• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    INXS: když z toho vypreparuju žábry, tak jo :)


    FREETEKK: já na to dnes koukala a už to skončilo :(( bylo to na Zličíně.
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    FREETEKK: Najdi si obchod haf bez obav, jsou v centru a na chodově nebo maso pro psy kunratice. Já kupuju lososa ( fakt dobrý maso) kilo za 40 Kč.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: tak to mi rekni kde, pac na edenu nic a na netu je nejlevnejsi tohle: http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/ProductDetail/2001019010675
    INXS
    INXS --- ---
    neřikejte, že vám čokly žerou kapří hlavy ?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    V tescu na mrazáku mají pangase 20 korun za půl kila ;) už jsem se zásobila. A kapří hlavy 3 koruny za 100g normálně u pultových ryb. :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    BIGG23: tak já je moc často nedávám, nicméně zbyli od přitelovo snídaně, tak jsem je tam šoupla a nedrtila.. Kdyz mám domácí vajíčka, tak je taky nadrtím, takže radši určo drtit :)
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    SNELA: Ahoj, koukam na fotku a vidim tam skořápky. Slyšel jsem, že by měly být úplně na prášek. Mám 5 měsíční štěně, myslíš, že to bude ok?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERCA_ZABA: mno myš ne, ale kočky se normálně neživí jen myšmi, žeano :). Loví menší obratlovce i bezobratlé, myš se určitě nepovede každý den :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    NICKIE: aha, dik za info. vyndam vnitřek


    HYSTERIA: smradi.))
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    NICKIE: my si jako děti ze šípků vyráběli "svědiprášek" - vyndal se ten prostředek a někomu jsi to namazala na kůži - svědilo to jak čert a je pravda, že někteří to měli pak pěkně nateklý, protože se jim vskytla alergická reakce.
    Ale to je zas jen příklad toho "zevního použití". Ačkoli předpokládám, že uvnitř těla to bude mít podobný efekt..
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    PETRA_CHATEAU: no štětinky jsou asi vevnitř..já jsem slyšela, že se zasekávaj na sliznici a dlouho to třeba nevadí, ale když už jich je tam víc, může z toho vzniknout zánět nebo alergická reakce.. a bylo to ve spojistosti s lidmi tedy
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SNELA: a kde z kunratic? jako od řezníka?
    SNELA
    SNELA --- ---
    IF_: ještě maj k večeri, tak se stav :)))

    jinak jsem hrozně spokojená s Falcem, brala jsem poprvé a ty makrely, vzal si i můj pes - největší vybíravec.. Beru jinak z Kunratic, tam to maj taky super, ale jsem z falca nadšená.. škoda, že se musí objednat nad 2500,-
    IF_
    IF_ --- ---
    SNELA: Hmm,dala bych si:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    tak taky nějakej ten obrázek :D
    dnešní snídaně: makrela, drsky z falca, masová kost z bio farmy z Vysočiny, zelenina/ovoce ( mrkve, jablka, řepa, salát, banán, a ještě něco tam bylo) konopnej olej, kyselina listová, domácí křepelčí vajíčko a skořábka z vajíčka :D

    INXS
    INXS --- ---
    mně se bony pěkně posral po jogurtínu, už po druhý. posledně po kyšce.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    CAMELLA: ale tak kočka si neloví myš pětkrát denně, ne?

    jako jinak kočičák je hladovej furt, ráno na nás řval, že jako at mu koukám něco dát.. tak dostal zeleninu - celer, petržel, mrkev, řepa, ředkev plus mletý hovězí a jak si šmakoval! samozřejmě ještě kontroloval, jestli Arnošt nemá něco lepšího (měl v tom vajíčko, ale to nevím, jestli kočka cítí:))
    SNELA
    SNELA --- ---
    MATHEA: aha, no tak to pak asi jen vytáhnout z nich ten vnitřek.. Nicméně minulou zimu jsem šípky dávala a nikomu se nic nestalo .)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    SNELA: ja susila, hromadu, pak sekala v sekacku a stetinek je tam hafec, moc nevim, co s tim.
    SNELA
    SNELA --- ---
    no a kdyby se ty šipky usušili a rozdrolili/rozmixovali, vadit by to němlo, ne ? Když jsou šípky přemrzlé, stačí je stlačit a vyleze ta dužina, která je plná vitamínu ( občas si dám i já :D )
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Právě že uvnitř. Ta semínka vevnitř jsou chlupatá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam