• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CAMELLA: byla jsem tam minuly tyden pro maso :D pani je uzasna, ochotna a mila a navic me vycouvala z ty jejich pidi ulicky az na hlavni ulici, za coz ma u me velke a vyznamne plus .. :D
    OPI
    OPI --- ---
    TATEREZA: mají zajímavé názvy produktů :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TATEREZA: haha, ty mám přímo za barákem, asi je vyzkouším :)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    tak už jsem si našla svýho dodavatele, maso je super, ceny jsou super, rozvoz je od 700,- zadara, což je ideál a jsou to strašně milý a ochotný lidi
    Tutani BARF
    http://obchod.tutani.cz/
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Jen pro zajímavost, jak vypadá BARFování v útulku pro psy (a jednu kočku) :)

    Jak BARFovat v útulku? Jednoduše ve 3 krocích.
    https://www.youtube.com/watch?v=ckBtJnA4bzo
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    NICKIE: jé já jsem to přehlídla, ale pokud něco zbyde, ráda si vezmu, akorát až v prosinci...
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    NICKIE: jestli se ti do vecera nikdo neozve, tak ja jeste 2l vemu pro rodice.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Nechtel by nahodou jeste nekdo z Prahy 2 litry lososovyho oleje, abych vzala desetilitrovy kanystr? Ted nam to vychazi na 8 litru a to se blbe kombinuje. Vychazel by na 176 za litr ( v petce). Uzaverka objednavky zitra.
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Ahoj , aktuálně hledám posilu do mého obchodu www.forbarf.cz, nějak se mi ten koníček rozjel a přestávám stíhat a můj volný čas stačit na provoz. Než začnu pátrat mimo vody rozumných chovatelů, co masem krmí, zkouším ještě náš dvoučlenný tým doplnit o někoho kdo o tom něco ví a mohlo by ho to bavit. Takže pokud by měl někdo zájem o brigádu převážně ve večerních/nebo odpoledních hodinách, tak budu ráda, když se mi ozve do pošty nebo na kontakty na webu, které vedou taky ke mě. Díky
    ...admin případně smaže.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    NICKIE: 2 litry prosim
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    NA_PYCZU: a kolik bys chtela? litr, dva?
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VERCA_ZABA: dobra, klidne se optej, kolik bys tedy chtela?
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    NICKIE: Ano, 2 litry prosím.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    NICKIE: Ahoj, ráda se přidám, jsem sice z Proseka, ale po Praze litam docela dost=)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NICKIE: zrovna nedávno jsem na to myslela, máme poslední čtvrtlitr. takže já bych byla pro. můžu se ještě optat kámošky zase
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Dosel nam zase lososovy olej, byl by zajem to objednat zase ve velkem z krmme.cz do Modran?
    VELADA
    VELADA --- ---
    DIVA: Já kupuju chlazený a snažim se ještě ten den nakrabičkovat a hurá do mrazáku. Jak maso, tak kosti, tak vnitřnosti.
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    DIVA: pes mi žere 500g masa denně, kilovku rozmrazuju najednou, půlku zkrmím, půlku vrazím do lednice. Když balíčkuju psovi např. na hlídání, snažím se to nechat jen povolit, aby to šlo naporcovat.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    my rovnou spotřebováváme, ale tak kupuju hlavně kilovky a pes sní kilo masa denně..
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    DIVA: vždy nechám povolit a pak z toho míchám balíčky do mrazáku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam