• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    právě, mě by zajímalo, až se dohóká sraz, kolik lidí zapomene dorazit ? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: myslíš, že jsi první s ADHD, kdo zapomněl na schůzku ? :D
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    VALKYRA: :D teda ten obrázek co má hned na úvod mě fakt rozesmál :D tomu říkám přívětivá tvář na úvod :))
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    VALKYRA: jasný , díky!

    POZITRON: v tom se nevyznam, to necham ráda na nich právě :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MAJKA: moje psychiatricka mela uz na podzim 2016 v ordinaci letaky o adhd u dospelych a letaky na stratteru, takze farmafirmy uz psychiatricky ordinace obsancovaly. akorat nevim, jestli bere pacienty a stydim se tam zavolat, protoze jsem mela v pulce ledna kontrolu a zapomnela jsem na ni a ted cim dyl to je, tim vic se stydim tam zavolat. :) akorat teda tehdy mi treba vubec nenabizela ritalin, rovnou mi napsala prave stratteru.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    VALKYRA: Chci prose zkusit prasky. Nemyslim, ze potrebuju 4xt psychoanalyzu, nemam uzkosti, nemam deprese, jen potřebuju bejt schopna fungovat v praci a tak celkově mě obtěžujou projevy ADD a chci vyzkoušet prášky. Budu moc ráda za kontakt..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LEELA88: mam ztama ty nejlepsi zkusenosti, takze jsem rad, ze to dopkrucuje i nekdo jinej nez ja!
    LEELA88
    LEELA88 --- ---
    Oni tomu tam paradoxne lip rozumi nez "normalni" psychiatri, protoze hodne lidi, co uziva stimulancia je maji jako "samolecbu" na ADHD. Takze jim projde pod rukama hodne lidi s ADHD.

    I nam rikali, ze nechat nekoho pri odvykani na pervitinu, kdyz ma ADHD bez Strratery je tyrani, ale zase zname nedali Ritalin, prave proto, ze na pervitinu byla zavisla. Takze se asi i na tohle nazory lisi... Ale to je jen takova odbocka/zajimavost :).
    LEELA88
    LEELA88 --- ---
    Ohledne odborniku na ADHD, zkuste kliniku adiktologie. Nevim, jak to tam funguje, kdyz nejste zavisli (na cemkoli - cigarety, pc, mobil, stimulancia...cokoli), jestli vas prijmou, ale ADHD se tam resi hodne. I prednosta kliniky a prodekan 1.LF o ni hodne pise. Zatim jsem nenarazila na lepsi pedagogy a odborniky ohledne psychickych onemocneni, nez kteri jsou na te klinice.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    Doporučili byste mi prosim nějakého odborníka k návštěvě? Chtěla bych zkusit prášky - a nerada bych se potkala s někým, kdo mi bude vysvetlovat, že ADHD neexistuje :)

    Zatím jsem absolvovala jen cestu od neuroložce k psycholožce, která mi diagnostikovala ADHD (tedy bez hyperaktivity), ale pani, ke které mě doporučila dál, neraguje na mail. Tak ideálně telefon? Klidně do pošty. Moc děkuji

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANICASE: ja kapnul na adhd skrze adiktolozku, perfektni babu, ta by teto sycholozce nejspis spalila diplom
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ANICASE: mimochodem, ten dazajn... co to je?
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    BETTER: psycholog není lékař. Lékař je psychiatr. Psychologové studují na fildě.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANICASE: nedela, to jsou takovy paka mezi odbornikama, mezi vsema odbornikama, ve vsech oborech cinnosti, ktery musi byt extra.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANICASE: .... ja vím
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANICASE: inu stydlivost mi nechybi :) ale resim to tak, ze se strjne hovno stane, tak proc mlcet v koute.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    PALEONTOLOG: klud, však tě nikdo nenutí :) já dřív byla hrozně hltavá seznamování, ale už jsem se asi vyřádila. Ted spíš těžko hledám čas i na lidi , co mám ráda. Ale its kompikejtid, nevim, nedělám si pravidla dopředu, všechno se řídí impulzama a jsem celkem šťastnej člověk. S plány a pravidlama toho co dělám a nedělám je pak človek víc nešťastnej než šťastnej :D. Jen se děsím co bude až bude třeba bejt zodpovědná. Bojím se, že už to asi nějak časem přijde. :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ja se bavim s kym chci a kdy chci
    Nejsem ani jedno
    Proste jak kdy
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAJKA: v ut potkal kolegacek v hospode znamyho jmenovce, takovyho sedesatiletyho rockera v krivaku, s satkem na hlave, kterej mi byl drsne proti srsti a diky kterymu jsem zbytek vecera stravil jako introvertn, protoze me hra na brumlu, tleskani a dupani na prkennou podlahu vubec nezajimali. A nasledny stupidni kecy teprcve ne. Tak kdyz tam neni hudba, tak to chapu.
    No a vsichni si mysleli, ze jsem proste stydlin, coz se pak ukazalo jako omyl :)
    Ono je to taky o lidech, nechci se seznamovat, nechci a hotovo. Ale tak brutalni stavy jako pozitron teda nemam :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    Tyjo tak to ja se seznamuju rychle, jsem extremne extrovertni, spontanni, mam kombinaci empatie a slonovitosti v porcelanu, jakkoliv to zni jako protimluv, a kdyz se napiju, tak jsem velmi kontaktni a vsem rikam, jak je mam rada (tedy ne k cizím, ale k lidem, ktere teda opravdu mam rada)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam