• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    INXS
    INXS --- ---
    MIKEYLA: zkoušela si vemeno?
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    držky mi smrděj pekelně, ale tím, že jsou řazeny mezi to lepší pro hafany, tak se snažím přidávat cca dvakrát týdně..a je pravda, že to jim chutnají ze všechno nejvíc:))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    tak bych ty extra nechutný věci taky vynechala, když jí to tak chutná.)
    INXS
    INXS --- ---
    jako mně to připomíná čerstvě posekanou trávu... extra mi to nevadí a naštěstí to nezůstává v misce dlouho takže cajk
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    j ato koupil jenom jednou a uz nikdy vice.. takhle nesrdim ani po tydenim technu :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    KUURA: tak vemeno mi právě vůbec nevadí.. taková kejdička jenom:)


    INXS: smradlavky:P
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: s tim ranním postříkáním to taky znám ;P
    KUURA
    KUURA --- ---
    VERCA_ZABA: Hele dršťky sme měli taky, ale ty mě osobně tolik nevadil (což nemůžu říct o zbytku rodiny). Musím říct, že vemeno je tisíckrát horší. Smrdí to jako skyslý mlíko, který někdo vypil a pak vyblil. To už nikdy! A pes na ně může akorát tak vzpomínat. Nebo to budu dělat, jako zloději mrtvol, prostě naplácat rum kolem nosu a pak možná. Vemeno nikdy!
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak vám povím, že ty drštky nepraný zelený hnusný, to je labůžo po ránu, když člověk pospíchá.. nejdřív mě posktříkala ta hnusně smradlavá voda a pak mi to všude popadalo, takže sem to nabírala rukou, málem sem se poblila..
    samozřejmě hodím psovi a mlasky mlask..:D
    IF_
    IF_ --- ---
    No a ty mu tedy davas i jiny veci? U starsich psu je nekdy problem ze uz treba ani nemusi umet si naporcovat maso s kosti a maso odmitaj zrat... Jak jsou za leta nauceny na granule..
    JERYK
    JERYK --- ---
    PETRA_CHATEAU:
    Díky, Chip je doopravdy všežravec :), nepohrdne v podstatě čímkoliv. Alespoň jsem nepřišel na nic co by nežral. Mrkev, brokolice, petržel, rajský, hruška, rybíz, všechno jedno :) nejlepší exces byl, když ukradl čerstvě rozmraženýho pstruha a dal ho komplet včetně hlavy a ploutví a nepoblil se po něm a ještě měl úžasně spokojenej výraz.

    IF_:
    Kolik? Těžko říct. V útulku, když jsem si ho bral mi řekli, že asi tři , ale to už je čtyři roky, ale taky mu mohly být tehdy dva. Vzhledem k tomu, jakej to byl rapl bych spíš řekl, že mu v útulku byly tak dva. Takže teď mu je tak 6-7.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    jo, to je pravda, lole je cca 5 a navíc je to popelnice
    IF_
    IF_ --- ---
    JERYK: A kolik mu je?

    Petra Ch_ Lola je ještě mladá u starších psů s tím problém být někdy může...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    JERYK: taky sem přecházela na barf s dospělym psem. ze začátku sem dávala hlavně kuřecí, mrkev a pro jistotu trochu rýže. maso sem teda dávala rovnou syrový. postupně sem přidala hovězí, různý vnitřnosti a kosti, lososa, taky další druhy ovoce a zeleniny. co se týká masa, nikdy se z ničeho ne po...., nechtěla akorát kapra. zeleninu a ovoce furt strouhám a mixuju. jediný co sní nazamaskovaný je kysaný zelí a teď jí chutnal meloun.
    JERYK
    JERYK --- ---
    Rád bych začal barfovat, ale mám trošku obavu, jak to bude fungovat u staršího, ale vitálního gaučáka-granuláka (8,5-10kg). Nástěnku jsem přelouskal, teorie je mi jasná, kalkulačku na počítání dávek jsem si stáhnul. Teď se pokouším zjistit, kde "dobře" nakoupím na praze 2/3?
    Takže hledám zkušenosti a rady do začátku.
    Za každou radu děkuju ;)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VERCA_ZABA: už udáno.)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PETRA_CHATEAU: teda doufám, že to jsou makrely.. prostě stříbrná čudla.. jinak k vyzvednutí jsou v dejvicích
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: brala bych makrely. kde sou v vyzvednutí?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ještě jednou se optám, nechcete někdo 3 šišky kapra se sumečkem a jedno balení makrel? arno to nechce a já musím rozmrazit mrazák.. takže bud vy nebo popelnice.)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    INXS: Nebo zkus přemrazit. Do mrazáku v petce (ne plné, aby se ti neroztrhla), nechat zmrznout a pak rozmrznout. Nemá to úplně ten efekt, co třeba filtry, ale taky to některým zvířákům chutná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam