• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Hledam nekoho na tvorbu letaku pro UG akce, odmenou volny vstupy pripadne nejaka ta koruna, dle dohody.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    zdravim vespolek, mam velkou prosbu - do nedele 27.11. bych potreboval vytvorit letak na tuhle akci: [ PSY-ACID benefice pro Jášu / partyparty / 13.1.2017 / CR - Praha - ex COVER PLACE ]

    Letak jde do nejakeho kulturniho obezniku v Praze a to mi bylo receno az ted i stim deadlinem.

    Moc prosím, nenasel byste nekdo cas a zkusil to spichnout? Odmenit se nemuzu financne, spise nejakou domaci zeleninou do papirku : )

    Vice infa v poste, moc diky !
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    dotaz nedotčeného člověka - jaký reálný postih hrozí za černý výlep zadavateli?
    majetek města, sloupy, lampy, atp. řeší to někdo? a jsou lepičské firmy ochotné jet takovouhle guerrilu? :)

    předem díky za odpověď sem nebo do pošty.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Zdravím všechny,

    měl bych dotaz. Můj kamarád dělá deskovou hru a je ve fázi kdy by potřeboval nějakého designera, který by mu zatím udělal jen základní grafiku, nějaké ty šablony a tak. V budoucnu by pak potřeboval i kompletní grafiku s obrázky apod.
    Nenašel by se tu někdo kdo by měl čas a chuť se pustit do projektu? Samosebou nic není zadarmo.

    Jestli by měl někdo zájem napište mi PM. Díky. :)
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    Ahoj co sem pochopil tak si to muzes stahnout zdarma na mobil a pouzivat, ale co do propagace svejch produktu nebo jako reklamu pro svou cinost bys potreboval asi jine prava
    BICA
    BICA --- ---
    Ahoj, rád bych se zeptal na autorská práva.. dá se toto volně použít na leták? Jako opravdu legálně myslim :)

    Weeds - Obrázkek zdarma Stub device
    http://cz.vividscreen.info/pic/weeds/12523/
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHMIDOO: to už je top level :D
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    GENERIXX: ajéje, jsem blb :D koukám do infa co mi poslali a tam mají dokonce power full :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ja bych teda rejpla do jedný zcela brutální hrubky:

    How do you spell powerfull
    http://www.how-do-you-spell.com/powerfull
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    Jo a tisk byl bez tech ruznych gradientu a odlesku na fontech a byl zesvetleny
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    SHERPA: 3 hodky ve vlaku a doma pak asi hodku finalnich uprav, hlavne mam celkem slaby notas a ke konci mu to trva dele....
    S tim fontem to je ma uchylka asi :-D
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SHMIDOO: Me se to celkem zamlouva :) Jen teda tech efektu na fontech mi prijde zbytecne moc, ale to je vec nazoru.. Kolik jsi na to stravil casu?
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    Žije to tu ještě?
    Illu vs PS, na FB se člověku kritiky a nápadů na zlepšení moc nedostane....

    ZRK
    ZRK --- ---
    Ahoj, nevím, zda jsem tu zrovna správně, ale třeba by někdo poradit mohl...
    Doporučíte nějaký obsáhlý kurz Adobe? Nechci to rozporcovaně, internet kurzů nabízí hodně. Chtěla bych kvalitní přístup, kurz co nejobsáhlejší a nic pro rychlokvašky. Praha, dík ;)
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    KULA: je to moc nalepene, zmensil bych výrobky .. texty co tam mas tak bych nedaval do boxiku vidíš co ti to tam dělá .. pak bych to taky ujednotil to jak mas neco na pravej praporek a neco na stred je divne

    zkus si vzit par takovejch letaku.. alber, kaufland a podivej se jak to tam mrskaji, nerikam delej to stejne ale uvidis tam nejakou jednotnost

    a asi posledni vec kterou bych dělal je ze ybch to nemastil v PS ale dělal to v indesignu :-)
    KULA
    KULA --- ---
    Ahoj, potřebuju, aby jste mi řekli, jaký jsem levák. A na druhou stranu, budu rád za nějaká nasměrování. Potřebuju se v tomhle nutně zlepšim, naučit se dobré náviky. To co vidíte by měl být A2 plakát, který bude viset v obchodech, kde firma, ve které pracuji prodává své produkty. Dík...

    KROMANON
    KROMANON --- ---
    SHERPA: debilní nejsem. Jedna se mi o něco netradičního cíleného tady. Dle uvedenych parametru. Klasických stupidit mam stovky.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Přemýšlím nad letákem realitního makléře. Máte nápad případně podnět co by mohlo zaujmout a nebylo to trapný hledám byt v této lokalitě/nejlepší, největší, nejskvělejší jedenzdalšíhotisíce retardů nabízí realitní služby?
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    DIRTY_GROWA: zajimave ale nevyrazne vic bych sis tim pohral ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam