• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: co chces, kdyz ses jak stara blazkova a vsude se zakecas? zkusil bych hromadnej dotaznik, ve stylu ID MAJKA.

    Ja se po kalbe probudim doma, dojdu trebas pesky, vzdy trefim, a jak to mate vy?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: ze ty ses hyperaktivni ;D
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: protože mě sere čekat na noční spoj
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: jako jo, ale... Proc?
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: mno, většinou chodim dál :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: tak z vystrelenyho oka k dablickymu hrbitovu.. Je to celkem kus :)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: mě sere hlavně to čekání, takže to většinou dojdu pěšky. Hej, to máš ale s každou nočkou stejný :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: nejhur jsem dopadnul, kdyz jsem jel z rokycan do stribra, usnul a skoncil nekde za svojsinem. Tu nocni turu v unorym mrazu nezapomenu. A to pouceni snad taky ne.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: nocni mhd v praze nedavam, ruzne usinam, prejizdim, pletu si smery, horror, to fakt nechces. Ale ne ze bych byl debil, doufam :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: zejo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: v lete se nejspis vratim do phy, bude teplo, tak muzu spat venku.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VALKYRA: nevyhovuje, ale mam pro to svy duvody a je to podstatne slozitejsi. Kdyz te zivot chyti za rukav a protahne mandlem, dvakrat trikrat za sebou, tak ti to moc legracni nepripada. Jsem rad, ze jsem nasel nejakej kvazi-funkcni model.
    Ono i k jediny hospode kam v brne chodim to mam 50 metru a dal proste nejdu. Ani metr. Praha je zrudne rozlezla a trmacet se po ni pesky je dobry leda pro japonce, co si za to zaplatili nehorazny love. Ja solim, abych pesky nikam nemusel ;D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VALKYRA: o vikendu, kdyz si beru deti, se venuju vyhradne jim, nasledne jedu doslova prespat do phy, abych na tejden vyrazil nekam do lesa, odkud se vratim na vikend, kde si chci opet vzit deti a venuju se vyhradne jim, nasledne jedu prespat do prahy abych na tejden vyrazil nekam do lesa, odkud se vratim, nejlip za detma. Jestli ti pripada, ze se to opakuje, tak skutecne opakuje. No a me se proste nechce. Neni nutny hledat neco schovanyho, odhalovat dalsi pravdu, nalepkovat to, to nedelas dobre, je mi to protivny.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: standartni wtf
    BETTER: jako me by zajimalo, co clovek jako ty dela, furt si neumim predstavit ten tvuj psanej proje nazivo v reci. Ale dika jsem uz videl, toho si predstavovat nemusim.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: master haxor
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    A kdyz jsme u tech pribehu.
    Vcera jsem si chtel vybrat prachy z bankomatu. Trivialni vec. Ne tak pro me. Automat odmita kartu. Volam na horkou linku. Vyzkousej to jinde, tak jdu ke konkurenci. Ta me pusti v noci za dvere, otevre bankomat a nabizi prachy. Vracim se zpatky, abych zjisil, ze si mezitim nejakej kofr vybere penize uplne v klidu. Ucho na drate, ruka omrzla, zkousim to znovu. Tentokrat zkousim kartu bez chipu, drze vsouvam do automatu. Ten pochopi situaci a taky nabizi penize. Prikimam, vybiram, odchazim. A co to, po me zustava modra obrazovka, recycle bin a intdl HD graphic center na plose. Telefon stale na uchu, tak jsem vam to prave rozbil, naslysenou :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VALKYRA: ad better: ten holomek myslim nic nepotrebuje, imho vystaci si sam :D

    BETTER: mechanicky? Rek bych spis trochu "protrele".
    Jinak ja fakt celkem porcuju cas, pohybuju se autem, z hospy to chci mit blizko domu, aspon k nekomu kdyz ne k sobe, jediny co znam z prazsky mhd je metro, to konci jak znamo o pulnoci, a to ja zase do rana tahnout uz nevydrzim, rad spim. Navic ted nebydlim v praze, sluzebni byt je na vypichu, na tago nemam, do hospody na nealko nejdu, na nealko skutecne nejdu, ne opravdu ne, takze mi zbejva asi sebevrazda, nebo se tvarit, ze me nezajimate natolik, abych nemusel obetovat ani kousicek ze svyho pohodli, jelikoz to bych asi, nevim, neprezil nebo co.
    Uz to chapes? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: :-0 jaky bejvaly id??! Omg jaky?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BETTER: zajimavy :) mas to hozeny do takovy prvoplanove ukecany polohy, ktera ale postrada naznaky vlezlosti.
    Jinak ja netrpim nedostatkem lidi, starejch ani novejch a pribehy se pisou neustale samy, staci koukat.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BETTER:
    BETTER: taky bych rada sla na pivo, dokonce uz jsem to tu pred casem nadhazovala, ale ma to taky par hacku. ses mi fakt sympatickej, rada ctu tvoje prispevky, libi se mi tvuj humor, pamatuju si uz tvoje predchozi id, musi s tebou byt fakt sranda a rada bych te poznala, ale bojim se, ze bych nestacila tvymu tempu. i kdyz to by se snad po par pivech zlepsilo. potrebuju se vzdy rozkoukat, takze byste museli snest, ze se treba ze zacatku moc nezapojuju, nebo bych musela prijit uz trochu nacata. :) dalsi vec je, budu moct az tak za 2 tejdny nejdriv, zejtra jdu na operaci dasne a budu pak mit nejakou dobu zadratovanou hubu, cili budu blbe mluvit. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam