• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    RADYN: No vidis, ja to nikdy nestudovala a pritom to byla uz treti tiskarna kde jsem pracovala :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    RADYN: www.kartonie.cz - moje byvala prace - muzou tam tisknout na uplne cokoliv (UV tisk) a vyrezou ti taky cokoliv co nema mensi radius krivek nez 2mm
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    RADYN: Na takovy mnozstvi bych te odkazal spis na copygeneral.cz :DDD
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SMARIO: Posli nejakou nezavaznou objednavku a necham ti to nacenit.. Ten rozdil uvidis sam :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SHERPA: co je to LEVNY? :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Rychlý a levný digitální tisk
    info na: lukas.werner@maggie-reklama.cz
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SKAFF: Pushing the limits je o profi grafice, Letaky a pozvanky zas o antipatiich k IDckum. Konecne auditko kde se muze prezentovat kazdej bez kecu...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    RADYN: Souhlas.. Takovy picoviny bych tomhle auditku neresil
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SKAFF: Tak bral bych to tak, že má tahle diskuze pomoci i ostatním :)

    RADYN: Supermarketová bublina je fajn! Jen mě prostě dostává informace 10kW jako kdyby tam bylo 5kW tak je to horší akce nebo jak? :) Chápu, že zadání je zadání, takže je to spíše otázka na toho kdo si ten plakát nechal dělat...

    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SKAFF: Ohhh jak jsi vtipny :(( Nauc se cist!!
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    V pripade tvy smuly na Drum Affection bych to klidne uz zkusil :DD
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SHERPA: Kua takhle to funguje :))) jdu nechat dodělat přelepky :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SAYUZ: No rejpej, ale kdyz to na tech letacich nemas, tak se pak nediv, ze ti ty kalby nevychazej :)))
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    RADYN: 10 kW sound :)) no nic jen jsem si potřeboval rejpnout :)
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SAYUZ: BTW teď jsem si všiml záhlaví, tak se omlouvám.... asi je vyžadováno vlastní práce k diskuzi :))
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    RADYN: Tohle je fakt tragédie :) Nejdůležitější informace o kalbě je pro mě vždy před jednotkou kW :))

    RADYN: Tenhle už o něco lepší

    Obecně pro presentování plakátů je tu jiné auditko: [ POSTER & FLYER GALERIE | pushing the limits ]
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    RADYN: je divný že je to až do krajů, šrafování na pozadí mi ruší, dál nemůžu rozdejchat ten indesign:D jinak barevne to ladí s interiérem. A jak je bokorys tak šrafování země společně s pozadím táhne oči.Jinak gut
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADYN:
    barvy a styl se mi fakt libi je to dle meho gusta jen mi to proste prijde strasne nevyrazne. vrchni obrazy jsou zmet odstinu sedych ploch kde az predstavivost pomuze pochopit si tu 3D realitu.

    spodni obrazky taky jsou dost slite. takze pravdou je ze to je ciste ale pro me nevyrazne.

    jinak nejsem profik grafik takze mozna tu kecam blbosti ale tak dejme radeji prostor ostatnim profikum at tu nejsem porad za hnidopicha... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADYN:
    popravde mi to trochu vadi i nahore. ja vzdyxcky rikam ze aniz bych zkoumal obsah tak jen letmym pohledem se mi musi to co vidim (plakat, web, ...) rozpadnout na jednotlive casti a nejvic me musi zaujmout ta nejdulezitejsi. toto to nesplnuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam