• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    IM_MORTAL: tesco nic, tam se dá sehnat maso jen v těch slevách, a na to musíš mít štěstí a chytit to zrovna když to přivezou do regálu - a i to je už probraný, první si vybíraj zaměstnanci. Jinak jde všechno do odpisu.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    TATEREZA: prozraď řezníka, prosím;)
    NICKIE: škoda:/
    zkoušel ste někdo i jiný obchoďáky? interspar, tesco, albert?
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    IM_MORTAL: mají na to nějaký objednávkový formulář co vím, já tam na ně totiž ještě nikdy nenarazila..
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    IM_MORTAL: jo, hodnekrat, ale ted uz tam mam "svyho reznika", kterej kdyz me vidi, tak uz nosi pytle:) a taky mi rikal, ze se to da objednat, takze bych to zkusila..taky treba vecer uz tam toho moc nebejva, nejlepsi je kolem poledne
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    TATEREZA: já mám třeba globus docela daleko, takže když tam pojedu je úspěch zaručen, nebo už ti někdy řekli, že máš pecháčka?
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    NICKIE: ha my než jsme koupili lednici s větším mrazákem, tak jsme taky v zimě měli větší nákupy. :) Bylo to v igelitce za oknem.. ale větší mrazák je supr, a stejně jsem teď poslední objednávku nenarvala (a to jsem vyhodila mražený pro nás, že se musí akutně udělat polévka :D).. stejně mám jednu kachnu za oknem.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    CHIMERA07: taky jsem mívala malej mrazák, ale v zimě to vydrží i pár dní na balkoně a když se to rozmrazuje v lednici a pomalu, tak se tam dá taky část narvat.. já jsem si pak koupila velkej mrazák.. a pak další.. a teď si ty nákupy užívám..:)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    CHIMERA07: no když objednáš jen maso za 500 tak ti to dá rozhodně víc než 7 kg.. ale můžes si objednat i něco pro sebe a rovnou z toho něco ukuchtit :)
    CHIMERA07
    CHIMERA07 --- ---
    :D a já myslela, že jde o zvířecí miláčky a ono kulový, zmrzlinou to je :))))). Dělám si srandu...už vidim, jak taky dávám "do košíku" zmrzku a ovoce :).
    500 kč jde, ale ty kilový limity jsou opravdu masakr. s mym "pražskym mrazákem" tam dám akorát tak max. 7 kg masa (když tam nemám nic pro sebe :D)


    TATEREZA: ja koukala občas, že tam mají něco i venku, ale většinou víc kostí než masa... u pultu jsem se neptala, ptala jsem se právě na arbesáku a tam jsem nepochodila :( ...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    SUFFOCATE: to je pravda..zmrzliny a ovoce jsou luxusní:)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    NICKIE: to je pravda, nad 500 kč.. ale lepší, než nad 50 kg :) zase mají i sušené věci, mraženou zeleninu, ovoce, zmrzliny... :)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    CHIMERA07: akorat si o to musis rict, sami to vetsinou nevystavujou. zabehnou dozadu a posbiraj odrezky do pytle...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    CHIMERA07: taky beru zufrika uz tak rok a pul a nikdy zadny problem.. Chce to objednat vcas kdyz clovek opravdu neco chce, obcas to byva vyprodano. Pani prijede vzdy dle dohody, klidne i po seste rano, kdyz potrebuju, akorat to chce nad 500 Kc a to byl pro me problem, kdyz jsem mela jen jeden maly mrazak...
    CHIMERA07
    CHIMERA07 --- ---
    A já se trápim a hledám, přitom tady je takových lidí, co poradí, děkuju :)

    TATEREZA: Ha! to je taky dobrý tip, hlavně s tím globusem, ten mam za rohem ;). Díky :)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    CHIMERA07: ja jezdim do globusu mam tam odrezky veprovyho, hoveziho a vnitrnosti a praseci kuze za 9,- za kilo. pak kureci chrupavky jsem kupovala na letny za 8,- za kilo to jsou takovy nase vecny zasoby a zbytek dokupuje jednotlive u reznika. ale z toho globusu to bejva krasny maso, kamarad mi to chtel slohnout na gulas..
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CHIMERA07: tak o tom sem ani nevěděla, brala sem do nich do listopadu. jinak můžu poradit řeznictví v lidický - prej občas mívaj ořezy a skelety, jinak beru skelety a vnitřnosti ještě v řeznictví naproti arbesáku, dostala sem tip že výborný řeznictví na ořezy je mrázek v bělehradský a v holešovický tržnici ( i když to už je dál) je na tý hlavní ulici skoro úplně vzádu budka s drůbežím masem, měli sme od nich párkrát i pro lidi a nikdy nebylo nic zkaženýho nebo tak, kosti (i stehenní) maj za 9,- hřbety za 10,-
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    SUFFOCATE: jo jinak s masem jsem spokojená, nic nijak nesmrdí, vše v pořádku. Pouze jednou mi přišly mořské ryby nějaké prapodivné, ale asi byly v pořádku, nesmrděly, jen byly takové "rozblemcané". Psi to snědli a problém nebyl. :)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    CHIMERA07: většinou objednávám v pondělí přes den, večer potvrdí a úterý ráno už máme plný mrazák. Paní je moc milá, ochotná, dá se s ní domluvit. Na netu má uvedené skladové zásoby, chce si to hlídat, občas jsem se překoukla a objednala něco co není.. no a většinou přiobjednám i něco pro dvounožce :)
    CHIMERA07
    CHIMERA07 --- ---
    SUFFOCATE: Děkuju, taky jsem na ně koukala. Mají většinou všechno, co požadujete? (koukám, že mají na stránkách i uvedené skladové zásoby). Jak často dopředu se musí zboží objednat? Stačí jeden, dva dny?

    IM_MORTAL: Já jsem měla ze začátku také dobré zkušenosti se zoo ve dvoře, ale už od prosince s tim mám problémy, zaplnili si mrazák něčím jiným, takže kusové maso tak najdu málokdy, bohužel se na to už nemůžu spolehnout...mimochodem jsme od nich brali pro rybičky i živé nitěnky a s tím je taky bída...snad se to zlepší, ale raději bych našla něco spolehlivějšího :)


    SIRRIL_NEMESIS: O Nýřanech jsem taky slyšela, že jsou lidé spokojení. Já mám, ale zatím zkušenost s tím, že jsem objednala z w.vseprochovatele a po víc jak týdnu jsem jim volala, jaký je stav objednávky, paní slíbila, že zjistí a pak se mi neozvala....

    No, tak já děkuji všem za odpovědi a první zkusím asi žufríka :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CHIMERA07: Nyrany taky zavazeji kazdy tyden mam pocit. A taky jsem nekde cetla ze Dogbroty uz maj na sklade taky maso.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam