• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    NICKIE: Ráda bych si taky 1-2l vzala, pokud se vám do toho vlezu :)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    WESSNA: objednavali jsme minule na krmme.cz a 5l vychazelo nejak 950 tusim
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    DZEJNY: Dobře vědět, díky:)
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    NICKIE: kolik za 1l?
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    NICKIE: já klidně zas litr a půl...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    nemel by nahodou nekdo zase zajem o hromadnou objednavku lososovyho oleje do Modran?
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    S laskavým dovolením admina, bych Vám ráda představila náš nový obchod. Je to takovej rodinnej projekt s malým rozpočtem na reklamu. Proto doufám, že tím nikoho neurazím.
    Otevřela jsem e-shop s kamennou prodejnou na Praze 11 - kousek od metra C - Háje s potřebami pro krmení přirozenou stravou. Naskladňujeme průběžně od různých výrobců vše, co považujeme za kvalitní a máme s tím dobré zkušenosti. Máme večerní otevírací dobu, a vozíme večer objednávky po celé Praze. Na únor jsme pro zákazníky připravili 5% slevu na online nákup nad 300 Kč. Uplatnit slevu lze při zadání hesla v košíku: forbarf
    eshop: www.forbarf.cz
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    LA_PIOVRA: Ja jsem sveho psa (csv) nikdy kocicince zrat nevidel a to jsme roky bydleli s kockama... Ucit ho to vsak neminim:)
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    Jak psal LA_PIOVRA, mám Belgičáky, jsou to takové psí princezny, žádného jsem neviděla se v něčem válet, hnus mi žrala jedna čuba, když byla štěňátko, teď by na jiného psa jen znechuceně koukala.
    Kočičince mi žrali všichni...
    KUURA
    KUURA --- ---
    LA_PIOVRA: Tak aspoň, že tak. On to udělá třeba jednou za půl roku, ale prostě asi občas neodolá. A to ho nezajímá lidský venku ani mrsiny. Ale kočičí je asi dobry :/
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Priznam se, ze neznam psa, ktery by peknemu kocicinci dokazal odolat:)
    S vyjimkou toho, ze kdyby mela kocka parazity, nejpravdepodobneji skrkavky, tak je logicky prenese na psa, je to myslim neskodny.
    KUURA
    KUURA --- ---
    HUDOUS_ML: Muj pes je velikej... takze to asi neklapne, pac kocka zase nemuze mit zachod u stropu :/
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    KUURA: protoze je to taaaaak dobrý :)
    Jedine dat záchod někam do výšky,kam na nej pes nedosáhne?
    KUURA
    KUURA --- ---
    FIFAJZ: To je zmetek... nedela to nijal casto, ale obcas asi dostane chut no :/ mame malej byt, nejde zachod dat jinam, kam by pes nemohl... muze mu to nejal ublizit???
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    KUURA: Kocicinec je pro psa velka lahudka. Dela to proto, ze ma ke kocicimu zachodu pristup. :)
    KUURA
    KUURA --- ---
    Mám dotaz. Pes nam obcas vyžírá kocici zachod. Nevite proc to dela??? chybi mu neco nebo je to kvuli kočce???:)))
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    FIFAJZ: včera jsem jí dala večer kus jazyka a křídlo a chvilku na to koukala a pak to všechno snědla, tak snad se vzpamatuje. Je pravda, že je teď v nejlepším s háráním, takže by se možná šklebila na cokoliv. Můra jedna náladová :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ANASTHESIA: mam psa spis vybiraveho (byt po kastraci zacala byt o neco zravejsi), po tofu se muze nicmene utlouct a mohla vzdy.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    HUDOUS_ML: Ten muj zas krky vubec nechce. Za to kdyz citi drstky tak se jde zblaznit. Zelenina je taky boj. Jedine totalne rozmixovat a zaliju olivovym olejem. Ale kachni krky a kureci jatra nee
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    HUDOUS_ML: To je docela smutny, na jednu stranu. Ze se takhle ofrfnava. Snad ji to prejde. Nemusi to byt kvalitou, naopak treba mirne zatuchla porce sklizi nejvetsi slavu. Zkus davat ted bez zeleniny. Treba ta ji na tom nejvic irituje.

    ANASTHESIA: Neprijde mi to divny, mam psi popelnice, co jim podam, sezerou. A vyzobavaji slunecnici a zrni spadane z krmitka.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Prijde vam normalni, ze pes ji tofu???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam