• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    nějaké nové dílka












    Vytvořeno: Adobe Photoshop
    Vlastní obrázky: ilu stažené a upravené
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Tak konecne moje prvni prace v InDesignu. Sice jeste s Ade za zady, takze je to nase spolecna prace, ale naklikala jsem to skoro sama :))



    Vytvořeno v : Photoshop, Illustrator, Indesign
    Vlastní obrázky: krom promo fotky Katchy a fontu ano
    Vlastní brushe: brushe jsem nepouzivala
    Úroveň autora: stale jeste amater :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    RADYN: v tý žlutý bublině je ten text šikmo schválně?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Teda...takova poklona, dekuju :))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: To je hodne povedenej flyer. Myslim, ze nejlepsi co jsem od tebe videl. Barevnost brushu na pozadi dava doopravdy efekt kasina. Zpusob jakym jsi oddelila informacni prostor od pozadi je taky paradni a o kartach ani nemluvim. Mas velkej bod za to, ze jsi nepouzila cizi obrazky. Barevnost, prehlednost, design vsechno super. Davam 10z10ti :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---


    Vytvořeno v: Photoshop
    Vlastní obrázky: napůl (karty a žetony vlastní, pozadí staženo a upraveno)
    Vlastní brushe: ne
    Úroveň autora: amater egoista :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ZAKAZ POUŽÍVÁNI "PALCŮ DOLU"!! POKUD SE VÁM NĚCO NELÍBÍ, NAPIŠTE PROČ. DÍKY :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---


    Vytvořeno ve Photoshopu
    Vlastní obrázky NE
    Vlastní brushe NE
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    UZAKO: looooooooooooool
    UZAKO
    UZAKO --- ---
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dailymotion - Apprenez à utiliser Photoshop avec un clip de Rap GENIAL !! - une vidéo Arts
    http://www.dailymotion.com/video/xg4qie_apprenez-a-utiliser-photoshop-avec-un-clip-de-rap-genial_creation
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    tak co ta anketa lidi? :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    R0BILAD: mozna trochu upravit kerning, ten text je takovej rozbitej...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    R0BILAD: Souhlas s Radynem. Pokud je to cely tvoje graficka prace (vlastni brushe atd) tak moc pekny, ale co se informacni stranky tyce, tak to moc nepobiram. Je spousta dobrejch grafiku jako ty, ale vic se zamerujete na vizualni stranku letaku nez na to, ze to ma byt informacni prospekt. Taky jsem driv delal spis obrazek nez letak, ale jen tak dal. Jde ti to dobre :))
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    a



    PS
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    ať jen nekecám - opřete se do mě___ leták pro kamoše za naturálie :) některých chyb jsem si vědom :)



    CDR13 + PS4
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    GENERIXX: na tom tvým flyeru mi vůbec nesedí to písmo nahoře - nehodí se moc k těm lebkám, tématu a k písmu dole už vůbec... chce víc sjednotit - zvolit např. jen jeden vhodnější font...
    celkový vizuál > zkusit si načrtnout spíš něco svého, tady z toho řvou na první pohled ty všechny postahovany brushe s nepochopitelném sdělením (smrtelná hudba?:) a kresebnou diferencí... písmo dole je malé a málo kontrastní (braekz!), datum taky zbytečně malý... chybí tam možná ještě začátek a hlavně kde ta akce je! - to je takový trochu základ :)...když se podívám na plakát, který mě zaujme proběhne mi hlavou - co, kde, kdy a to bohužel tvůj plakát nesděluje... no snad té kritiky není moc :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: Zadny komenty, kritika, nic? No taaak, do me :) Clovek se tezko zlepsuje kdyz mu na to nikdo nic nerekne :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---


    Photoshop + Illustrator
    Obrázky s volnou licencí postahované z netu - (upraveno ze tří různých)
    Free brushe z netu

    A související spam :))

    [ Echoizm vol.7 / partyparty / 20.1.2011 / CR - Praha - Wakata ]
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    KOC256: dobrej napad. Diky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam