• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: a tuhle jsem si udělala neloupaný krevety, tak jsem pak z hlaviček a krunýřů udělala vývar a to taky žral :) aneb jak upotřebit zbytky :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    INXS: když z toho vypreparuju žábry, tak jo :)


    FREETEKK: já na to dnes koukala a už to skončilo :(( bylo to na Zličíně.
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    Má někdo zkušenosti s dvěmi a více dodavateli? Do teď jsme brali od vetamixu a hovězí hrubomletý, vepřový hrobomletý odmítá pes jíst. Co se týče všech vnitřností, o tom ani nemluvim, ty nechce jíst vůbec. Bere někdo hovězí ještě odněkud jinud?
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    FREETEKK: Najdi si obchod haf bez obav, jsou v centru a na chodově nebo maso pro psy kunratice. Já kupuju lososa ( fakt dobrý maso) kilo za 40 Kč.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNELA: tak jako je fakt, že když se mácháš v krkách a najednou na tebe vypadne hlava, tak asi nic příjemnýho:) le psiska si určitě pošmákly:D
    SNELA
    SNELA --- ---
    VERCA_ZABA: já tohle moc nemusim, ale psi nic nerikali :D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak to by snad nevadilo:D nebo mně teda ne:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    VERCA_ZABA: jen pozor u krku:D kámoška tam měla párkrát i hlavu:D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNELA: ty právě neměl no.. brala sem normálně praný držky, vemeno, mletý hovězí, filé.. a to je asi všechno.. příště chci zkusit vzít ještě žaludky a krky
    SNELA
    SNELA --- ---
    VERCA_ZABA: a co jsi všechno brala ?poslední dobou měl málo zelenej drsek :(
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNELA: jako fakt sem byla příjemně potěšená z toho přístupu.. a že povídal o závozu a tom, že je ted málo krav a příště at si třeba i zavoláme dopoledne, co má a tak..
    SNELA
    SNELA --- ---
    VERCA_ZABA: to jsem ráda, že vám chutnalo, je to skvělý, od přístupu, přes cenu až po kvalitu
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    pozor! byla sem včera nakoupit v Kunraticích v Maso pro psy, měl tam pán to maso od Pošváře a hle! to, že pán je opravdu milej, dal nám něco navíc, to je super, ale já dneska rozmrazila rybí filé a Arnošt to jedl! a s chutí! o kočičákovi nemluvím, ten by sežral i vola:)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: tak to mi rekni kde, pac na edenu nic a na netu je nejlevnejsi tohle: http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/ProductDetail/2001019010675
    INXS
    INXS --- ---
    neřikejte, že vám čokly žerou kapří hlavy ?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    V tescu na mrazáku mají pangase 20 korun za půl kila ;) už jsem se zásobila. A kapří hlavy 3 koruny za 100g normálně u pultových ryb. :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    BIGG23: tak já je moc často nedávám, nicméně zbyli od přitelovo snídaně, tak jsem je tam šoupla a nedrtila.. Kdyz mám domácí vajíčka, tak je taky nadrtím, takže radši určo drtit :)
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    SNELA: Ahoj, koukam na fotku a vidim tam skořápky. Slyšel jsem, že by měly být úplně na prášek. Mám 5 měsíční štěně, myslíš, že to bude ok?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERCA_ZABA: mno myš ne, ale kočky se normálně neživí jen myšmi, žeano :). Loví menší obratlovce i bezobratlé, myš se určitě nepovede každý den :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    NICKIE: aha, dik za info. vyndam vnitřek


    HYSTERIA: smradi.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam