• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    Pro lidi, kteří nemají facebook:)
    rozbalit záhlaví
    FANAE
    FANAE --- ---
    KRMELEC:
    SHMAIDA: Nj, to je smutny kdyz ma clovek za kamarady blbce :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KRMELEC: a že se ráno dobře vysral, teď jde do sprchy, tam si ho možná vyhoní a pak půjde na film, na kterej se mocinky těší :)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    TRAVIX: No protože když bych přece chtěla nějaké odborné nebo studijní informace, tak nelezu na FB, kde se tak leda dozvím, co měl soused k snídani obědu i večeři. Achjo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAVIX: já si taky myslim že je to trochu vrtěti psem:)) ale pobavilo
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Hm, co dodat?
    Novinky.cz: Žáci využívající Facebook mají horší výsledky ve škole

    Snad jenom, že nadpis je trochu zavádějící - článek se týká především studentů, kteří využívají FB při výuce (tedy spíše MÍSTO výuky).
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jo, je to naprd. právě jsem si prohlídnul naprosto trapný kámošovi fotky z rogala, dověděl se, že South Park se vrací v říjnu s novejma epizodama a mrknul na super surf fotky ze západního irska... ten fb je fakt k ničemu.
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    TVNE- 12:01:38 6.9.2010 odkud to mas, prosimte? hodilo by se mi to k zpracovani jednoho ukolu do skoly, dik. pripadne uvitam jakekoli dalsi podobne linky
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    vítám tedy mezi svými :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHMAIDA: blázni právě maj FB....je to jako prokletí se kterým musej ti nebožáci žít:)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jupí, tak nejsem jedinej blázen, kterej nemá FB a tedy nežije :)))
    SKYLAR
    SKYLAR --- ---
    XCHAOS: to je spis ukazka, ze to pisou amateri, oop te samo nenauci napsat konkurenta facebooku, ze. ale je to tady dost OT.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (faktem je, že ty chyby, co jim tam našli, jsou přesně důvod, proč můj vlastní webový IS/CMS/atd. není zatím vůbec hotový - protože když jsem začal přemýšlet, co všechno by obnášelo udělat to pořádně, tak jsem se na to radši vykašlal... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NYX:

    Security Lessons Learned From The Diaspora Launch: MicroISV on a Shoestring
    http://www.kalzumeus.com/2010/09/22/security-lessons-learned-from-the-diaspora-launch/

    Slashdot IT Story | Security Lessons Learned From the Diaspora Launch
    http://it.slashdot.org/story/10/09/23/1410252/Security-Lessons-Learned-From-the-Diaspora-Launch

    bylo to fakt napsaný hodně amatérsky... přesně tohle jsme cca ještě před dvěma lety dost řešili ve Streamu - tu nutnost autorizovat, zda má někdo právo provést nějakou operaci s konkrétním kusem dat, apod.

    (ve skutečnosti je to relativně easy - operace se musí povolit jen v rámci autorizované session, a potom občas to chce projevit trochu inteligence, a ověřit zda se rovnají nějaká tak user id, apod... a je to taky hezká ukázka, že objektové programování vůbec není všelék... rozhodně ne ve víceuživatelském prostředí...)
    NYX
    NYX --- ---
    XCHAOS: tak pockej, nez trochu opravi diasporu :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (já to říkám furt, že decentralizované řešení by bylo lepší...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Service Unavailable - DNS failure
    The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.

    Reference #11.5dbc7a5c.1285274994.28f1dd88
    OTZ
    OTZ --- ---
    Ja zas hledam jednu 10let starou lasku a nemuzu ji najit na celym internetu, fejsbuk nefejsbuk:(

    Mimochodem dneska nejak nefunguje:)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Tak co simyslite otomhle ?

    Vyvrácení fám ohledně fotografií v reklamách
    Nedávno se objevily nepravdivé fámy o tom, že služba Facebook využívá vaše fotografie v reklamách. Nevěřte jim. Tyto fámy se týkaly aplikací třetích stran a nikoli reklam uveřejňovaných na Facebooku. Aplikace Reklamy na Facebooku občas použije vaši fotku profilu a jméno a dále nějakou společenskou akci (např. stanete-li se fanouškem nějaké stránky), kterou jste na Facebooku skutečně podnikli. Další informace naleznete zde – Centrum nápovědy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam