• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SNELA: zkus u veta sehnat pipety bob martin, měly by byt nejlevnější ze všech..
    SNELA
    SNELA --- ---
    Vím, že se probíralo na nyxu už stokrát přinejmenším, ale co na klíšťata ? chtěla bych asi kapičku, ale aby učinkovala a byla fin. dostupná, přecijen tři psi jsou tři psi :D
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    nemate nahodou nekdo knizku o Barfu, co uz mate prostudovanou a nepotrebnou? klidne bych nejakou odkoupila...
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    MATHEA: ok, díky
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TERRORIST: hele to netusim, zkus se zeptat Tapiny ci Camelly
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    ZUZKAOU: to nemůžu, po tom se mi posere:)
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    MATHEA: a probiotika v kapslích co jsem nesnědla já ty by šli taky? Tenkrát mi doktorka řekla, že by to vadit nemělo
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TERRORIST: probioticka pasta
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TERRORIST: kefír, nebo alespoň jogurt.
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    Chci se zeptat, čuba měla teďkon dost problém se srajdou, cca zhruba 2měsíce s přestávkama furt. Ted už je to vypadá se zažehnané. Přemýšlela jsem o nějaké podpoře její střevní mikroflóry, protože po tech různých ATB a uhlí, bych řekla, že bude mít trochu tu mikroflóru nabořenou. Zatím mám objednané jen granule od Acany, které by měli podporovat trávicí trakt. Máte s něčím na podporu trávicího traktu zkušenost?
    IF_
    IF_ --- ---
    PETRA_CHATEAU: Pak jeste honi prazdnou misku:)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IF_: spíš tak do 2 .)
    IF_
    IF_ --- ---
    PETRA_CHATEAU: A hlavně do pěti minut je vyluxováno:)
    IF_
    IF_ --- ---
    KUURA: třeba ze špičáků se to dá opatrně i mechanicky oškrabat.
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Prosím, nevíte někdo kde v praze - nejlíp okolí zličín, dejvice, anděl - sehnat Marcus Muhle? :I Už jsem zoufalá..
    KUURA
    KUURA --- ---
    SRUBKA: Jo jo, už mu kosti dávám. Teď sem objednala i ty prstýnky, tak uvidíme:) Pak kdyžtak objednám tamto, díky:) uložím to do oblíbených.
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    KUURA: Kromě syrových morkových kostí, které mu už hádám dáváš (na čištění se mi nejvíc osvědčily ty již nařezané na "špalíčky") bych zkusila ještě tohle http://baron.cz/pes/pece-zuby-dasne-3532-k-KP000013-X000256-X001113.html nedávno to tu někdo opěvoval, že to na odstranění zubního kamene a zklidnění dásní vážně funguje.
    KUURA
    KUURA --- ---
    Ahoj:) i přesto, že psa krmim barfem, zacina mu vznikat zubni kamen...co mu mam dat? nebo nechat odstranit u veta?
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MIKEYLA: u nás je vtipný, že tučný tvarohy a jogurty frčej jenom když v nich nic není, jak to zkusím smíchat s masem, ovocem nebo zeleninou, tak se toho ani netknou. Ale zas mám úžasně nevybíravou kočku, do tý zajede snad všechno, co jí hodím před čumák :D
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    jak to tak čtu, tak si řikam zlatá lola, ta sežere, co dostane
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam