• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Ja se s objednavkou od Falca jeste drobet zpozdim, dam vedet tak tejden dopredu.
    IF_
    IF_ --- ---
    IM_MORTAL: V Zoo ve dvore na Andelu,maji i Axu
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Nevíte někdo o barfovacím zverimexu nebo e-shopu s osobním odběrem v praze? včera sem vyzkoušela richbarf (brala sem oleje, tak sem rovnou vzala i dršťky, ty byly ok, a mořskou rybu a ta asi poletí do koše, páchne na sto honů i zmrzlá a pes na to hází bobek) a maj jenom vetamix a falco pokud se nepletu, tak něco kde maj i nýřany nebo tak něco?
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    IF_: to jo, jenže já bych si musela vzít stejně jen pár kousků... mrazák mám dost malý :/
    IF_
    IF_ --- ---
    Hlavně je super, že zavážejí už od "normálních" dávek.
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    IF_: Mají dobrý sortiment... asi něco vyzkouším... hlavně ty ryby vychází celkem levně :)
    INXS
    INXS --- ---
    IF_: jj taky od nich beru a spokojenost
    IF_
    IF_ --- ---
    BARUSSS: Tentokrát jsem brala od http://shop.zufrikteam.cz/ a spokojenost veliká... nutno říct, že já měla "jen" deset kilo a brala jsme ještě se slečnou, co má chovku s šesti psíkama...
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    IF_: my ho máme prázdný :D ...už se chystám asi týden si sjet pro maso..Odkud bereš?
    IF_
    IF_ --- ---
    BARUSSS: Musela jsem navařit všecko lidské jídlo z mrazáku:))
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    IF_: my přijdem na návštěvu :D
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    MAARIIIII: já ti neřekla ani Bé k tomu, jak se o něj starat "simtě" ;)
    MAARIIIII
    MAARIIIII --- ---
    BARUSSS: to sou chytrosti, simte :-) ja sem se ptala na nazor lidi jaky asi bude a z vyroste, ne jak se o nej staratl.
    IF_
    IF_ --- ---
    Nutne potrebuji dalsiho psa.



    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    MAARIIIII: k tomu,abys ho mohla milovat to vědět nepotřebuješ, ne ?
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    VERCA_ZABA: no asi tak..
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MAARIIIII: hele, musíš se ptát na tohle snad v každým auditku o psech? zrvona tady to opravdu nemá co dělat..
    MAARIIIII
    MAARIIIII --- ---
    Dobry den, nevíte co vyroste z tohodle psíka?

    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Ja k nemu jezdim pro drzky a gurgle, ty ma za super cenu, mlety mi Amir nezere a kusovy je skvely, ale uz dost drahy na me (ale oproti jinejm porad levny:), ale kusovy kupuju kousek dal u zminovane pani v boudicce:):), jinak mam ted mini mrazak, tak nakupuju co 3 dny , nejvic asi na kulataku v Dejvicich (Dogbroty), velky vyber, maji snad uplne vse, co je na trhu, krome posvara teda.., kupuju tam hodne bylin od CDVetu..z barona.cz, kdyby jste nekdo neco chtel z barona, u ni se to za stejnou cenu da objednat nebo rovnou koupit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam