• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...

    DISKUZE O LETÁCÍCH A PROPAGAČNÍ GRAFICE - POUZE SLUŠNĚ!!
    PTEJTE SE, RAĎTE, UKAZUJTE SVOJÍ PRÁCI, VKLÁDEJTE LINKY NA TUTORIÁLY

    !!! V TÉTO DISKUZI SE NEHODNOTÍ OBSAH LETAKU !!! (lineup, místo, oblíbenost promotéra apod.) !!!



    NAHAZUJTE SVOJÍ TVORBU K DISKUZI :))



    Při vkládání grafiky doplňujte info:

    Vytvořeno v .. (Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel atd.)
    Vlastní obrázky ANO/NE/NAPŮL (které)
    Vlastní brushe ANO/NE
    Úroveň autora (začátečník, pokročilý atd.)
    +pokud Vás napadne nějaká další informace



    ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ "PALCŮ DOLU"!! POKUD SE VÁM NĚCO NELÍBÍ -> NAPIŠTE PROČ

    rozbalit záhlaví
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    WEGO: uprimne prijde ti to prehledne nebo citelne? v podstate to nejmene dulezite tam zabira nejvice mista ze bych tam mel brat dite me ani nenapadne .. je tam asi moc lebek a znacek ze je to tam otravene
    WEGO
    WEGO --- ---
    MERION
    MERION --- ---
    Ahoj, mám prosbu, potřeboval bych vyměnit u dvou rollupů grafiku, ale často nacházím v Praze obchody, kde výměna je dražší než koupě nového. Neměl by někdo nějaký tip, prosím, na slušného výrobce roll-upové grafiky?
    Děkuji
    Info prosím do PM
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    ahoj
    shanim nekoho na grafiku letaku ...vice info pm ..zadarmo to nechci :)
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    Nazdar Vespolek, potreboval bych dneska koupit papir SRA3 v Praze, mate tip kde by se dal koupit?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    KEDAREK1: Za mě asi jen ty textové chyby.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj,

    prosim, muzete mi rict co vsechno je zde graficky a profesionalne spatne? Jde mi o grafiku. Diky moc!


    CALOPSITA
    CALOPSITA --- ---
    Ahoj, najde se tu prosím někdo, kdo dokáže vytvořit leták pro neziskovku (konkrétně pro nízkoprahový klub pro děti a mládež)??
    /Odměnou budiž dobrý pocit z vykonaného dobrého skutku, případně uvěřejnění ve výroční zprávě, logo na webu apod./
    Díky
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Hledam nekoho na tvorbu letaku pro UG akce, odmenou volny vstupy pripadne nejaka ta koruna, dle dohody.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    zdravim vespolek, mam velkou prosbu - do nedele 27.11. bych potreboval vytvorit letak na tuhle akci: [ PSY-ACID benefice pro Jášu / partyparty / 13.1.2017 / CR - Praha - ex COVER PLACE ]

    Letak jde do nejakeho kulturniho obezniku v Praze a to mi bylo receno az ted i stim deadlinem.

    Moc prosím, nenasel byste nekdo cas a zkusil to spichnout? Odmenit se nemuzu financne, spise nejakou domaci zeleninou do papirku : )

    Vice infa v poste, moc diky !
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    dotaz nedotčeného člověka - jaký reálný postih hrozí za černý výlep zadavateli?
    majetek města, sloupy, lampy, atp. řeší to někdo? a jsou lepičské firmy ochotné jet takovouhle guerrilu? :)

    předem díky za odpověď sem nebo do pošty.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Zdravím všechny,

    měl bych dotaz. Můj kamarád dělá deskovou hru a je ve fázi kdy by potřeboval nějakého designera, který by mu zatím udělal jen základní grafiku, nějaké ty šablony a tak. V budoucnu by pak potřeboval i kompletní grafiku s obrázky apod.
    Nenašel by se tu někdo kdo by měl čas a chuť se pustit do projektu? Samosebou nic není zadarmo.

    Jestli by měl někdo zájem napište mi PM. Díky. :)
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    Ahoj co sem pochopil tak si to muzes stahnout zdarma na mobil a pouzivat, ale co do propagace svejch produktu nebo jako reklamu pro svou cinost bys potreboval asi jine prava
    BICA
    BICA --- ---
    Ahoj, rád bych se zeptal na autorská práva.. dá se toto volně použít na leták? Jako opravdu legálně myslim :)

    Weeds - Obrázkek zdarma Stub device
    http://cz.vividscreen.info/pic/weeds/12523/
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHMIDOO: to už je top level :D
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    GENERIXX: ajéje, jsem blb :D koukám do infa co mi poslali a tam mají dokonce power full :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ja bych teda rejpla do jedný zcela brutální hrubky:

    How do you spell powerfull
    http://www.how-do-you-spell.com/powerfull
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    Jo a tisk byl bez tech ruznych gradientu a odlesku na fontech a byl zesvetleny
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    SHERPA: 3 hodky ve vlaku a doma pak asi hodku finalnich uprav, hlavne mam celkem slaby notas a ke konci mu to trva dele....
    S tim fontem to je ma uchylka asi :-D
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SHMIDOO: Me se to celkem zamlouva :) Jen teda tech efektu na fontech mi prijde zbytecne moc, ale to je vec nazoru.. Kolik jsi na to stravil casu?
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    Žije to tu ještě?
    Illu vs PS, na FB se člověku kritiky a nápadů na zlepšení moc nedostane....

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam