• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    Pro lidi, kteří nemají facebook:)
    rozbalit záhlaví
    GIANT
    GIANT --- ---
    VDFLAT: :-D
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    JAFRA: Můžu potvrdit, přidalo si mě pár spolužáků ze základky a ty největší hovada z tý doby teď pracujou u městský policie...
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    tady mate antifacebook: http://www.hatebook.org/ ;)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    JAFRA: :c)))))) Mě to k smíchu může být - nevím o svých spolužákách zcela nic... Přišlo by mi to spíš jako trága.


    SHMAIDA: Tak tak, když tam vlezu, mám tam vždy pět nových proseb o přátelení... Vydržím to nechat být třeba měsíc dva i déle a pak dám ignorovat. Už se mi i stalo, že mi na telefon někdo volal, ať si ho dám do přátel, tak jsem vysvětlovala, že přece když spolu můžem mluvit po telefonu, tak proč FB... ?? Na druhé straně něpochopení... Z obyčejných lidí se stávají fanatici a retardi. Je to smutné pozorovat :c(

    Oproti tomu lidé ze zahraničí které bych právě ráda kontaktovala přes fuck_knihu se tam nevyskytují a nebo jen pofidérně 1x za 3 měsíce. Ti jsou k dostižení na ICQ a Skype a mají převrácený čas, tak se je chytá blbě...
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    Me docela bavi pozorovat jak se z dementu ze zakladky vyklubali jeste vetsi retardi nez by clovek myslel....to te pak uplne pohladi na dusi:)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    FANAE: těžko myslet, že na facebooku sou kamarádi... :) většinou člověk o ty lidi, co si ho přidávaj do přátel, ani moc nestojí :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    KRMELEC:
    SHMAIDA: Nj, to je smutny kdyz ma clovek za kamarady blbce :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    KRMELEC: a že se ráno dobře vysral, teď jde do sprchy, tam si ho možná vyhoní a pak půjde na film, na kterej se mocinky těší :)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    TRAVIX: No protože když bych přece chtěla nějaké odborné nebo studijní informace, tak nelezu na FB, kde se tak leda dozvím, co měl soused k snídani obědu i večeři. Achjo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAVIX: já si taky myslim že je to trochu vrtěti psem:)) ale pobavilo
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Hm, co dodat?
    Novinky.cz: Žáci využívající Facebook mají horší výsledky ve škole

    Snad jenom, že nadpis je trochu zavádějící - článek se týká především studentů, kteří využívají FB při výuce (tedy spíše MÍSTO výuky).
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jo, je to naprd. právě jsem si prohlídnul naprosto trapný kámošovi fotky z rogala, dověděl se, že South Park se vrací v říjnu s novejma epizodama a mrknul na super surf fotky ze západního irska... ten fb je fakt k ničemu.
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    TVNE- 12:01:38 6.9.2010 odkud to mas, prosimte? hodilo by se mi to k zpracovani jednoho ukolu do skoly, dik. pripadne uvitam jakekoli dalsi podobne linky
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    vítám tedy mezi svými :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHMAIDA: blázni právě maj FB....je to jako prokletí se kterým musej ti nebožáci žít:)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jupí, tak nejsem jedinej blázen, kterej nemá FB a tedy nežije :)))
    SKYLAR
    SKYLAR --- ---
    XCHAOS: to je spis ukazka, ze to pisou amateri, oop te samo nenauci napsat konkurenta facebooku, ze. ale je to tady dost OT.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (faktem je, že ty chyby, co jim tam našli, jsou přesně důvod, proč můj vlastní webový IS/CMS/atd. není zatím vůbec hotový - protože když jsem začal přemýšlet, co všechno by obnášelo udělat to pořádně, tak jsem se na to radši vykašlal... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam