• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    LALOBA: nekde sem cetl ze se nevareny muze podavat jen hovezi/kureci od te doby to drzim ani vlastne vim poradne proc:)

    treba me nekdo kdo vi objasni. ja mam za to ze asi za to muzou breberky v mase obsazene...
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    GANBOY: proc...?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    TATEREZA: btw veprove varis nebo ne-e ?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    TATEREZA: Supeerrr. Dikes
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    ANASTHESIA: je to hned u tramvajovy zastavky smer zizkov. vedle drogerky pemi
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    TATEREZA: Zverinu ochutname. Kde to tam je prosim? Hned u zastavky?
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    ANASTHESIA: na strosu i jiny maso, na ty palmovce zejmena drubez a zverinu:)
    ja to mixuju s veprovym a hovezim, co mam odjinud. libi se mi, ze mimo klasickejch kurat tam maji i kruti verze vseho moznyho a ceny jsou fakt friendly
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    TATEREZA: A maj tam i jine maso nebo jenom drubez?
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    ANASTHESIA: ja chodila do reznictvi dole na strossu v takovym vyklenku. meli tam pajsly, skelety a tak. a pak takovy kureci krupky zmrazeny za 4,-/za kilo. akorat to jsou skoro tri roky.
    ted chodim na palmovku do kureciho raje a tam teda jedu ve velkym. maji tam treba ceky kurata bez kridel asi za 20,- na kilo, kruti skelety, biskupy, krky, kuze, vsechno na nadherny ceny
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Jo a to reznictvi asi nevite :(
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Supr. Diky moc. Diky
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    hlavně to.maso pro lidskou spotřebu je fakt kontrolováno. jako já normálně syrový maso na karbosr ochutnavam, tataral jim, syrový ryby taky. a nikdy nic:)
    OPI
    OPI --- ---
    ANASTHESIA: no to sice jo ale pes má uplně jiné ph v žaludku než člověk...toho bych se opravdu nebála :)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    SEDJI1: Dekuji za info. Jsem videla ze se tady rozebiralo kde sehnat v okoli holesovic nejaky barf, tak se chci zeptat spise na nejake reznictvi?
    SEDJI1
    SEDJI1 --- ---
    ANASTHESIA: maso pro lidskou spotřebu nepřemrazuju, ale mletý bývá často nasolený i u nás v řeznictví, tak se na to radši zeptej
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    OPI: No to sice ano ale pak je smazim, takze tepelne upravim. Jde mi o to, ze dle informaci se maso musi mrazit aby se zlikvidovali bakterie a spol. Tak se bojim abych neco neudelala spatne a zadelala na maler
    OPI
    OPI --- ---
    ANASTHESIA: no když si jdete koupit mleté na karbenátky tak to taky nepřemrazujete ne?
    dršťky kupuju zelené neprané mleté a ty jen vyklopím do misky místo zeleniny
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Aha. Ja chci koupit nejaky mlety. Drubez jsme jeli ted hodne tak potrebuji vymyslet nejakou zmenu. Takze rikate ze z masny muzu dat i bez mrazeni. Jeste jeden dotaz. Prosim vas jak pripravujete ty drstky. To jako fakt bez nejakeho predvareni? Diky
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    když kupují u řezníka skelety, srdce, jazyky, kosti, tak to dávám i bez premrazeni.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    když kupují u řezníka skelety, srdce, jazyky, kosti, tak to dávám i bez premrazeni.
    OPI
    OPI --- ---
    ANASTHESIA: já když občas zapomenu vytáhnout maso tak skočím koupit aspoň třeba nějaký skelet a dám ho normálně i bez zamrazení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam