• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    KACIR
    KACIR --- ---
    OTZ: Můžou to i tak bejt fake profily, založený třeba kvůli propagaci další Vieweghovy knížky :-)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    IOT_JH: já idiot jsem si to přečetla a čekala jsem alespoň nějakou pointu :c(

    Tak ti teda pěkně děkuju :c(
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    IOT_JH: diky :o)
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Tak alespon fotky otamtud... pro ty co se nemuzou prihlasit.





    SDN33
    SDN33 --- ---
    ROMANITO: obsah nebyl nalezen
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    Po Praze jsou nalepky s hlaskama z fb profilu a tady je link jak se to propira na fbooku...poslal mi to kamos a zobrazi se mi to i bez fb uctu, ale vetsinou to bez prihlaseni nejde...
    http://www.facebook.com/album.php?aid=2095376&id=1452140927&comments
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Jednu věc ale FB nemůžu upřít... dá se přes něj perfektně vracet peněženka plná dokladů, dneska už tam je kdejaký debil co si neohlídá ani vlastní šrajtofli :c)))
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    CYBERWOLF: tedy, ono by to nemuselo byt jen na SN, ale kdyz ten facebook maji skoro vsichni...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    to je ale zuzo

    Virtuální identitu vám dnes ukradne i dítě
    http://rover623.blog.zive.cz/2011/01/virtualni-identitu-vam-dnes-ukradne-i-dite/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YBUKO: dám včas vědět... asi cca za necelý měsíc. je to pořad Fokus na ČT24, oni bývají relativně kvalitní i jiné díly, já třeba sledoval i ten o fairtrade...
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    Hele a jaký je rozdíl mezi tím, když někdo splácá stranku a dá jí na freehosting a když tě otaguje na FB? FB nepřináší nic nového.

    Jediné, co je na něm specifické je jeho dominance.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YBUKO: ufff, ještě je kritizovat, když mi poskytli tolik prostoru :-)

    u těch alternativ nebylo tolik jasné, co doporučit... tak jsem se obracel spíš do historie... jako že Internet se používal k sociální komunikaci ještě před Facebookem... Diasporu jsem zmínil jako dobrý nápad, který ale zřejmě nebude technicky úplně šťastně řešen.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Také máte podobné trápení s FB asociálním pluginem?
    Toto se mi děje pokaždé bez přihlášení..

    http://www.sdilej.eu/pics/893241b64b1825b216d147132cea0794.jpg
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SUCZKER: hele, to bude právě ještě zajímavé !

    Honzu Dufka, který tenhle díl má na starost, víceméně z minulosti znám (aspoň podle jména, a vím do jakého "kulturního okruhu" si ho zařadit - ovšem pozor, on si mě vybral sám, na základě doporučení... já se nikam necpal), a taky mám info, kdo budou ty další dva lidi co tam budou mluvit (nebudu prozrazovat detaily - ale jednoho asi znáte odsud z NYXu (já ho osobně neznám) a druhého pro změnu osobně znám z minulosti (ale neměl jsem žádný vliv na jeho výběr!)

    takže to budou názory třech lidí, já tam samozřejmě budu trochu za "evil hackera", s tím se počítá... ale snad to nebude o obvyklém vytržení 15 sekundového blábolu z kontextu.. .uvidíme.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    XCHAOS: pouziji to tak, abys vypadal jako nepricetnej idiot a FFFUUUbook z toho vysel jako ten hodnej ;). (ne jenom kecam, drzim palce, at z toho sestrihaji neco uzitecnyho).
    OTZ
    OTZ --- ---
    ok ok:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OTZ: no samozřejmě za sebe... někoho kdo by mluvil za (zatím) relativně okrajový politický směr by asi stěží do takového pořadu pozvali.

    víceméně jsem ale prezentoval názory v ledasčems blízké ČPS, ale samozřejmě za svojí osobu.
    OTZ
    OTZ --- ---
    XCHAOS: a to jsi vystupoval za sebe nebo za piráty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam