• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    VELADA
    VELADA --- ---
    Máte nějaký tip, jak nakládat s mraženým mletým masem baleným po kile (či více)? Vzala jsem teď od Vetamixu dřšťky, mleté hovězí a vepřové s droby a trochu si lámu hlavu s tím, jak to krmit. Mám osmikilovou rok+ starou shiba inu a její krmná dávka na den by měla být kolem 250 g (maso/kosti/přílohy). Když dám to kilový balení rozmrazit, měla by to na pět dní. Vydrží mi to tu dobu v chlaďáku? Mám o to trochu obavu. Bohužel menší balení jak 1 kg jsem u svého prodejce nenašla. Chci to zkusit nějak vymyslet s těma kilovkama.

    Nápady, tipy, rady někdo?
    DIVA
    DIVA --- ---
    CAMELLA: kachni hlavy ji jeste toleruju, z nejakeho duvodu je fakt oblibuje, ale ti kureci prdolci! To je proste hanebnost .)
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA: Uprimne uz par let nenakupuju v Barf prodejnach. Kupuju si maso od reznika, ale co si pamatuju pred peti lety, tak tohle v nabidkach nebylo :)))) proto me to prekvapilo
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: Teda minimálně ta kuratka ;)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: To zrovna mají snad všechny barfove obchody :)
    KUURA
    KUURA --- ---
    TATEREZA: Koukam na ty mrazeny mysi a jednodenni kuratka :D musim rict, ze tohle jsem nikde nevidela! Maji v nabidce i jeleni nohy na kousani... diky moc za odkaz, asi zkusim neco noveho
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    OPI: to jo, např. na držkatý blátotlačce si moji psi vyloženě ujížděj:)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CAMELLA: ja jsem byla v ty mysi skvire tak v prdeli, ze jsem moc nekoukala kolem. a kdyz mi tam pak na vyjezdu zastavilo auto, a ja si predstavila jak s kennelkou na sedackach pres kterou nevidim ven couvam do kopce tou krivuli pryc, malem me omylo :D nastesti pani uz ma praxi evidentne :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Mno vidis, to jsi jela kolem mé haciendy :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CAMELLA: byla jsem tam minuly tyden pro maso :D pani je uzasna, ochotna a mila a navic me vycouvala z ty jejich pidi ulicky az na hlavni ulici, za coz ma u me velke a vyznamne plus .. :D
    OPI
    OPI --- ---
    TATEREZA: mají zajímavé názvy produktů :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TATEREZA: haha, ty mám přímo za barákem, asi je vyzkouším :)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    tak už jsem si našla svýho dodavatele, maso je super, ceny jsou super, rozvoz je od 700,- zadara, což je ideál a jsou to strašně milý a ochotný lidi
    Tutani BARF
    http://obchod.tutani.cz/
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Jen pro zajímavost, jak vypadá BARFování v útulku pro psy (a jednu kočku) :)

    Jak BARFovat v útulku? Jednoduše ve 3 krocích.
    https://www.youtube.com/watch?v=ckBtJnA4bzo
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    NICKIE: jé já jsem to přehlídla, ale pokud něco zbyde, ráda si vezmu, akorát až v prosinci...
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    NICKIE: jestli se ti do vecera nikdo neozve, tak ja jeste 2l vemu pro rodice.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Nechtel by nahodou jeste nekdo z Prahy 2 litry lososovyho oleje, abych vzala desetilitrovy kanystr? Ted nam to vychazi na 8 litru a to se blbe kombinuje. Vychazel by na 176 za litr ( v petce). Uzaverka objednavky zitra.
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Ahoj , aktuálně hledám posilu do mého obchodu www.forbarf.cz, nějak se mi ten koníček rozjel a přestávám stíhat a můj volný čas stačit na provoz. Než začnu pátrat mimo vody rozumných chovatelů, co masem krmí, zkouším ještě náš dvoučlenný tým doplnit o někoho kdo o tom něco ví a mohlo by ho to bavit. Takže pokud by měl někdo zájem o brigádu převážně ve večerních/nebo odpoledních hodinách, tak budu ráda, když se mi ozve do pošty nebo na kontakty na webu, které vedou taky ke mě. Díky
    ...admin případně smaže.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    NICKIE: 2 litry prosim
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    NA_PYCZU: a kolik bys chtela? litr, dva?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam