• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Dejte nekdo seznam co zerete, at je nad cim premyslet :)
    Ja piracetam mel ale vyhodil. Slaplnul mi
    L-tryptofan,
    lecitin
    shizandra.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    VALKYRA: léky na demenci? Jak? Proč?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CYBERWOLF: úplně blbost ne, třeba ty nootropika se na regeneraci nervů po traumatických stavech předepisujou jako lege artis (majíc jedno dítě po mozkové příhodě, tak mám bohužel bohaté zkušenosti).
    Plus teda nootropil mi neuroložka doporučovala i pro ADHD syna. Akorát teda nějak mu to nezvládám dávat pravidelně, což je ostuda :-(
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANICASE: jo ja taky chystam strihnout ohon. Ale cci vlasy darovat, jenomze za to pak nechci aspon platit. Ale na to musim mit vlasy aspon 35 cm. Himl kdyby to bylo jednodusii
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    MAJKA: prášek, po kterém začnou dorůstat neurony, je blbost.

    Jinak kdysi jsem zkoušel ginko s lecitinem a docela mi to pak pálilo. Jenže pak začal být problém to sehnat a věci co byly podobný mi zas nedělaly dobře. Prase aby se v tom vyznalo.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    Takže jsem teď koukala na něco na Netflixu (nakej dokument o bizarně nemocnejch lidech) a tam prolétla zmínka, že nějakej týpek dealuje nootropika a chytré drogy a skvěle na něj reagujou lidi s různejma poruchama. Pry to vyloženě dorůstá neurony... tákže někdo nějaké zkušenosti s těmahle věcma?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    POZITRON: a doprdele, nastavit novje příkaz na zdvihnuté zdravotní a sociální!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    mimochodem taky platite ucet za telefon az ve chvili, kdy vam vyhrozujou smskou, ze jakmile nezaplatite do nekolika dnu, omezej vam sluzby?
    LEELA88
    LEELA88 --- ---
    POZITRON: Ani lidi, kteri nemaji ADHD, se do diare nedivaji :D. Ja mam pro jistotu v mobilu: Upozorneni den predem, 2 hodiny predem a upozorneni, ze je cas vyrazit :D
    VALKYRA: Neni zac :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: ééé to dáme :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PALEONTOLOG: kdyz reknu, ze diar mam a kontroly u lekaru si tam pisu, budu vypadat jako hodne ztracenej pripad? :)
    drzim palce, at se ti podari zaplatit ty pokuty co nejdriv.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: diář stojí pár korun, tam ale je to už fakt o tom se snažit do toho psát a koukat
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PALEONTOLOG: to mi povidej! co ja se za zivot naplatila v knihovne na pokutach. :( jenze ono se to lehko rekne.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: čím delší otálení, tím hůř se mi takový věci řeší. já pro změnu otálím se zaplacením pár pokut a je to zbytečný
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ANICASE:
    PALEONTOLOG: to jsem nerekla. stava se mi to opakovane a stava se to jiste opakovane i lidem bez adhd, jen mi pokazdy trva, nez seberu odvahu a zavolam tam.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    PALEONTOLOG: Spis se zapomene dohokat :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    právě, mě by zajímalo, až se dohóká sraz, kolik lidí zapomene dorazit ? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: myslíš, že jsi první s ADHD, kdo zapomněl na schůzku ? :D
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    VALKYRA: :D teda ten obrázek co má hned na úvod mě fakt rozesmál :D tomu říkám přívětivá tvář na úvod :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam