• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    MIGUEL: 40 mg. Teď mám 25 mg a jsem docela spokojená. Ted pocit je tam furt, ale je mnohem slabší a tím pádem snesitelný. Těch 40 mg to bylo opravdu k nevydržení. Říkali jsme si s psychiatrem, zda nemůžu být pomalý metabolizér, protože na ty Strattera taky působí dost silně. A není jich málo, prý až 8% bělochů.
    MIGUEL
    MIGUEL --- ---
    KOLLUCHA: a to bylo pri jaky davce? (taky to obcas tak mam)
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PALEONTOLOG: Sex na čerstvém vzduchu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOTTE: co to je aerobní aktivita? Pohyb na čerstvým vzduchu?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Sem si rikal. Takovej tep mam pri aerobni aktivite ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOTTE: přestal jsem to žrát
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    PALEONTOLOG: to se ti tak zvysil tep? Vratil se ti do lepsich hodnot a nebo jsi Stratteru prestal brat?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Dik
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOTTE: jen když jsem měl tep přes 150-180
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    MOTTE: Já nikdy, spíš jsem měla problém, že při vyšší dávce jsem se cítila taková až přestimulovaná, jako kdybych měla moc kafe.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Citili jste se po Strattere unaveni? Pokud ano za jak dlouho jste pocitili zmenu?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUZKAOU: Njn, Thc je stimulant. C.indica a její strany obsahujou terpeny zodpovědný za spolehlivý vytuhnuti. Na prostou inhibici Thc skrz CBD tak docela nevěřím.
    Zdroj https://web.archive.org/...dbank.com/Growguides/general-marijuana-info/difference-sativa-indica.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOTTE: no to jsou zatím takové myšlenky bez spolehlivého podložení a už vůbec ne zkoumané na poruchách pozornosti, ale u jiných témat. .

    Mě THC na pozornost prostě dělá zle i v mikrodávkách a CBD možná zabírá. THC je zábavné pro účely rekreační, ten půl napůl extrakt tu mám vlastní výroby pro mámu s onkologickou diagnozou, kde to je podpůrná věc, ne léčba, ale nedělá mi dobře ani na pozornost, ani na spaní, protože jsou tam koncetrace takové, že mi to ve vyšších dávkách rozjede imaginaci a mozek místo toho aby rychle usnul, tak dělá psí kusy v alfa frekenci a nespí. Takže na pořádné rekreační účely či uspání potřebuju jen THC :-D
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    ZUZKAOU: ono je treba zminit ze ciste CBD bez THC nema pry ptenci a to THC pry je vhodne pro vzajemnou synergii. Buh vi zda jen THC. Endokanabinoidní systém je pro vedu zahadou, stejne jako mozek a stejne tak samotna kytka, ktera zdaleka nebude jen THC/CBD.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    zapomněla jsem, že jsem už prakticky dokončila jeden pracovní úkol a nějak se přidal ke kouli restů a prokrastinace, a omlouvání se že to ještě nemám a vůbec. A když jsem si k tomu dnes sedla, tak to fakt bylo jen na pár korektur a odeslání.

    Ach jo.

    Jinak teda jsem tak cvičně začala brát ráno 50mg CBD a ještě je brzo to hodnotit (beru to dva týdny), ale zatím jako dobrý. Jsem o fous soustředěnější a věci které běžně kradou energii ji sice kradou furt, ale i přes složitěšjí situaci se díky tomu možná nálada drží stabilnější, než bych čekala.

    Zkoušela jsem užívat "mikrodosing" extraktu půl na půl cbd/thc - ale to teda mi dělá díry v pozornsti jak kráva, ačkoliv jsem toho měla málo na to, aby THC mělo nějaký jiný projev. Tudy pro mně cesta nevede, ale to CBD je zajímavé. Uvidíme jak s ním zamává první PMS :-D

    (nesmí se kombinovat s psychofarmaky)
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    POZITRON: Muzu je porovnat jen v ramci zvyseni uzkosti a mozna i cetnosti uderu srdce .) Jednoznacne je wellbrutin dost aktivujici AD.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOTTE: muzes prosim zkusit porovnat wellbutrin se stratterou? i kdyz to je asi jeste brzy.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    KOLLUCHA: Z podobnych duvodu jsem prestal brat wellbrutin. Dekuji za prani, zkusim to jeste vydrzet a doufat ze to prejde, protoze takto je to neunosne. 90 tf/s je dost. Zhorsuje mi uzkosti. Budu se snazit dobrat krabicku a doufat ve zlepseni.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    MOTTE: Držím palce! Mně se to sice neupravilo, ale obvoďačka mi změnila léky na vysoký tlak a je to mnohem lepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam