• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: hmm, dej to do kudlanky...mam pocit, ze se dokonce tim api tohle posila, jen to nikde nezobrazuji
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    hrozně mě štve, že nevidim, že na mě někdo reagoval
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    NYX: Urcite, ciste muj nazor. Ja proste radsi text nez maluvky, samo chapu ze to zabere min mista.
    NYX
    NYX --- ---
    NO_ON: zas naucit se par ikonek snad neni problem, ne?
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    NYX: Jasny. Ale priznavam, ze me absolutne nenapadlo tuknout na ten napis. Jak psala [ MOORA @ nyx :: mobilni verze ] , tak na iPhone se to policko s fajfkou zobrazuje nikoliv nad napisem, ale vedle, takze je hodne splostele. Na prvni pohled neni moc zretelne a jelikoz ten napis je naprosto totozny jako uziv. jmeno a heslo, tak jsem to bral jako informacni text, nikoliv aktivni.
    Jinak u te mobilni verze jak jsou popisky nahrazeny obrazkama mam celkem zmatek v tom, co maji vyjadrovat. Nevim, jestli se to u jinych os zobrazuje jinak, v mem pripade spis matouci...
    NYX
    NYX --- ---
    NO_ON: klikat se da na cely ten napis vedle
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    NYX: Aha, uz ho vidim..tak na iphone to zaskrtavaci policko neni prakticky skoro vubec videt. Je to takovy uzky obdelnicek. Kazdop. diky.
    NYX
    NYX --- ---
    NO_ON: prepnuti je na logovaci obrazovce
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    Defaultne nastavena mobilni verze mi teda nevyhovuje, dokonce je mene prehlednejsi, kvuli ikonkam, ktere nemam posane a nevim, co zobrazuji. A nikde nevidim prepnuti do webove verze. To bych privital. iPhone3gs2
    NYX
    NYX --- ---
    JOINATAN: asi mluvis o jine verzi nez o ktere je tenhle klub
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    kdy neco zadam do kolonky hledat, nemuzu dat enter. siklo by se tlacitko pro spusteni
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CMAN: kliknout na sledovane je ale obas problem :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NYX: no tak jsem to pochopil, ze by mel. Ale proste zobrazuje zmensenej rozostrenej sajrajt :(
    android 2.2
    CMAN
    CMAN --- ---
    Souhlas s wert ta mobile verze je pro me zbytecna (G1, android), obecne vsechny weby (rajce, facebook atd) prepinam z mobilni verze do normalni, displej mobila uz ma dostatecny rozliseni a je to daleko prehlednejsi v normalnim layoutu, rozhodne bych to nedaval ze me to do toho bude hazet defaultne, ale jinak dobry... mam rok androida a doma surfuju vyhradne na mobilu...
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NYX: V poradku, tahle odpoved mi staci. Diky
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: jj, ale to obejdes prave metodou co sem popsal na zacatku... kdyz uzivatele prepnes do klasickyho safari (kde vidi URL webu + treba ze to je https) a nasledne zpet do tvy app, tak si myslim ze to musi byt pruchozi i u nejvetsich paranoiku =)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: no prave, kdyz uvnitr sve aplikace ukazes cizi web, nikdo nepozna, co presne se tam nacita.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: na iphone by to teoreticky mohlo fungovat tak, ze v aplikaci kliknes prihlasit -> prepne te to do safari, zadas jmeno+heslo (plus v adressbaru vidis ze si na ty strance kam se opravdu hlasis) -> po overeni te stranka redirectne zpet do tve aplikace kde budes razem prihlasenej (to se udela pres tzv. url schema)...

    nebo to jde jednodusejc a to tak ze si zintegrujes safari do tve app, coz ale podle me nepusobi tak bezpecne...
    NYX
    NYX --- ---
    MICTECH: pust si mobilni verzi pres normalni prohlizec a koukej, co se kam posila a co se vraci, ne? :) nebo ty si snad myslis, ze v tehle fazi existuje nejaka dokumentace nebo co jako? :)))
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NYX: Spis se mi jedna o to, jak se na nej dostanu :)

    Hlavni problem OAuth je nudnost se prihlasit pres webformular.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam