• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    CORDELL: Ano, dobrej postřeh...
    Duševně nemocní jsou na tom v práci jako vozíčkáři před rokem 1989, říká odborník | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...okem-1989-rika-odbornik-1es-/zpravy-domov.aspx?c=A160708_123440_ln_domov_sk
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TORUVIEL: Hodně trefné.
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    TORUVIEL: tak to jsem nedokoukal :D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Padající písmenka vypráví příběh lidí s ADHD - HateFree Culture
    http://www.hatefree.cz/blo/hf-zpravy/1754-padajici-pismenka
    PERSEEIDA
    PERSEEIDA --- ---
    POZITRON: Stejně to je zajímavá zkušenost, dostat se takhle do blázince. Říkáš, že jsou tam na Tebe hodní, mají wifi a dobře vaří?;)
    Příště si musíš dát pozor na neznámé psychiatry... Nebo raději na všechny psychiatry obecně. Stejně je šílený, jakou ti lidi mají moc. Léta jsem chodila s děckem k psychologovi, povídali zvlášť i dohromady, syn kreslil obrázky, vyplňoval testy a po x hodinách vyšetřování vypadl jako výsledný produkt papír a doporučení. Potom jsme došli k první psychiatře a ta pár minut poslouchala mě, dalších pár minut jeho, přinesené papíry ani neprolistovala... a vypadl z ní prášek, který přeprogramuje mozek.
    Teď teda chodíme k chlapovi, který je děsný tvrďák, dělá i pasťáky a těžké případy. Ten si namaže na chleba děcko, matku, věnuje se poctivou půlhodinu i víc, posledně jsem v lékárně říkala že jsem z něho úplně vyřízená a magistra mě utěšovala, že je to ještě dobrý, že ostatní často brečí když od něho odcházejí... ale fakt má výsledky.
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    PERSEEIDA: je dobre to vyzkouset efekt je individualni
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    MRNEUTRON: ja beru 1*40 ale v nekterych dnech si v prubehu vezmu jeste jeden. Vzhledem k tomu jak dlouho sem na nohou tak vecer uz neni zadny ucinek proto ta druha. S davkou i lekem sem spokojeny.

    PERSEEIDA
    PERSEEIDA --- ---
    Syn má adhd, bral Stratteru dva roky. Navyšovalo se jenom na začátku, potom už měl konstantni davku. Nedělala mu dobře, nechtěl ji brát, prospěch se zhoršoval a ještě k tomu dostal nepříjemný tik. Psychiatra vůbec nechtěla slyšet o změně léků. museli jsme jinam, teď bere ritalin a je spokojený, problémy ustaly.
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    BUBBLE: ted to budou tak tri mesice. beru 40mg/den pocatek byl vic citit ale ted sem celkove klidnejsi. bez pocitu nejake deky
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    PETGRIDUS: to nedelam psal sem o konkretnim pripade ale bez urazky ty si to udelal jen naopak s tim ze lidi to lidem nedelaji ;))
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    DEETOMMY: nechces se rozepsat o tom jak dlouho to beres a jak to na tebe funguje?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DEETOMMY: ok člověk může změnit lékaře a nehazel bych všechny do jednoho pytle.
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    PETGRIDUS: muj prvni psychiatr na vsechno rikal ano a pak mi dal neco na schyzofrenii. kdyz sem mu rekl ze me to tlumi tak ze nejsem schopnej myslet tak rekl at jim pulku. nakonec sem to musel vysadit. kazdopadne chodil pozde do ordinace a nekdy i o dve hodiny s tim ze nerekl pul slova a pak jen vykoukl a ptal se kdo je na rade.

    tenkrat sem si rikal kdybych se mu priznal k sexualne zabarvene masove vrazde deti tak by rekl jen ano a tukal dal do pocitace. pripomina mi to nektery kluky u nas z fotbalu co maji nadseni ale bunky jim chybi. to same se stava i v jinych profesich.
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    POZITRON: ja uzivam tu strateru a je to super
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    PETGRIDUS: to bysi se divil
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DEETOMMY: cpou mi nejakej frontin, ze asi potrebuju uklidnit, plus moje klasicky ssri.
    SARGO
    SARGO --- ---
    POZITRON: Prosímtě, nemají ještě volnou postel? Trochu oraz bych taky potřebovala, ideálně s plnou penzí, mánii mám natrénovanou ještě z larpu, když jsme byli za zfetovaný upíry... :-D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    POZITRON: vím, ze to nebudeš chtít slyšet ale lidi nezaviraj lidi do psychiatrické nemocnice jen tak z pleziru
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    POZITRON: chces donest prasek?
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    DRAKY: muzes uvest kdo je ta odborna pomoc prosim? Klidne posta, diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam