• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IF_: spíš tak do 2 .)
    IF_
    IF_ --- ---
    PETRA_CHATEAU: A hlavně do pěti minut je vyluxováno:)
    IF_
    IF_ --- ---
    KUURA: třeba ze špičáků se to dá opatrně i mechanicky oškrabat.
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Prosím, nevíte někdo kde v praze - nejlíp okolí zličín, dejvice, anděl - sehnat Marcus Muhle? :I Už jsem zoufalá..
    KUURA
    KUURA --- ---
    SRUBKA: Jo jo, už mu kosti dávám. Teď sem objednala i ty prstýnky, tak uvidíme:) Pak kdyžtak objednám tamto, díky:) uložím to do oblíbených.
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    KUURA: Kromě syrových morkových kostí, které mu už hádám dáváš (na čištění se mi nejvíc osvědčily ty již nařezané na "špalíčky") bych zkusila ještě tohle http://baron.cz/pes/pece-zuby-dasne-3532-k-KP000013-X000256-X001113.html nedávno to tu někdo opěvoval, že to na odstranění zubního kamene a zklidnění dásní vážně funguje.
    KUURA
    KUURA --- ---
    Ahoj:) i přesto, že psa krmim barfem, zacina mu vznikat zubni kamen...co mu mam dat? nebo nechat odstranit u veta?
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MIKEYLA: u nás je vtipný, že tučný tvarohy a jogurty frčej jenom když v nich nic není, jak to zkusím smíchat s masem, ovocem nebo zeleninou, tak se toho ani netknou. Ale zas mám úžasně nevybíravou kočku, do tý zajede snad všechno, co jí hodím před čumák :D
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    jak to tak čtu, tak si řikam zlatá lola, ta sežere, co dostane
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Miunka to má zase aspon pěkně pestrý...:), vděčná strávnice:))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    najeli jsme na systén, že Amirek má někdy hold o chlup lepčejší masíčko (cca 1, 2 krát týdně to kusové), pak to hrubomleté, vnitřnosti cca 1, někdy 2 krát. No a zbytek tak po různu zkoušíme, jednou mi zbaští to, pak to zase nechce, tak zkusíme něco jinýho atd., ale základ je hovězí..., ale třeba kusové kuře si dá rád...., jemu prostě vadí to mleté.. a to bohužel i hovězí, ale je pravda, že bůh ví, co všechno v tom je
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    SNELA: To náš milostpán nežere pomalu ani držky, jen když je nedávám moc často. Nad vemínkem se ofrňuje a pro změnu přežíváme na hrubomletém hovězím od Pošvára, vnitřostech, kusovém hovězí, výjimečně sumeček, telecí ze zoovetu si dá, ale taky že by se po tom utloukl, to se řáct nedá, za to když mu nasypu granule (což nedělám, ale jednou mi takhle našel ve stáji kočičí, tak po nich se zaprášilo..

    Jakékoliv kusové miluje (krom ryb), to by mě ale zrujnovalo..., mléčné výrobky má rád jen ty hodně tučné tvarohy (kyšky, zakysaný věci ani náhodou). A to dodávám, že je spíš hubenější a potřebovala bych ho vykrmit..., což mi moc nejde....

    nedejbůh, abych mu přidala nějakou přílohu kromě zeleniny...(těstvoviny i rýži vyseparuje takovým stylem, že sama koukám.)

    jo ale nechat takhle pečivo na lince a odejít do práce, tak než přijdu, je fuč....:D, takže všechno schovávat do trouby...

    a madam sežere všechno, dojídá zeleninu po Amirovi..., sní i tu kyšku..., to je popelnička:)))
    SNELA
    SNELA --- ---
    Můj pes je teda extrémně vybiravej,přežívá víceméně na drskach a vemeni,ale taky mívá období kdy dokonce žere i jiný druhý a pribere,ale pak zas nechce pár dní žrát,řekla bych,že si to prostě sám reguluje..zato kdyz cuby nechtěj žrát tak je jim fakt blbě ;))
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MIKEYLA: tak můj mladej mívá někdy nežravý období - prostě se občas sekne, nevím, jestli mu třeba něco nesedne a rozhodí mu to žaludek, ale prostě několik dní třeba nežere nebo žere málo a musím ho krmit z ruky... a pak se to najednou zlomí a zas slintá jakmile naložím misku. Myslela jsem, že to loni bylo jarem a čubičkama, ale je kastrovanej a dělá to furt. A nevypozorovala jsem žádnou souvislost s nějakým konkrétním krmením. Tak nevím, jestli třeba občas zbufne nějakej klacek omylem a pak mu to podráždí žaludek, nebo ho pálí žáha (psi na to prej docela trpěj), nevím...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZMYJKA: Amir mi v podstatě žere už jen od Pošvára, zejména hovězí..., maposlední odmítl vemínko, rybu žere zase jen sumečka, cokoliv mletého odmítá, předtím jsem kupovala Axu a na tu už mi takyprdí... a třeba játra musím lehce povařit..., až budou peníze zkusím kombinaci s lisovanejma granulema..., protože někdy se misky prostě ani nedotne:(( a že by trpěl psychicky a projevoval se tím, že si vybírá, to si úplně nemyslím....
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    Dovolil bych si prispet mnou overenym obchodem, kde nakupuji uz od jeho otevreni. Slecna je velice vztricna a vi co prodava, sortiment ma slozen prevazne z toho co ma overeno i na svych psech. Ovsem nema to lehky, konkurence je velka a hlavne polska. Proto se drzim hesla : Podpor sveho prodejce. :)

    proŠelmy.cz - chovatelské potřeby, holistická krmiva, mražené maso
    http://www.proselmy.cz/
    INXS
    INXS --- ---
    jo mi včera s ní lezl do postele
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    taky sem vzala hovezi kost a po jednom veceru arnostova tahani kosti vsude mozne to u nas vypadalo, jak kdybysme tam vrazdili:)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    THEIA: ty z kunratic jsou celkem příčetný pachově (až mě překvapilo, jak málo smrdí) i cenově. Maj je teda v dvoukilovkách, ale to tobě asi neva :D
    MASO PRO PSY
    http://hlusakoval.sweb.cz/uvod.html

    výrobce:
    ZOO krmiva Pošvář
    http://www.krmivaposvar.cz/Menu/vyroba_mv.html
    THEIA
    THEIA --- ---
    NICKIE: zrovna vcera po vyzdvihnuti druhej richbarf objednavky som chcela podat varovanie ze morkove kosti u nich su z dinosaura:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam