• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    GENERIXX: Sem si nevšim :) a oholil se!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SAYUZ: Akorat culicek si pridelal :)))
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SHERPA: Celej ty :)))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: to nechapu.. jak dostanes, cim a proc??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Mno tak ja az prijdu domu tak to zkusim z tyhle fotky taky a uvidime co z toho dostanu ;))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    R0BILAD: nato ze je to rukou celkem dobry, ale jestli v tech kytkach jsou repraky, tak se mi k tomu motivu moc nehodej ty barvy, ale zalezi na typu akce :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: To livetrace je celkem na picu, ja se ucim pouzivat pero a delat vektorovy fotky. No teda tohle je mpoje prvni :DD

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Porad vlastne zjistuju jak to funguje, tak je to fakt takovy amatersky, ale snazim se ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Nahodila do photoshopu a upravila svetelnost a kontrast aby to bylo prepaleny a vektorizace to dobre pobrala a pak jsem si deset minut hrala s live trace... V tom photoshopu jsem to upravovala na 3x, pak uz to vnimalo ty linky tak nejak ze to nevypada jen jako zmet cernych ploch...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: jakym zpusobem jsi to prekreslovala? normalne perem? me spis pride, ze je na to hozenejjen nejakej efekt ne??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Další společná práce s Ade



    Vytvořeno: (Photoshop, Illustrator, Indesign)
    Vlastní obrázky: pest a pozadi origos by ade (naskenovana a vektorizovana rucni kresba), sipky jsem delala ja
    Brushe: stazeny
    Úroveň autora: ade je profik, ale ja ji to zkazila ;))

    Jen bych podotkla ze Wreck vznikal uprostred tvorby tohohle, kze inspirace je zjevna :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: muzu videt origiinal ty fotky, kterou jsi vektorovala v illustratoru? Diky :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Posledni rychlovka splacana za casovyho presu s pozadavkem co nejvetsi jednoduchosti, co nejlevnejsiho tisku, pripadne odolnosti proti punkovejm domacim tiskarnam...



    Vytvořeno: (Photoshop, Illustrator, Indesign)
    Vlastní obrázky: fotka stazena a prekreslena v Ilustratoru
    Brushe: nejsou
    Úroveň autora: kouzelnik pokuston
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    další plagoš pro kámoše


    motiv: tužka+papír
    programy: PS + CDR
    font: Dejavu serif
    CHUCKCHODESSA
    CHUCKCHODESSA --- ---
    JAHRIDER: ta kolaz je fakt pekna, orginalni. Co se mi nelibi je ten presahuci reprak pod vlajeckou LBC SPECIAL. a co se tyce typa, neni to tak strasne, je to citelne v poho, akorat dole to datum se tak sleva dohromady... asi bych zahodil vsechny stiny pod pismem a trochu si pohral s pozadim ve spodni casti. Hlavne ten stin pod datem,klubem a mestem pryc. jen cernobila verze nejdulezitejsich informaci a za nejaky bold rez pro datum bych se taky nezlobil :) anyway dobra punk- amaterska prace :)
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    PANDA_JE_MRTVA:
    mno ja kritiku beru vsak ok. ale jen pisu svuj nazor na to vid.
    jinak ja to nekopiroval, i rozpaly jsem lehce upravil a kde byli mezi pismenama napadne mezery, tak to srovnal. je jasne ze pohrat se s tim dalo vice.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    JAHRIDER: tak asi záleží, jestli chceš od někoho tady radu nebo ne. pokud k tomu přistupuješ, jak říkáš, jako pankáč amatér, a jenom ten text zkopíruješ do clipboardu a přeneseš ho do PS, tak je bezpředmětný na to nějak reagovat.
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    PANDA_JE_MRTVA:
    hele me to prijde v poho. ale ja jsem punkac amater, tak mam asi pokroucenou predstavu... na moje oko to proste pusobi docela v klidu.
    mimochodem je to psatovany z FB a kvalita je tak o 50procent dole. nevim pro to takhle blbe kopiruje...(
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    JAHRIDER: ani ten rozpal písmen? možná v tom zaoblenym obdélníku by to mohlo bejt víc čitelnější. ale když v tom nevidíš nic nepovedeného...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam