• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    VERCA_ZABA: aha. koupila jsem mu odtucneny tvaroh..hm a ted ctu ze ten ne...ach joooo
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANASTHESIA: no, tak mu to nesedí. on jogurt fakt nic moc. to spis příště zkus tučný tvaroh s piskotama a klidné jabko do toho:)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    ERIKK: no, ten nas ma nejradsi suchy pecivo..maso je az na levelu zeleniny:)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    to vypada ze bude muset vydrzet 6 tydnu jen o mase :) Ja myslim ze psovi to vadit nebude, stejne maso ma z toho vseho co mu davas nejradeji.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    OPI: ty uz jsem bohuzel taky davala..
    OPI
    OPI --- ---
    NICKIE: spařené vločky
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    NICKIE: bezne davam.. ryzi, mrkev, repu, celer, jablka, okurku, jogurt, vejce, meli i testoviny, cocku, fazole, pohanku.. a melo by to byt neco co nikdy nejedl..
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    ERIKK: ja jsem myslela jako prilohu zeleninu, akorat jsem nevymyslela jakou... a sest tydnu jen na mase mi prijde jako hodne.. neco by k nemu asi dostavat mel..
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    NICKIE: ja jen ze by sis to hodne usnadnila , bez te prilohy. Krmim jen mletym hovezim s droby (vetamix) do kteryho krajim/strouham zeleninu (a to ne vzdy) nebo prihodim vejce.
    prilohu sem nikdy neresil
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    ERIKK: uz sem vymyslela levnejsi krutu..ale prilohu by to asi chtelo, nic me nenapada.. bezne jim hazim odpad z odstavnovace, kam si davam vsechno mozne...
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    VERCA_ZABA: podle manwe.eu by jeden den mel dostat jogurt a ovoce :((( prijde mi, ze je prezranej tak jsem mu chtela dat lehci snidani :((
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANASTHESIA: tak já si daz k snídani jogurt, tak je stejně rychle venku...;)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    NICKIE: je nutna priloha? jinak krom te koniny me napadaji jeste ryby
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    no takze snidane pro sampiona jogurt plus jabko skoncilo na koberci asi po 5 minutach :(((( co s nim?
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Potrebuji vymyslet pro psa dietu na vylouceni alergie, takze jeden druh masa a jeden druh prilohy co jeste nikdy nejedl.. potrebovala bych jeste aby me to nezruinovalo.. zkousel jste to nekdo? Zatim jsme s veterinarkou vymysleli konske maso s kroupama, ale treba byste mel nekdo lepsi napad, nebo nejakej sikovnej obchod s levnym netradicnim masem...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    IF_: hele já byla právě v tom kamenném obchodě a slečna mi říkala, že na prodejně má menší mrazák a nemá všechno, ale kdybych potřebovala, tak mi to připraví - že má toho hodně doma. A že mi to samozřejmě doveze a kdybych potřebovala něco, co ještě nemá, tak taky atd.
    IF_
    IF_ --- ---
    CAMELLA: Super dík za tip. A ten sortiment z webu teda mají i v té kamenné prodejně nevíš?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    IF_: i-vlcek.cz zatim nemaj moc velky vyber, ale slečna je moc sympatická. prodejnu maj v podolí
    OPI
    OPI --- ---
    IF_: Barfík Brno
    IF_
    IF_ --- ---
    Je ted nejaka firma ktera zavazi uz od nejakyho rozumnyho poctu kil? Roky sem kupovala ve zveraci ale z duvodu stehovani to budu muset resit jinak. Akorat vzdycky beru jen max. 10 kg :/
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    ANASTHESIA: mlcim v pohode :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam