• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANGEL333Nyxium - Nyx rozšíření pro Google Chrome
    B3DA
    B3DA --- ---
    nejsem si uplne jist, zda to patri sem, ale je to asi tematicky nejbliz..

    pred casem jsem si udelal extension na filtrovani postu podle ID/obsahu, tedka jsem do nej pridal castecny opravovani diskuzi rozbitych DI, coz by se tu mohlo hodit vice lidem (kteri si nemysli, ze oprava diskuzi rozbitych DI by mela spocivat ve skryti odpovedi na iniciatora DI ;) ).
    puvodni posty na ktere je reagovano jsou onmouseover zobrazovany namisto poznamky ze uz nejsou v db.
    rozsireni k tomu vyuziva skutecnosti, ze ve verejne pristupnych klubech jsou vsechny prispevky viditelne bez prihlaseni (cimz tedy afaik neporusuje zadne z pravidel nyxu).

    store
    repo
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    MICTECH: i když pardon, beru svou otázku zpět :) s premiovkou takovýhle vymoženosti používat nemusím
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    MICTECH: a neovlivňuje to funkčnost nyxu? nedávno jsem si totiž stáhla staré extension, logla se do něj a znenadání mi v nyxu přestal fungovat invisible mod, naprosto nefungovalo upozorňování na novou poštu, chatovací okno nejelo, nerezervoval se prostor po straně. Vzhledem k tomu, že premiovku využívám především kvůli invisible modu jsem z toho byla dosti zoufalá. Zkusila jsem všechny triky, ale nic nepomáhalo. Až po týdnu mi došlo, že by to mohlo být právě touhle fičurou. Odstranila jsem ji a nyx funguje opět normálně.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    Udelal jsem Chrome extension, ktera zobrazuje v klubu kolik je tam novych prispevku. Tohle mi docela chybelo, protoze obcas si otevru nekolik klubu najednou a zajima me kolik tam je novych prispevku.

    Chrome Web Store - Nyx: new at the board
    https://chrome.google.com/webstore/detail/nyx-new-at-the-board/gifjcecepgimcofljaohdoaihmhkmlgo
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: to je super! jeste si to prectu a dam vedet.. (btw urcite, do contributors nebo nekam te samozrejme dam :) )
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    DARKREIDER: a heslo je priamo do nyxu, nie externe, žiaľ.
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    Tak mam hotovo. Co je nove:

    1) Nyxium bezi na novom API
    2) Notifikacia neprecitanej posty uz nemizne
    3) Ak je nova napr 1 posta tak jej pocet sa zobrazi ako +1 na ikone za poctom prispevkov
    4) vedla refresh je tlacitko na cestu do posty
    5) Funguje prepinac na zobrazenie kategorii v popup ;-)
    6) minimalny timeout znizeny na 30s

    je to tu: https://dl.dropbox.com/u/731208/angel333-chrome-nyxium-05b7fc9.zip

    na github si to daj pls sam, prepisal som toho celkom dost, tak nech ti tam nerobim bordel.

    TODO: OAUTH

    Ak to das na chrome store, tak sa nenahnevam ak budem niekde spomenuty :-)

    A ak ta nahodou prestane bavit sa o to starat, tak to rad adoptujem, je to super extension a bolo by skoda keby to umrelo.
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    ANGEL333: help sa dohladava tazko, ale ID kaplik spisal co vedel tu: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqY3_T_753J6dHJRTGlDdTBmSDFTU0MwOEpIN0prUHc#gid=0

    inak mi to zacalo trochu fungovat (priamo meno heslo), tak to asi doklepne do nejakej funkcnej verzie, oauth zatial necham hudbou buducnosti.
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: k tomu prepisovani - jak se ti bude chtit - vzdycky to muzem sloucit.. do oauth se mi teda taky nechce, takze zatim bych to nechal tim POSTem..
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: aha, no to vypada lip.. ja vedel jen o ty mobilni verzi a trochu se mi pricilo pouzivat to jako api.. tohle uz vypada daleko lip, to jo.. akorat - nemas k tomu nekde nakej help? jediny, co sem nasel je tohle: [ NYX @ nyx :: mobilni verze ] .. coz ale uz samo o sobe asi dokaze nahradit vsechno, co nyxium umi - a lip :)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    Tak som spravil prieskum miznucej notifikacie neprecitanej posty. Pouzivas stare api client.php, v ktorom to hold z nasej strany nemame sancu osetrit a NYX sa v tejto mrtvej vetvi hrabat uz nechce, co je pochopitelne, pretoze spravil hromadu prace na novom api nyx.cz/api.php, ktore ale nepodporuje ext heslo a po novom ma oauth cez tokeny a vystup je jason, z coho vyplyva, ze ak chceme poriesit tu postu musi sa to komplet prepisat do noveho api. Takze mam v plane to pomaly prepisat na nove api, v prvej faze cez prihlasenie standardnym menom heslom a v druhej tie posahane tokeny. Ale kludne pockam, ak to chces prepisat sam :-) Nijak extra sa mi do tejto renesancie nechce..
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    no - asi az tenhle vikend, ted to mam trochu nabity.. chrome api tedka umoznuje tzv. popup okna (treba Google Chat to ma).. noa pak ty blacklisty/whitelisty samozrejme..
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    ANGEL333: som stale naladeny, ale nedockavy, akyze napad to mas?
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: mam ted v hlave takovej malej napad, takze stay tuned :)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    super, diky, tak snad cez vikend sa na to pozriem
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    tak je to na githubu. zmenil sem jen manifest.json na novou verzi a kvuli tomu sem musel prekopat par dalsich veci. funkcne by to melo bejt skoro stejny. link je v zahlavi.
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: .. sem ty zdrojaky uz nasel, ale dam je malinko jeste do kupy..
    FUMO
    FUMO --- ---
    ANGEL333: já to používám stále, jinak už na nyx nechodím ;-)
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: jej, doufam ze to najdu.. ozvu se jeste vecer.. bohuzel jsem uz presel na jinej prohlizec, takze sam to dobu nepouzivam - ale koukam ze by to nekdo jeste vyuzil, tak na to juknu..
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    ANGEL333: rad pomozem, hlavne kvoli problemu s postou

    ...na dva roky stary post som este nereagoval, zije to tu este?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam