• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MATHEA: chm, tak já to s paní zítra proberu - dneska už zněla z tý Axy dost nešťastně, že zas strávila den obvoláváním lidí, že Axa nebude.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZMYJKA: kusovky jsou rozhodne naprosto bombasticky, smesi mocn eposoudim - brala jsem vlastne jen 2 druhy - to nejlevnejsi hovezi v kilovejch siskach a dobry, ne skvely, ale dobry.. a pak kilovky hovezi mlety s chrupavkou a to teda moc pekny, ale taky drazsi.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Kdo prosímvás krmíte Falcem? Paní ze Zmrzlíku mi říkala, že na nich začínali, ale nemají dobré zkušenosti se směsma od nich, že dobré bývaly jenom kusovky. Ale jestli se zlepšili, tak by možná zas do Falca i šli, protože Axa jim prostě nezvládá dodávat.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    NICKIE: většinou vepřové. 8 kč cca
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    HYSTERIA: a jsou v tom jen hovězí, nebo je to namíchaný. a nevíš prosimtě za kolik?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    NICKIE: jak říká daleen, na zličíně mívají pytle po 5kg - vždycky jsem sehnala...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    no jde mi o to, že jsem jela na Čerňák a žádný kosti už neměli..říkali, že velké jsou na objednávku a že se to dá i online..že můžu několik pytlů a tak.. a víc se se mnou nebavili... klidně si objednám, ale nemám představu, jak velké pytle to jsou a za kolik... tak jestli nemáte někdo s tim objednáváním zkušenost a jak je velkej ten pytel a za kolik..díky
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    NICKIE: Globus Zličín mívá pytle s kostma u chladících pultů s masem, hned na začátku
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    NICKIE: Jinak se dají kosti sehnat i u řezníka s větším podílem masa, u VAMILa seženu za 5kč/kg.
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    NICKIE: Třeba v Plzni v Globusu mají kosti v pytlíku na viditelném místě přímo u boxu s čerstvým masem
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    neni tu někdo,kdo chodí pro kosti do Globusu? potřebovala bych se s někým poradit co a jak tam...byla jsem to dnes vyzkoušet, ale akce dopadla neúspěšně...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    nám zase říkal, že otevřeno mít bude, ale že nebude mít zavezeno.. zkusíme tam zavolat zítra, jak to teda má
    SNELA
    SNELA --- ---
    INXS: http://hlusakoval.sweb.cz/uvod.html

    určo tam cinknout, příteli řikal, že mezi svátkama tam nebude nebo co
    INXS
    INXS --- ---
    nevite, jak ma otevreno pošvar v patek a pondeli, estli vubec?
    STHENO
    STHENO --- ---
    SNELA: tak ak budete konecne objednavat okolo 15. tak hej. :D
    THEIA
    THEIA --- ---
    STHENO: mas ich cenik? mozno by som prihodila par kg makrel a dalsich ryb, moc vela by toho ale nebolo..
    SNELA
    SNELA --- ---
    STHENO: Veru i na fb v barfovací skupině se dá dohodnout a nebo počkej měsíc a objednáme spolu .)
    STHENO
    STHENO --- ---
    MATHEA: ja som to napisala jak dement, neospravedlnuj sa ty. :D dik, juknem na to.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    STHENO: jo aha, ja to pochopila jinak, tak to se omlouvam:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam