• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    ZUZKAOU: Uz jsem rozvedena a nic jsem vic jak 5 let nerozbila :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ZUZKAOU: na to nejde odpovědět. promiň, ale rozbít jednou za půl roku hrneček mi přijde jako úplně jiná liga než ty ostatní excesy.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    wow
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    DRAKY: to je dobrý point, nejsem tedy kdovíjak zručný, ale ruce zaměstnat nějak, třeba i tou plastelínu nebo posilovacím kroužkem je good idea, dekuji
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    CYBERWOLF: jako ja nikdy veci nerozbijim v afektu. Ale spoustu jich rozbijim tim, ze jsem nemotorny pako.

    Muzu se zeptat, vy vsichni kdo tu pisete, ze vyhazujete veci z okna a rozbijite hrnky mate hyperaktivitu?
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    NEXEN: k nedostatečně stimulujícím činnostem zaměstnávajícím hlavu mi pomáhá zaměstnat prsty... standardně nějakým fidgetítkem typu fidget cube, infinity cube nebo inteligentní plastelína, případně vybarvování... k pletení a háčkování, což by bylo asi produktivnější využití hyperaktivity, mám zatím nějak odpor... taky mám v plánu si takhle k telce nachystat všechno oblečení, který potřebuje zašít :) a chtěla bych si uplést z papíru pár košíků na organizaci ve skříních... taky se daj loupat ořechy, ale to je spíš na podzim
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    VALKYRA: ono je to trochu jinak. spíš zjišťuji, že musim činnosti střídat, neboť u ničeho nevydržím dlouho...
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    CYBERWOLF: to já si také rád přemýšlím a jsem sám se sebou rád, ale někdy se nedokážu zabavit. Dlouho uvažuji nad tím, začít číst nebo tvořit něco hudebního, ale knížek mám rozevřených několik, pže mají slabé pasáže, pak zapomínám, kde jsem přestal, takže čtu samou třeba několikrát, v hudebních programech se ztrácím a příliš mnoho funkcí mne demotivuje, pže mne štve, když něco nevím a neumím dostatečně anglicky, abych studoval. možná začnu drtit angličtinu :-D dobrý point.

    měníte pointu příběhu nebo třeba jen věty v protimluvy, které mají mnoho sofistikovaných point. setkali jste se s výrazem být emočně exkomunikován?
    mám mnoho otázek a nevím, kde jinde se prát, tak promiňte, jestli obtěžuji svými myšlenkovými pochody.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    NEXEN: když o tom tak přemýšlím, tak se nudit dokážu pouze když mě někdo aktivně nudí. Tj. musím mu věnovat pozornost. Jinak, coby naprostý introver,t nechám myšlenky zabrousit kam se jim zlíbí a o zábavu je postaráno.
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    CYBERWOLF: ani u filmu, který vás najednou nebaví, jdete dělat něco jiného? Občas ale nemám, co jiného dělat a nudím se, tak chodím kouřit, pak si dám pivko, normal bych ho nedal, ale prostě, abych nějak oblbnul hlavu
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    NEXEN: já vážně nevím - je to hrozně dávno, co se mi něco takového stalo.
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    POZITRON: ano, všude.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NEXEN: jak to myslíš nudíte? kde? doma? v práci? v mhd?
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    CYBERWOLF: popřípadě talířem :-)
    NEXEN
    NEXEN --- ---
    mohu se zeptat, jak se zabavujete, když se nudíte?
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Kdo nikdy nic nerozflákal, ať hodí kamenem
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    WEWERKA: v létě jsem u rodičů v afektu vyhodila talíř s jídlem do potoka, to taky de? :) (jíme v altánu a potok hned vedle)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Vyhodila jsem notebook z okna na asfalt a talir i s palacinkou na zahradu :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VALKYRA: tak daleko jsem nedosla, ze bych rozmlatila televizi nebo dvere, to ne, ale rozmlatila jsem nekolik mysi od pocitace, hrnky, talirky, sklenicky, proste obecne krehke nadobi, taky jsem parkrat triskla telefonem a jak pises, za par vterin vzdy zas jak slunicko. :)

    prvenstvi v tomhle ma asi muj byvaly kolega, ktery v jeho predchozi praci rozmlatil sluzebni auto. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam