• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    VITEX
    VITEX --- ---
    VON_GILOTINE: No já sem chvilku zavažoval že bych Ritallin zkusil, ale po tomhle sdělení už se mi nějak nechce. Celej život se speedů a podobnejch svinstev střežím a i alkohol vědomě a aktivně odmítám a teď tohle :(
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Prirovnal bych to k nakejm tem lekum na srdce ktery kdyby snedl zdravy clovek tak muze umrit, jsou urceny vyhradne tem nemocnym nebot u nich maji naprosto odlisny efekt
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Hej ja vim ze nejste dementi, jen.. tady by mohla leckoho ta vzdalena pribuznost vydesit a tak.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VON_GILOTINE: samozřejmě že ne a odpustím si pro příště blbý vtipy.
    Až budu chtít zneužívat drogy na cokoli, zajdu do správných auditek.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Prosim vas... rozdil mezi metamfetaminem (meth piko) a amfetaminem (speed) chapete?
    V ritalinu fakt neni ani cistej amfetamin. Tam je kombinace.

    Tento smer prosim ne
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Už som moc zvyknutá, že na tú kávu zabúdam buď u kompu, v kávovare, alebo ju dokonca len nachystám a neťuknem do tlačítka, prípadne dám variť prázdnu páku.

    Teraz som ju výnimočne spravila len s minizaseknutím (prečo neumyť páku 2x, aj s čerstvo namletou kávou) a následne ju hneď cestou k stolu vypila a tak ešte odniesla hrnek do myčky.

    Keď som sa znovu vrátila ku stolu, tak sa hlava zo zvyku ozvala, že som určite zabudla na kávu, tak som sa pre ňu vrátila ku kávovaru. Tam samozrejme nebola, takže som ju išla hľadať k stolu. A tam zostala úplne zmätená. Ešteže tu dnes nikto nie je a vidím ten hrnek v prázdnej myčke, ináč tu budem pobehovať a hľadať ju po všetkých miestnostiach. Chvalabohu že už je piatok. :)
    1KA
    1KA --- ---
    OCTOPUSS: jo je. Imho. :-). Syn dnes delal příjimačky, jedinej zhroucenej uzlik v rodine jsem byla ja. Vybouchnul mi mozek ve chvili, kdy prisel s testy, vysledky a ja se tak klepala, že jsem to nemohla ani dočíst. No, uplne jsem se sesunula do postele v takovy uzkosti, ze jsem malem chcipla. Ted uz ok, jen toho bylo asi moc. Díky, mozku, je čas jít do lesa.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OCTOPUSS: zrovna po něm začínám toužit
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Není Ritalin de facto nějaká variace na párno? :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jo to je dobra poznamka, neni to zavisle na jidle, ale skutecne ti to na 4-6h odstavi schopnost citit hlad. Takze je lepsi se najist
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ALONSY: Čistě subjektivně po jídle lepší. A taky se často stává, že pak už se prostě nenajíš.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Lékárnice říkala, že bez závislosti na jídle, citim se safe. Teda. Cítila, dokud jsem se nepodívala na přibalak. To bude dobrý! :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak Alonsy nezapomen se predtim radne nasnidat a pred druhym po obede se naobedvat
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Pravdu dis. To je jen pro ty co to berou uz dele
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VON_GILOTINE: Nebo taky v hyperfocusu na zkoumání příbalového letáku. Fakt to není dobrý nápad.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Zítra potřebuju udělat práci za celý týden. Dneska jsem si vyzvedla ten Ritalin konečně.
    Doufám, že umí zázraky.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALONSY: a co jeden dobrej den a 364 spatnejch. Tot muj standardni pomer.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jo, ESO :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    OCTOPUSS: Elder scrolls online? A taky jsem to četla Ritalin :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Proč nemůžu mít špatný dny.
    Proč to musí být tři dobré dny a pak tři blbý tejdny?
    Nebaví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam