• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    musim se vám pochlubit. dnes sem si koupila strouhacího robota, aby si to barfování zas trochu usnadnila
    MOULINEX DJ756G35 Fresh express + | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/mixery-sekacky/moulinex-dj756g35-fresh-express
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    IF_: Až mě jednou fakt naštvou kočky, tak bude :DDD
    IF_
    IF_ --- ---
    ZMYJKA: Barfovský masak zmyjčí pilou :D
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Já mám pilu :D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    přesně:) taky nemám sekáček, muž na to maso nehrábne, ale nevím, na co bych ho půlila, když tu dvoukilovku máme natřikrát stejně.)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Ja nemam ani sekacek, ani muze, hec! Ale to vsechno proto, ze nepotrebuju pulit maso:D :D
    IF_
    IF_ --- ---
    Mám sekáček, bez sekáčku ani ránu!!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    já na to mam muže a ten má velkej sekáček.))
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    MIKEYLA: ja to oddělovala sekáčkem na maso, zmrzlé, a šlo to. rozmrazovat to a půlit je blbý... :)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    MIKEYLA: já to tak třeba dělám.. nechám to povolit (ne uplně rozmrazit, ale aspoň tak, aby to šlo jakž takž s trochou síly naporcovat) a zase zmrazim.
    INXS
    INXS --- ---
    sekerou :D
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    IF_: pěkné masíčko:)),a by jsi to mohla půlit (zmrzlé štangle), to je necháš rozmrazit a pak je zase zmražuješ?
    IF_
    IF_ --- ---
    Obed :D

    WAMI
    WAMI --- ---
    OSTRAVA / HAVÍŘOV / KARVINÁ a okolí
    zítra budu mít maso, hovězí neprané dršťky, jícny, hrtany, vemena, vnitřnosti, možná vepřové žaludky - směska podle toho, co bude...

    cena: 16,- Kč / kg

    Chce někdo něco? Budu dělat jednu zastávku v Ostravě nad Bazalama, jinak k vyzvednutí u mě (Stonava).

    Reakce do pošty nebo na mejl wami@seznam.cz
    IF_
    IF_ --- ---
    Myslíte, že po pangaminu pes může více pelichat?
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    CAMELLA: jojo, Cookie prujmovala z GranCarno o 106. A to jsem ji je pridavala po malych lzickach do rejze s kurecim. Neslo to proste.
    Nekteri psi holt nejsou na konzervy staveny. Na ty masovy teda. Po Hills ji vubec nic nebylo, ale to bude asi tim, ze tam toho masa asi moc nebylo :-/
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    však z konzerv se podělá lecjaký pes a vůbec to nemusí mít spojitost s kvalitou (tady tuším někdo taky psal, že má jeho pes srajdu z grancarno). Moje čuba je opačný extrém (ťuk tuk tuk), tak může sežrat skoro cokoliv (a to je na granulích).
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SUFFOCATE: hele já kdysi krmila i granclema od nich, když jó nebyly prachy a i celkem háklivá čuba to zvládala v pohodě.
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Já mám teda s propeskem strašnou zkušennost.. ne teda u psa co mám teď, ale u psa co jsme měli předtím (takže už to je nějaká doba zpět) a taky nevlastní sestry pes z toho měl docela slušný průjmy... ale třeba už je to lepší...
    WAMI
    WAMI --- ---
    IF_: Tesko, ALbert... prostě v hypermarketech, jen je potřeba koukat na to, aby to byla ta označená 100%meat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam