• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    DZEJNY: my to doma sekáme zmrzlý sekerkou nebo sekáčkem na maso :)
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    IF_: oukej zkusim se s tim poprat takhle.
    IF_
    IF_ --- ---
    DZEJNY: No tak ja nechavam vsecko maso nejdriv lehce povolit a naporcuju do pytliku a zmrazim, takže pro myho psa každou štangli na 5 až šest porcí, skladovat v lednici bych to fakt nechtěla.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANASTHESIA: my barfujem i s kočkama. teda - nežerou nám vemeno a držky, prostě smradlavý věci, ale jinak dvakrát denně dostávaj maso - krky, srdce, žaludky, vepřovej čerstvej žaludek, mletý, ryby.
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    HYSTERIA: pravda pravda, smard je to strašnej ale moje zvíře se po tom může umlátit, víc než po libovém hovězím.
    Škoda, že nedělají balení po 500g tam kam chodím kupovat maso, za nějakou rozumnou cenu, protože celou kilovku nezkrmim, a rozmražené to uskladňovat do druhého dne je smradlavý zážitek pro ledničku, i když se to dobře zavře do krabičky.
    IF_
    IF_ --- ---
    HYSTERIA: Ono je i zajimavy ze fungujou skvele v michanici se zeleninou..lip nez normal maso... minule se mi utrhla ruka a dala sem do mixeru moc zeleniny ale jak se na to natahly drstky tak to bylo vylizano do ztracena...jo ten smrad je neodolatelnej :D
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    drštky a vemeno jsou jednoznačně pro fajnšmekry :) Ale je fakt, že na ty drštky se dá utáhnout i sebevětší psí nežravec :)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    IF_: uaaaaa. co ja pro ty zvirata neudelam :D
    IF_
    IF_ --- ---
    ANASTHESIA: No dršťky s nestravenym obsahem žaludku...

    Vetamix dršťky mleté zelené neprané 1 kg od 45 Kč - Heureka.cz
    http://krmivo-psy.heureka.cz/vetamix-drstky-mlete-zelene-neprane-1-kg/
    OPI
    OPI --- ---
    pěkný překlep držťky :))
    jsou to dršťky..tj, žaludky
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    IF_: proboha to je co?:D
    IF_
    IF_ --- ---
    ANASTHESIA: Jsou mnohem horsi věci:) Třeba nepraný držťky:)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    TATEREZA: :D Kamoska chtela udelat vegetariana i ze sveho hada :DDDD
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    ANASTHESIA: ja jsem taky vegetarian, co krmi masem...zpocatku to byl humus, ale ted uz porcuju kravi plice sekackem na maso jako rozena reznice:)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    HYSTERIA: DIKYYYY
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ANASTHESIA: je to ok:)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Tak jsem vcera malem dostala infarkt. Koupila jsem hovezi srdce...Jak jsem to vybalila a vyvalila se na me ta hmota uffff. jako vegetarianovy se mi udelalo pekne blbe. Pani v masne mi tvrdila ze je to supr. Pejskovi to chutnalo jen se bojim aby to bylo kvalitni maso. jelikoz je to v podstate sval tak to povazuji za svalovinu tudiz by to melo byt ok. co vy na to?
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    Ahoj, máte někdo psa na barfu s potravinovou alergii?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    IF_: Zupa. Ja budu kupovat od www.masoamos.cz jso tady v neratovicich a domluvila jsem se s nima i na konzultaci :)
    IF_
    IF_ --- ---
    ANASTHESIA: Ne ne, vždycky v
    povečerní procházce. Sušeného masa se prodává hodně nebo si můžeš sama nasušit. Já beru hodně od Salače.

    http://www.salac.cz/pamlsky-pro-psy-a-kocky-ze-suseneho-masa-kompletni-nabidka/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam