• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...

    DISKUZE O LETÁCÍCH A PROPAGAČNÍ GRAFICE - POUZE SLUŠNĚ!!
    PTEJTE SE, RAĎTE, UKAZUJTE SVOJÍ PRÁCI, VKLÁDEJTE LINKY NA TUTORIÁLY

    !!! V TÉTO DISKUZI SE NEHODNOTÍ OBSAH LETAKU !!! (lineup, místo, oblíbenost promotéra apod.) !!!



    NAHAZUJTE SVOJÍ TVORBU K DISKUZI :))



    Při vkládání grafiky doplňujte info:

    Vytvořeno v .. (Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel atd.)
    Vlastní obrázky ANO/NE/NAPŮL (které)
    Vlastní brushe ANO/NE
    Úroveň autora (začátečník, pokročilý atd.)
    +pokud Vás napadne nějaká další informace



    ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ "PALCŮ DOLU"!! POKUD SE VÁM NĚCO NELÍBÍ -> NAPIŠTE PROČ

    rozbalit záhlaví
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: není to špatný, ale máš na víc...

    Neseděj mi tsm ty 4 brushe u těch rohů... + nevim proč, když to máš vycentrovaný - přijde mi že ten nadpis je víc vpravo než vlevo. Asi je to těma pruhama - optickej klam, ale klame :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Delal jsem novej webdesign.. Co myslite?


    Vytvoreno ve Photoshopu
    Vlastni obrazky: ano
    Vlastni brushe: ne
    Uroven autora: webdesigner amater
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Když už kýč, tak pořádnej :DD Aneb jen tak pro srandu :)



    Vytvořeno v: Ps, Fl, Ai
    Vlastní obrázky: ilu by ADE_ZEWL
    Vlastní brushe: ano (kreslenej v AI a exportován jako brush)
    Úroveň autora: momentálně infantilní trouba

    inspirace:

    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    další plakát pro kamarády ze zeleného údolí :)



    nástroje: tužka, papír, fix, Corel, PS
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    MONOTYPEK: ten prvni je fajn, jen se mi tam nehodi barevne ten blesk.., vypada jak roztahlej z nakyho malyho gifu / a ty sponzori jsou fakt mini.. to nejde precist a odlesk te hvezdy dole vlevo je podle me taky out..

    rozhodne oproti tem dole je top! bejt tebou tak pastuju uz jen minimalne takovehle ;)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    občas něco udělám. jsem spíš takové grafické prase než cokoli jiného :)

    na objednávku spíš takové komerčnější téma no...


    jinak většinou spíš jednoduché...






    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ZLORTH: Jojo, to mas pravdu :DD A dik za link, inspirace neni nikdy dost.
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    GENERIXX: nikdy neni cas :) mrkni na tohle, treba ti to k necemu pro priste bude http://www.flyerinspiration.com/
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ZLORTH: Vim, taky s tim nejsem spokojena, ale nebyl cas :) Je to na patek a ja to delala vcera jen tak z nudy. V devet vecer jsem si rekla ze uz to nebudu trapit a radsi to poslu at to ma jako letak jeste vubec smysl :) Kazdopadne dik za nazor. Mam sama dojem, ze co se tyce typa, tak mam jeste daleko vetsi nedostatky nez v ostatnich oblastech, ale kamoska graficka mi slibila, ze mi da takovy maly skolenicko (je to hlavne typografka a pismomalirka) tak doufam, ze to k necemu bude :)
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    GENERIXX: top fajn, ilu taky, pozadi klasika.. jen to typo dole je slabsi.. zkus si priste pohrat s tim textem

    jinak cenim
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    GENERIXX:
    jako ja na PS a AI nedam dopustit. nic jineho v podstate nepotrebujia ani nehledam..)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    RADYN: Vsak tak jsem to myslela, nekdo to nam lenochum nejdriv musi rict - kze diky ;))) Nad tim tabletem porad premyslim, ale vzhledem k tomu, ze se grafikou nezivim a pravdepodobne ani nebudu + navic jsem fakt brutalni lama tak bych rekla, ze se nejdriv asi naucim poradne pracovat s tema programama v zakladu a pak si teprve poridim tablet. I dkyz slintam na nej uz dobrejch par mesicu :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    JAHRIDER: Hele jak jsem psala uz odpoved Butcherovi - PS je almighty program a defakto s dobrou vstupni fotkou jsi schopen z toho vytahnout neuveritelny veci.. Se podivej co s tim dela treba takovej Derek Lea ... ten dela temer vyhradne pouze v PS a dokaze v nem udelat i veci ktery ve vysledku vypadaj jak z jinejch programu vcetne 3D :))
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    no ja na photoshopu objevuju porad neco noveho. a to jsem si myslel ze uz ho mam vicemene docela zmaklej :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    RADYN: Vis, ale vono na to prijit sam je celkem obtizny a trva to dlouho, kdyz to clovek ma jen jako hobby a do toho je jeste lenoch a proste mu nedocvakne ze by si moh pustit trebas nejakej tutorialek nebo se nekoho povolanyho optat.. Nejdriv nekolik obrazku pracne prekreslis a pak zjistis ze to jde udelat na 3 kliknuti a placas se do cela ze ses s tim driv tak sral :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Jen tak z nudy :))



    Letak na tu akci bzt vubec nemusel, ale nudila jsem se a mela radost y obrazku, tak z toho vznikla tahle slatanina :)

    Vytvořeno: (AI, InD, PS)
    Vlastní obrázky: krom fontu vsechno :)
    Úroveň autora: amater nadsenec
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Castecne, ale je to hodne dodelavany perem...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: To neni livetrace jo??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Tak jsem zkousela se prekreslit v ilustratoru a snad to nejak dopadlo :)) Ale je to klikaci peklo :D

    KEL
    KEL --- ---
    GENERIXX: Asi nej z toho, co sem zatim dala, ty veci predtim docela nijaky ale tohle uz zacina nejak vypadat! To logo wakata je tam jak oko na pest. Ale jinak pekny, jednoduchost je fajn, akorat se nesmej delat chyby, protoze jsou pak mnohem vic videt :) Jen tak dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam