• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNELA: a kde z kunratic? jako od řezníka?
    SNELA
    SNELA --- ---
    IF_: ještě maj k večeri, tak se stav :)))

    jinak jsem hrozně spokojená s Falcem, brala jsem poprvé a ty makrely, vzal si i můj pes - největší vybíravec.. Beru jinak z Kunratic, tam to maj taky super, ale jsem z falca nadšená.. škoda, že se musí objednat nad 2500,-
    IF_
    IF_ --- ---
    SNELA: Hmm,dala bych si:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    tak taky nějakej ten obrázek :D
    dnešní snídaně: makrela, drsky z falca, masová kost z bio farmy z Vysočiny, zelenina/ovoce ( mrkve, jablka, řepa, salát, banán, a ještě něco tam bylo) konopnej olej, kyselina listová, domácí křepelčí vajíčko a skořábka z vajíčka :D

    INXS
    INXS --- ---
    mně se bony pěkně posral po jogurtínu, už po druhý. posledně po kyšce.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    CAMELLA: ale tak kočka si neloví myš pětkrát denně, ne?

    jako jinak kočičák je hladovej furt, ráno na nás řval, že jako at mu koukám něco dát.. tak dostal zeleninu - celer, petržel, mrkev, řepa, ředkev plus mletý hovězí a jak si šmakoval! samozřejmě ještě kontroloval, jestli Arnošt nemá něco lepšího (měl v tom vajíčko, ale to nevím, jestli kočka cítí:))
    SNELA
    SNELA --- ---
    MATHEA: aha, no tak to pak asi jen vytáhnout z nich ten vnitřek.. Nicméně minulou zimu jsem šípky dávala a nikomu se nic nestalo .)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    SNELA: ja susila, hromadu, pak sekala v sekacku a stetinek je tam hafec, moc nevim, co s tim.
    SNELA
    SNELA --- ---
    no a kdyby se ty šipky usušili a rozdrolili/rozmixovali, vadit by to němlo, ne ? Když jsou šípky přemrzlé, stačí je stlačit a vyleze ta dužina, která je plná vitamínu ( občas si dám i já :D )
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Právě že uvnitř. Ta semínka vevnitř jsou chlupatá.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    NICKIE: v který části plodu ty štětinky sou? bubáka dávam pryč, takže má jen tu dužinu a vnitřek
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    FIFAJZ: jj to si dá občas taky

    NICKIE
    NICKIE --- ---
    PETRA_CHATEAU: ja jsem slysela, ze sipky maj stetinky co se zabodavaj a narusujou sliznici..i jako caj by se to melo pry cedit pres platynko..
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    PETRA_CHATEAU: A zeli kysany by ti nezrala? Se sipkama zkusenost nemam.

    SNELA: Pangamina beru od Dromy - pangamin plus pro kone, baleni ma 3500 tablet, takze vydrzi pomerne dlouho a cena nejak ctyri stovky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    STHENO: protože coby malé kočkovité šelmy mají jiný metabolismus a jiné potravní zvyky, než pes? Kočka loví malou kořist, kterou ihned konzumuje, proto vyžaduje potravu čerstvou a v menších množstvích vícekrát denně.
    STHENO
    STHENO --- ---
    teda skor je otazka - preco maju zrat viackrat denne?
    STHENO
    STHENO --- ---
    CAMELLA: to pocujem prvykrat. ako je to mozne?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERCA_ZABA: kočky by měly žrát víckrát denně než psi, tak mu to spíš rozděluj do 3-5 dávek..
    ELLIS
    ELLIS --- ---
    Ahoj, kdyby mel nekdo zajem, tak nabizim novy, neotevreny baleni MicroMineralu od Barona. 150g, datum spotreby 7/2015. Nejlepe osobne v Praze nebo ČB.
    Mam ho zasoby, tak se mi to tu zbytecne vali..za 250Kc
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    a já se můžu pochlubit - už barfujeme s kočičákem - vepřový žaludky mu chutnaj, zeleninu taky zblajzne:) akorát včera dostal docela velkou porci, tak měl pak panděro jak starej dědek:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam