• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    IF_
    IF_ --- ---
    MIKEYLA: A jake jsi zkousela? Po tech kvalitnich treba Gran carno jsou obvykle v pohode.

    Jo psi stehovani casto nemusi,muze byt i tim:/
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    IF_: klasické granule (než jsme přešli na barf), tak ty začal žrát až tak po 14 dnech.., co jsme si ho vzali z útulku..., pak žral všechno a s chutí.., ted začíná být vybíravý..., hodně se teď chudáci semnou oba hafíci stěhovali, tak možná, jestli to třeba není psychická záležitost.., těžko říct..., každopádně je to dost možné...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    INXS: konzervy jsou v poho, ale ty mu dávám fakt jen hodně extra výjimečně, protože po těch teda sere jak amina...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ja muzu doporucit mrazenyho pstruha z Billy.. jsou tam 3 cely pstruzi, myslim ze je to kilo a stoji kolem stovky. Nedavame casto,takze cena nevadi a chutnaji psovi ze by sezral klidne ty 3 najednou
    MR_MITCH
    MR_MITCH --- ---
    INXS: mraženou jí mají v supermarketech - v kauflandu stála tušim kolem 80 - 90 korun / kilo.
    INXS
    INXS --- ---
    MR_MITCH: kde se dá koupit syrová makrela? znám jen uzenou

    no koukám, že jsou i výjimky
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    INXS: U nás pár pstruhu duchovych ( vykuchaných na grilovacku) a tvaril se velmi spokojene, narozdil od muže:))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    INXS: lola miluje lososa, od vetamixu jedla kapr-sumeček (ale mně to přišlo jako děsnej humus a už sem to nekoupila znova) a jako mlsky jí dávám sušený sproty, nebo jak se to jmenuje... prostě takový malý rybky usušený. z kapra jedla nějaký odřezka a vnitřnosti, když si je mohla vybufetit u táty na zahradě z kompostu, čistý maso nechtěla
    MR_MITCH
    MR_MITCH --- ---
    INXS: náš jí celý makrely, včetně hlavy a ocasu. a tváří se hrozně nadšeně
    IF_
    IF_ --- ---
    INXS: Hele náš nej kámoš JRT Spike - lovíme mu normálně čerstvý ryby z řeky a on to konzumuje celý, i třeba karasek, kterej je samá kost...

    Ale spíš ty psi ty ryby nemusí no:/
    INXS
    INXS --- ---
    je nějakej pes, kterej ryby rád?
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Náš chlapec teď taky začíná být vybíravý a snaží se vynucovat si, co on by rád. Včera dostal k obědu lososa, čuchnul, nechtěl, ale chodil a šťouchal do nás a vymrčoval, že chce žrát. No, losos zůstal v misce až do dnešnío rána - dokud ho nesežere, nic dalšího nebude. Kolem jedenácté dopoledne ho hlad přemohl a losos zmiznul :-D Nebude si chlapec vymrčovat.
    INXS
    INXS --- ---
    MIKEYLA: jak se tváří na konzervu, tu zblajzne? bonymu nejvíc chutnaj, ale kupujem nějaký sračkozní nouzovky
    IF_
    IF_ --- ---
    Jinak docela mnou osvědčená metoda je nadrtit piškoty a tím jídlo posypat - to naláká většinu psů...
    IF_
    IF_ --- ---
    MIKEYLA: No je otázka, zda ty za studena žrát bude... páč nejsou chemicky ovoněný a Orijen taky zrovna moc ne - čím větší kvalita, tím obvykle míň "voňej"...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: já zeleninu mixuju, takže jí lola nemá šanci vybrat. když sou větší kusy masa, takže ani ta mixovaná zelenina někde zůstane "až moc pohormadě" dam do ní lososovej olej nebo roboran, nebo pivní kvasnice. maso, který vyloíženě nechce, jí necpu. stalo se to teda ztim jen u kapra
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: jako žere, ale taky jak kdy.., někdy mi vyžere jen maso.., někdy to zdlábne celý, ale dost často si čuchne, odejde a pak se teda milost pán uráčí se navečeřet..., Mia je lux, ta vyžírá po Amirovi...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    STHENO: jiank Orijen se údajně zpracovává na 90 st., tím pádem by měl být lepší.., či co..., u nás prakticky jediné opravdu kavalitní granule k dostání v ČR
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: a maso a zeleninu žere v pohodě? já třeba mléčný výrobky nedávám skoro vůběc, sem tam jednu lžíci, jinak se lola po...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    INXS: přimíchat maso jsme zkoušeli taky:((, on je děsná herečka, říkala jsem si, že bych s Minkou zůstala na Barfu a Amirovi dávala ty granule (lis. st.) a n při cestování krmila i Miunku lisovanejma gr. od Amira.., nevím no..., jsem z toho docela špatná, člověk se s tím pachtí... a pak to ani nežere..., hlavně Amir potřebuje pořádně nabrat, je pořád jak lunt, byť se to pomalu zlepšuje..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam