• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    INXS
    INXS --- ---
    sorry za ot
    který granule jsou nejkvalitnější pro mladýho aktivního psa? vim, že se to po různu řešilo milionkrát.. který z toho vyšly nejlíp?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jj, arnošt taky krká.. ale on tak nenápadně, má jenom napůl otevřenou držku a slyšíš jenom jako ukrknutí a pak unikání vzduchu..:D
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    INXS: to je u nás běžné.. krká většinou po jídle.
    INXS
    INXS --- ---
    viděli ste někdy to, že by si pes krknul?
    jako nekecám, Bony to v neděli v restauraci u Veverků zvládnul :DDD ! a to nic nejedl před tim, jen se napil
    při tom sem nikdy psa říhat neviděla
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jj, arnošt taky vůbec neprdí, jenom když má právě něco spešl - sušený, támhle od stolu nebo tak
    STHENO
    STHENO --- ---
    Tak to je divne. moji dvaja krakeni neprdia pri Barfovani skoro vobec. zato po susenych kostiach, vnutornostiach, granuliach to je des bes...
    KABIS
    KABIS --- ---
    WAMI: a ja jsem si rikala, proc nam zacal tak desne prdet... :))
    INXS
    INXS --- ---
    mně vadí, když si Bony lehne pod stůl u kterýho já sedim a nyxuju a prdí mi pod nos. na druhou stranu je to jedinej způsob, jak mě spolehlivě od nyxu vypudit :D
    WAMI
    WAMI --- ---
    si zvyknete... :oDDD
    mě už nevadí ani vemeno, ani nepraný dršťky (a obojí mám kusový, nemletý, takže při porcování si to fakt užiju :oP )
    jediný, co jsem nerozchodila, byl vepřový mozek, to je nenabíratelná smradlavá kejda... :o/

    víc mi vadí, jak mi psi prdí po kuřecích skeletech (bez ohledu na přílohy), to je opravdu plíživá hrůza :DDD
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    INXS: jj, když ho mají, tak ho beru.., ale nikdy mi nepřišlo, že by smrdělo.., spíš je hodně tučné a občas byla nějaká srajda..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    o vemenu mi ani nemluvte, v neděli večer jsem se vrátila od rodičů na byt a hned u dveří mě praštil přes nos hrozny smrad. Spolubydla nechal v kuchyni od rána mísu ve které se rozmražovalo vemeno a byla tam z něj ta krvavá voda (!!!)
    INXS
    INXS --- ---
    MIKEYLA: zkoušela si vemeno?
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    držky mi smrděj pekelně, ale tím, že jsou řazeny mezi to lepší pro hafany, tak se snažím přidávat cca dvakrát týdně..a je pravda, že to jim chutnají ze všechno nejvíc:))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    tak bych ty extra nechutný věci taky vynechala, když jí to tak chutná.)
    INXS
    INXS --- ---
    jako mně to připomíná čerstvě posekanou trávu... extra mi to nevadí a naštěstí to nezůstává v misce dlouho takže cajk
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    j ato koupil jenom jednou a uz nikdy vice.. takhle nesrdim ani po tydenim technu :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    KUURA: tak vemeno mi právě vůbec nevadí.. taková kejdička jenom:)


    INXS: smradlavky:P
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: s tim ranním postříkáním to taky znám ;P
    KUURA
    KUURA --- ---
    VERCA_ZABA: Hele dršťky sme měli taky, ale ty mě osobně tolik nevadil (což nemůžu říct o zbytku rodiny). Musím říct, že vemeno je tisíckrát horší. Smrdí to jako skyslý mlíko, který někdo vypil a pak vyblil. To už nikdy! A pes na ně může akorát tak vzpomínat. Nebo to budu dělat, jako zloději mrtvol, prostě naplácat rum kolem nosu a pak možná. Vemeno nikdy!
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak vám povím, že ty drštky nepraný zelený hnusný, to je labůžo po ránu, když člověk pospíchá.. nejdřív mě posktříkala ta hnusně smradlavá voda a pak mi to všude popadalo, takže sem to nabírala rukou, málem sem se poblila..
    samozřejmě hodím psovi a mlasky mlask..:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam