• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    LOVETHIEF: krmime v podstate jenom tim. v pomeru cena za kg nejlepsi volba. (nechavame si vozit jednou za cas cca 6prepravek) kureci /hovezi s droby/hovezi svalovina/losos

    musim rict ze teda nasi coklici sou proti tem rozmazlenkam co tady ctu zlaty stvoreni a sezerou v pohode cokoliv... spajk si dokonce minulej tejden ukrad z tasky jabko a s nevyslovnou radosti ve tvari s nim odhopkal do pelechu a tam ho sezral. coz je nic proti tomu kdyz znalecky ocichava broskve na strome jestli uz sou dostatecne zrale a ty dostatecne si utrhne a sezere:)
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    SNELA: jojo, kdyz mu z dvaceti centimentru do misky civej holky jak supi napnuty jak pruziny, tak to mu taky dela moc dobre, to si to teprv pomaloucku vychutnava, pomlaskava, dycky se na moment zahledi do dali, kousek popojde, holky jsou na mrtvici, ale drzej se...
    Ale ne, musim ho pochvalit, ze uz zere preci jenom mnohem lip nez jeste pred dvouma mesicema, to jsem z nej byla denne na nervy. Ted je spis vtipnej.
    SNELA
    SNELA --- ---
    LOVETHIEF: máme to samé :D kromě toho koberce, a ještě čeká, až dožerou holky a pak na ně vrčí a hlídá si misku a asi se mu libí jak mu to záviděj
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    LOVETHIEF: Nám vozili i v létě, maso bylo vždy uplně zmrzlé, jen led na povrchu obalu byl mírně natátý.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LOVETHIEF: na stránkách maj:

    Kdy maso v ČR a SR posíláme

    Zmrzlé vydrží 48 hodin - Vakuově balené maso zasíláme zmražené na - 18 °C ve flexibilním Termo-obalu, který splňuje veterinární požadavky na přepravu mraženého masa. Takto zabalené maso vydrží zmrzlé obvykle až 48 hodin.

    Pondělí až středa - Pro snížení rizika rozmražení masa při nepředání odesíláme mražené maso uvnitř ČR od pondělí do středy (dodání do 24 hodin). Na Slovensko odesíláme v pondělí a úterý (dodání do 48 hodin).

    Ještě další 1až 2 dny - Díky kvalitnímu Termo-obalu vydrží po rozmražení maso ještě 1 až 2 dny zachlazené a bez známek zkažení. Proto ho můžeme bezpečně podávat nebo znovu zamrazit.
    IF_
    IF_ --- ---
    LOVETHIEF: Já bych to asi neriskovala:( Možná až bude fakt zima jedině...
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    Jinak vcera jsem poslala dotaz do Barona, jak to maji s dopravou mrazenyho masa, jestli maji nejakej minimalni kilovej limit a jestli to PPL, ktery maj napsany jako dopravce, ma chladici vuz. A prej si muzu klidne objednat jenom jedno baleni masa, ze to je na mne. Ale ze chladicim vozem maso neposilaj, ze ho balej do termoobalu. Takze se muze stat, ze prijde mirne rozmrzly. Hm, co myslite? Je to bezny, ze se zavazi maso obyc kuryrem? Si moc neumim predstavit, co myslej tim termoobalem a ikdyby byl buhvijak skvelej, tak nevim nevim, jestli by z Usti prislo maso fakt jenom mirne povoleny.... aby spis neprisla brecka.
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    Darby je takovej rozmazlenec, ze zere JENOM na koberci, kdyz mu dam misku na dlazky jako holkam, tak si nabere plnou hubu a pak pulku cestou vytrousi, nez to donese na koberec. Takze mu davam misku na koberec rovnou. Kdyz chce joo prudit, tak kazdy sousto, co do tlamy vezme, jeste vyplivne vedle misky a pak to pomalu zere pekne obeleny v chlupech. Jo a potrebuje publikum. Pokud mu dam tu misku do obejvaku na ten koberec a ze si pujdu umejt nadobi, tak me chodi pohledem vybizet, at ho jdu obdivovat, jak mu to jde.
    Aspon ze uz ho presly moresy, ze z misky zrat neumi, ze to umi jenom z ruky.....
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    IF_: krmíme na balkoně..zavřu je tam a mám aspoň pět minut na vytření a úklid bytu aniž bych zakopávala o psy:)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Napodobne, taky nosi, tak krmim v koupelne na dlazdickach. A taky vi ze ven z koupelny nesmi. Jen nesmim zapomenout dat pryc koberecek co mam pred hajzlikem, jinaj je to totiz jasny :D Ale nekde se u me vyskytly takovy velky plastovy "prostirani' co mi nekdo dones, a imho je to primo pro psy.. az budu mit cas to umejt, tak ho asi naucim zrat na tom. Pripadne, pokud jsme treba na dovoleny a ma kusovy maso, tak zere ve sprchaci ;)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    lola pochopila velmi rychle, že jídlo se nenosí z kuchyně, stačilo jí to párkrát sebrat, když se s tim pokusila odejít a bylo vyřešeno. v kuchyni je lino, tam ať si prasí jak chce
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    IF_: jo, jenom mletý a drzky netaha. ale kosti, gurgle, skelety.. vyvalet v kuchyni, odnést na pelech, pak na koberec a pak knourat s tím, ze to nemá kam zahrabat:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    IF_: pokud je to na maly kusy tak ne, velkej kus odtahuje do boudy nebo do nektereho z pelisku.
    SNELA
    SNELA --- ---
    IF_: dělaj to taky, zkus jí prostě dávat malý kusy, který hned sežere a nemusí moc přežvýkavat
    OPI
    OPI --- ---
    IF_: já jsem to taky vzdala...když má mleté se zeleninou v misce tak to vyžere u misky ale když má nějaké kusové maso nebo kost tak si to nosí na gauč, naštěstí teda ale jen na jedno místo...tak mu tam dávám staré povlečení které pak vyperu nebo vyhodím ale taky bych ráda aby si to jedl u misky, bohužel když má velkou kost tak si chce k tomu lehnout a on na podlaze bez koberce ležet neumí :(
    IF_
    IF_ --- ---
    DZEJNY: No jo, jenže mně to tahá na koberec, po podlaze, pak je to mastný:( Fakt mě to irituje. Ono to k barfu asi trochu patří no, ale teda je to pěkně nepraktický. Jenže když jí řeknu že nesmí tak stojí nad miskou ve stresu a buď nejí nebo jí ve stresu :/
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    IF_: neustále... ale jak co, posledně si dotáhla do pelechu makrelu blbka a nechala jí tam ležet a smrdět, ale když ji zavřu s miskou v kuchyni tak tam stojí u dveří a myslí si, že něco provedla. takže jsem tenhle psychologickej boj vzdala a tiše trpim a peru pořád dokola povlak na pelech
    IF_
    IF_ --- ---
    Nevim jak moc to řeší ostatní, ale nosej si vaši psi jídlo z misky pryč? Snažim se to odnaučit ale moc to nejde:(
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    VERCA_ZABA: Aha. Ale tak nevadi ze lezi v trave a tak? Vis co byt je porad cistejsi nez zahrada :((
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANASTHESIA: Arnošt morkovou kost tahá třeba tejden po byte...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam