• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    PETRA_CHATEAU: kolik váží (Lola)? myslela jsem že aspoň 10 kg...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PETRA_CHATEAU: to bych jí kupovala klidně u řezníka:) bohužel, u arnošta bych se nedoplatila
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: jo taaak, no stejně je to hodně. lola sní tak 6 na měsíc
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PETRA_CHATEAU: ne-e, 40 kg váží pes.. masa na měsíc je to tak 30 cca..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: 40 kg na měsíc?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    DALEEN: jak říkáš, možná si měla smůlu.. já mám maso z vetamixu dobrý, nesmrdí a arnoštovi chutná.. a bohužel, krmím 40 kg, což je docela pak rozdíl v ceně:)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    IF_: Náhodou do propesca dávali pěkné, čisté, nezkažené kuřecí pařátky :D (sem byla kdysi ve výrobně v rámci chovatelského kurzu).
    IF_
    IF_ --- ---
    Jak jsem již psala, já teď kupuju Axu, je lepší a cenově vyjde stejně jako vetamix, ale vetamixem jsme krmila dlouho a nemůžu si stěžovat - je jasné, že to nebude vypadat jako maso od řezníka, když je to krmné maso:)

    Proti tomu co se dává do granulí je to ještě pořád svíčková :D
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ETH: No, brala jsem maso když už byli bd-yummy a možná tam ta doprava nebyla, protože to byl můj první nákup, nevím.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    VERCA_ZABA: Možná, ale radši dám 700 za 12 kg dobrýho masa než za 30kg špatnýho. Koupila jsem párkrát vetamix u nás v chovatelských potřebách (mají tam mrazák) a fakt to byl hrozný sajrajt. Sobě taky nekoupím zkažené maso a hnusné jídlo, tak tím nebudu cpát psa.....možná jsem měla na vetamix jen smůlu,ale fakt jsem s ním nebyla spokojená. A krmím 6kg zvíře, tak to není tak strašné :)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ja teda nevim, mozna ze nejsem dostatecne uvedomelej pecovatel , ale vzhledem k tomu ze pes s oblibou zere kazdy hovno co najde, vyziva se ve shnilejch rybach, mrtvejch ptacich a podobnejch fekalech, nekdy ani nevim co to nasel (samozrejme mu v tom branim, ale ne vzdy se dari), tak mi je celkem jedno jestli maso trosku smrdi nebo nevypada hezky. Nebudu za maso davat 2,5x tolik, to si z toho muzu varit rovnou pro sebe :D
    ETH
    ETH --- ---
    DALEEN: tak to je dobrá zpráva, ale myslím že to upravili, protože po tom přechodu na bd-yummy účtovali dopravné a to dost podivně. A hlavně jejich kvalita byla super.
    ETH
    ETH --- ---
    INXS: no přesně, přišla většina od vetamixu (ty jejich držky smrděj bez pardonu jak hovno) a něco od toho chlapíka z Mělníku - kusové hovězí, ale to je fakt parádní. Bohužel mám pocit, že ten vetamix je kvalitativně hodně špatnej, soudě podle reakcí psa. No nic, objednala jsem to maso z hafanů, tak pak poreferuju.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    DALEEN: to je pěkná pálka.. já za 700 stovek brala z vetamixu cca 30 kg..
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ZMYJKA: Koukám na potvrzení objednávky a dovoz byl 0,- objednávka za 697,- (12,5kg masa) Dražší než vetamix to je rozhodně, ale zas mi to maso přijde kvalitnější (a nesmrdí). Brala jsem maso i od Barona a tam je cena cca stejná, ale za poloviční balení. Takže zas tak strašné to není :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    DALEEN: Jo, to je bejvalý masopropsy - kvalita fakt dobrá, cena trochu vyšší. Kolik chtěli za to, že to dovezli?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Posledně jsem brala maso z http://www.bd-yummy.cz/ a musím říct, že spokojenost je veliká. Jednak mi zavezou kolik potřebuju a nejsem omezená množstvím a druhak je maso opravdu pěkné a hezky balené. A očividně (a po čuchu) čerstvé, s vetamixem jsem moc spokojená nebyla.
    INXS
    INXS --- ---
    ETH: ale zmrzlík bere vod vetamixu ne? takže jsme zas u něho.
    ETH
    ETH --- ---
    dneska mi přišel newsletter z hafani.cz a maji nově syrové maso ze Švýcarska, ale je to dost drahé viz http://www.hafani.cz/syrove-maso-pro-psy přesto je zkusím, pže co jsme vzali a krmíme masem od zmrzlíka tak mi to totálně rozhodilo jednoho psa, buď žere a má průjem, nebo jíst nechce a strašně v něm bublá chjo :/
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, já příští týden vyzkouším ten becres, tak vám povím, jaký jsou..:)
    IF_
    IF_ --- ---
    SNELA: Dnes mi to na agility rikala kamoska,co od nich bere.Pry setrej na dopravnym udajne..
    SNELA
    SNELA --- ---
    IF_: COZE ? a duvod ??????????
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam