• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Nějak mi z toho seznamu příkazů není jasné jak funguje autentizace plus jak se dané příkazy volají? Jaké metody, nějaké speciální hlavičky?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Necetl jsem diskusi, tak snad to predemnou jeste nekdo nechtel.. Nemohlo by nyxi API podporovat poznamky, aby mohl nyxdroid zobrazovat notepad? Staci klidne jen ty soukrome, ale lepsi poznamkovej blok na internetu neexistuje a hodilo by se to v aplikaci :)
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: To furt neni :)

    A doslo mi ze do notices v api se nedavaji palce z udalosti
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: a browsovanie eventov? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    pridal jsem do api hlasovani u udalosti (pouziva to i velky nyx)

    events, rating_give
    events, rating_info

    parametry a navratove hodnoty skoro identicke jako v diskuzich, jen misto id_klub, id_wu je id, id_comment
    KERB
    KERB --- ---
    nyx. aplikace slape skvele na iphonu i ipadu, dobra prace
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: hmm, to si predsa mozeme aj bez toho nie? obaja predsa robime dobru robotu :) okrem toho, nejaka rivalita je imho uplne zbytocna v tomto pripade.
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: urcite jeden z klientu, tak si oba muzete myslet, ze ten vas a citit se polichoceni :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    LULU: ten NYXov tazky mozkovy error? :D
    LULU
    LULU --- ---
    jen chci napsat, ze je to bomba, DIKY! :-)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: Njn, to byl tezkymozkovy error :-)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    VIRTUALVOID: nj tak priste :) koukam, ze uz je predelany do lepsi formy i l=events&l2=list tak dobry :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    KAPLIK: treba poslat vzdy otazku nyxovi na ktoru inu odpoved ako "prerobim" nemoze poslat :))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: Hm sem si rikal proc to tak neni od zacatku, no tak jdu hrabnout jeste do ty verze co uz sem poslal do schvaleni :)
    NYX
    NYX --- ---
    a v events / show se my_status presune k ostatnim polozkam jako je to ted v tech watched, at to neni na kazdem miste jinak.

    takze ted to tam nejakou dubu bude na obou mistech a casem se to puvodni umisteni da pryc
    NYX
    NYX --- ---
    l = events
    l2 = list
    type = watched (casem budou dalsi)

    vraci to temer to same co events / show, jen chybi description a navic je tu new_comments (yes/no)
    NYX
    NYX --- ---
    jinak v events / show jsem dal pryc pole link - i na nyxu ho vypinam a odkazy se budou davat jen do textu, stejne se nijak specialne nezpracovava
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MORMEGIL: no teda, tak to ti pekne dakujem :)
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NYX: Díky, funguje. O nyxdroidu nějakou dobu přemýšlím, ale vlastně se mi _nechce_ mít na nyx aplikaci, ale uvidíme. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam