• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    KULA
    KULA --- ---
    Ahoj, potřebuju, aby jste mi řekli, jaký jsem levák. A na druhou stranu, budu rád za nějaká nasměrování. Potřebuju se v tomhle nutně zlepšim, naučit se dobré náviky. To co vidíte by měl být A2 plakát, který bude viset v obchodech, kde firma, ve které pracuji prodává své produkty. Dík...

    KROMANON
    KROMANON --- ---
    SHERPA: debilní nejsem. Jedna se mi o něco netradičního cíleného tady. Dle uvedenych parametru. Klasických stupidit mam stovky.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Přemýšlím nad letákem realitního makléře. Máte nápad případně podnět co by mohlo zaujmout a nebylo to trapný hledám byt v této lokalitě/nejlepší, největší, nejskvělejší jedenzdalšíhotisíce retardů nabízí realitní služby?
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    DIRTY_GROWA: zajimave ale nevyrazne vic bych sis tim pohral ...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: :DDDDDDD
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Ehm, má snad nejvíc mínusů, co jsem tam u tebe viděla. O 10 více, než ten předchozí leták a jistojistě více než ty, co už tam ani nejsou. Jistou objektivitu z toho vyčíst můžu, poněvadž přecijen zas tolik haterů tam nemáš. Nezapomínej na to, že jsem viděla většinu tvých letáků a na dosti z nich jsem dříve i částečně spolupracovala. Ode mě jako od znalce tvého "díla" tedy objektivní hodnoceníá nebreš, takže fajn - je to úúúúúúžasňoučkej letáček, nejhezčí cos kdy udělal. Spokojenej? :D

    Ps.: teď jsem si tu pozvala laiky z kanclu ať se na to mrknou, líbil se jednomu člověku z třinácti - tomu, co má na stole sošku buddhy, křišťálový kamínky a kýčovitý obrázky indickejch panen :D
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: looooool, tak v tom auditku co jsi poslal prece nemuzes cekat objektivni hodnoceni. Teda aspon ne u myho jmena :DDD
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: No, taky mi spousta kámošů chválilo letáky, který by ale grafik prohlásil za hnusný. Tady nejsi mezi kámošema co tě poplácaj po žádíčkách, ale v auditku, kde se kritizuje grafika, tak nemůžeš čekat fejsbůkovej ohlas ;) Se podívej jak to dopadlo v letácích, myslím, že to taky o něcem svědčí ;) Prostě to umíš líp :)

    [ SHERPA @ LETAKY-POZVANKY-FLYERS (...letaky najdes filtrem...) ]
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: To je zvlastni. Spousta lidi rikalo, ze je to nejlepsi letak co jsem udelal a i na netu ma ohlas. Asi je to vazne vec nazoru :)
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    SHERPA: Mínus jsem nedal, ale ten plakát mi nesedí, sice přitahuje pohled, ale pak se v něm ztratím, protože barevnost těch písmenek/teček na mě působí tak rušivě, že bych skoro použil slovo "schválnost", místo abych si pohodlně přečetl informaci mi strhává zrak a ještě k tomu imho nejen že postrádá jakoukoliv estetiku (i punk jí má, žejo), ale vysloveně jde proti. Jinak vlastní písmo a celkové proporce mi nevadí, i když poloobnažené děvy s vytlemenejma mužskejma xichtama mě dráždí, v punkové estetice obzvlášť, ale to už je věc vkusu :-)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: plus teda prosex/psx 4x na jednom letaku - z toho jsi uz vyrost, ne? :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: já mínus nedala, ale nelíbí se mi to.. Barevně, kompozičně ani jednotlivý segmenty.. Sry, umíš to mnohem líp..
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Apeluji na všechny.
    Tohle je objektivní diskuze. V záhlaví se dočtete, na místo "palce dolu" máte napsat, proč se Vám daný příspěvek nelibí. Pokud nejste schopni napsat důvod svého nesouhlasu, raději nereagujte vůbec!!
    Díkx
    SHERPA
    SHERPA --- ---


    Vytvořeno ve Photoshopu, Illustratoru
    Vlastní obrázky ANO
    Vlastní brushe ANO
    Úroveň autora pokročilý

    Leták v punkovym stylu :D
    DASMONARCH
    DASMONARCH --- ---
    Tak zrovna dneska jsem vytvořil leták na naší techno party, tak koukněte:-) původ letáku je vlastnoručně vyfocená fotka kamaráda, která prošla editací v FDPainteru a částečně v NetPaintu:)
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689165714443893&set=oa.157628647763225&type=1&theater
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    Nenašel jsem žádnou vhodnější diskuzi, tak to zkusím tady... Nemáte někdo tip třeba na nějaký článek o současném ("moderním") pojetí textových dokumentů? Kde by byly nějaké tipy na formátování, hlavně ohledně současných trendů ve fontech. Jedná se mi hlavně o delší texty (třeba několik stran až desítek stran), psaných v češtině. Ale zase na druhou stranu se jedná o administrativní záležitosti - ne články do časopisů (takže jako editor funguje Word). Díky
    LEE
    LEE --- ---
    Zdravim, hledam nekoho kdo by mi pomohl pripravit k tisku nove vydani vyrocni zpravy pro jednu ZS. podklady mam v InDesignu a jde o editaci ne tvorbu. Potrebuju stim help protoze na to nemam cas ale zaroven potrebuju aby to bylo cca do 14dni hotove. odmena dle dohody. DIky moc Lee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam