• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YBUKO: no ano, takhle jsem k tomu přistupoval, dokud mě nezrušili. ale nebudu si zakládat nový účet opakovaně - mám nějakou svojí důstojnost, ne ? neváží si mě, nebudou mě mít.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    S_TEJK: jestli to dobre chapu, tak timhle zabranim tomu, abych otagovane fotky nemel na profilu, ne aby nekdo prisel na fotku, kde budu tagovan. Coz je tedy v zasade na nic.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    YBUKO: přesně tak, člověk si je vědom toho, že to je dočasné
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    XCHAOS: nerikej, ze za tim porad hledas nejaky duvod - ber to jako vyhru v loterii :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XCHAOS: hele třeba tě někdo nahlásil.. já takhle teď nahlašuju cizí lidi v českejch stránkách, hlavně ty lidi se středovýchodním jménem.. a docela se tím bavím, třeba to na ně má taky dopady, co já vím :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FANAE:
    PALEONTOLOG:
    YBUKO: vše co říkáte, dělá ještě větší záhadu z toho, za co vlastně zabanovali mě.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FANAE: já měním nick jako na běžícím páse, od začátku sou to nesmysle a zatím dobré
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    TEKKIT: zaujal me titulek :)

    FANAE: Kamos mel par mesicu jmeno Do You Belive a zadny ban nedostal. Ja bych se toho nebal
    FANAE
    FANAE --- ---
    Pridala jsem si nepravy prostredni jmeno na FB! A dovolila jsem si ho mit dokonce s pomlckou! Za jak dlouho se dockam banu? :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CYBERWOLF: co to čteš za stránky probůh?:))))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CYBERWOLF:

    Poznámka redakce:
    Alík.cz také na Facebooku. Můžete si ho přidat mezi oblíbené stránky


    :))
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    S obratem okolo jedne miliardy $, kdyz navrch maji jeste prijmy z FB kreditu a dost mozna i od spolecnosti provozujici na FB megauspese hry? Zas tak malo penez se v internetove reklame opravdu netoci ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: ale jo
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Facebook shrabne nejvetsi podil reklamy? To snad ne...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    téma online reklamy je zajímavé, ale nebyl by na to nějaký jiný klub tady na NYXu ?

    toto je klub pro lidi, co nepoužívají Facebook. reklama je i jinde mimo Facebook, sice diskutabilně je relevantní, že Facebook z ní shrábne asi největší podíl, ale stejně: to není podle mě hlavní důvod, proč ho lidi nepoužívají.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Jen jsem se snažil naznačit, že reklamobijec může mít i jiné opodstatnění než jen "vygumování" otravných prvků na stránce - já konkrétně s 25 Mb/s problém s rychlostí nemám.

    A tohle je můj poslední příspěvek na dané téma, protože je opravdu mimo hlavní téma klubu..
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    STEPNI_VLK: a toho casu co to zabere - platit by nam meli za to ze na ty jejich stranky lezeme a ne nam jeste cpat reklamy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam