• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    POZITRON: aha, pardon :))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MAJKA: to byl pokus o vtip.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    POZITRON: Noo jako je to takovy tmavy sklepeni. Jako místo kam jít s kojencem by mě to asi ani nenapadlo :)

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MAJKA: zas podle tveho popisu zni ta vzorkovna jako misto, kam se da jit klidne s kojencem a klidne tam mezi vsema tema knirama s ajfounama, popijejicima levandulovy pivo bambusovym brckem i kojit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAJKA: aha tak koukám, že se vzorkovna dost posunula :-/ na venčení penisů, vagín a děcek a tak bych se zamýšlel třeba nad parukářkou. ona ta tráva s hovny má v tom městě takovej nádech přírody:)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    PALEONTOLOG: makam na tom! :) jako nakej březen klidně švihnout můžem, ale Vzorkovna? Takovy to jak tam musíš nahrát u vstupu na chip a pak piješ ze zavařovaček, protože hipsta pyčo? To už v těch končinách mám třeba radši Atmosféru, nebo klub Famu nebo tak neco
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    CYBERWOLF: Já bych to dala někdy na jaře. V létě nebude možné venku pobývat a ochotně vezmeme zavděk klimatizovaným podnikem.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Vzhledem k situaci navrhuji odložit sraz do doby, kdy bude možné vytáhnout s kýblem ledu do parku, nebo bude prostě větší srážlivost.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ale to bysme museli počkat na majku až porodí, jinak se sejdem leda dva :-]
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    no to nezní jako blbej nápad, ale s tm rozdílem, že už bych se v tom případě vůbec necpal mezi baráky a rovnou mířil na nějaku piknikovou lokalitu, klidě i do té stromovky a klidně i odpoledne za sluníčka a klidně i s dětma
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    POZITRON: to je na mě plánování moc dopředu, ale celkem proti tomu nic nemám.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CYBERWOLF: planujete, az se otepli, taky nejakou zahradku, ze jo? kam se da prijit s kocarem.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Jinak teda kdo všechno by chtěl přijít? Zatím to vypadá, že bysme se sešli 2, což mi na sraz připadá trochu málo.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: je mi líto, ale to zní jako podnik, kde se nemůžeme potkat ani kdyby účast přislíbil sám Hercule Poirot a žádné množství vosku na tom nic nezmění.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: tejden pohotovost a tejden volno, ale prosimtě vůbec se tím netrap, já bych do týhle knajpy stejně nešel. Ještě tak do Vzorkovny u národní, na pivo v zavarovacce od okurek, umasteny od vosku na knír.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: já teď nemám po ruce tvůj diář, můžeš nahodit nějaký termín, kdy v práci nejsi?
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    CYBERWOLF: Já můžu v teď v pátek i jiné dny. Přizpůsobím se většině.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: jsem v práci..
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    CYBERWOLF: abysme to zase nevyprokrastinovali... co byste řekli na pátek 21. 2. U Merlina http://www.merlin-pub.cz/ ? Pokud nikdo nemáte lepší maják, vzal bych zase kouzelníka.

    Kdyby termín nevyhovoval, tak bych se v následujících týdnech přimlouval za jiný den než pátek, protože mám v sobotu program, na který potřebuju být fit. Sice zajít na tři piva a nejdýl v deset domu taky neni zlý, ale zavíračka je zavíračka...
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    KOLLUCHA: svým způsobem nadměrně koncentrování se na své téma a kvůli tomu ignorování okolí by se dalo zařadit taky pod poruchu pozornosti - jen vlastně na opačné straně spektra než je obvyklé (těkání)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam