• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Lékárnice říkala, že bez závislosti na jídle, citim se safe. Teda. Cítila, dokud jsem se nepodívala na přibalak. To bude dobrý! :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak Alonsy nezapomen se predtim radne nasnidat a pred druhym po obede se naobedvat
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Pravdu dis. To je jen pro ty co to berou uz dele
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VON_GILOTINE: Nebo taky v hyperfocusu na zkoumání příbalového letáku. Fakt to není dobrý nápad.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Zítra potřebuju udělat práci za celý týden. Dneska jsem si vyzvedla ten Ritalin konečně.
    Doufám, že umí zázraky.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALONSY: a co jeden dobrej den a 364 spatnejch. Tot muj standardni pomer.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jo, ESO :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    OCTOPUSS: Elder scrolls online? A taky jsem to četla Ritalin :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Proč nemůžu mít špatný dny.
    Proč to musí být tři dobré dny a pak tři blbý tejdny?
    Nebaví.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mně už se asi fakt rozpojily dráty.
    Něco hraju, a říkám si, proč se to NPC sakra jmenuje Ritalin?... :D

    VITEX
    VITEX --- ---
    TRAFO: Safra a já to uplně propásnul.... Přišel jsem o hodně ?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SHEALA: Může být hůř.

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JEdnou se to stát muselo. Dala jsem si mýdlo na zubní kartáček.
    TRAFO
    TRAFO --- ---
    Dlužím vám omluvu. Jsem se v neděli opil a zbytek vidíte sami. To mě samozřejmě neomlouvá. Mrzí mě hlavně ten shaming, protože ten jsem rozhodně neměl v úmyslu, ale když to po sobě zpětně čtu, tak tam je. Napsal jsem to jako debil. Udělal jsme chybu. Omlouvám se.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    MART1NKA: Jo, uz mi pred rokmi klopala suseda na dvere, ci nahodou nehorim. Moc ju moja odpoved "uz nie" nepotesila. Obzvlast, ked to bolo chvilu po nastahovani a navyse po mensej epizode s kapajucou hadicou z pracky. Za ktoru som teda vynimocne nemohla ja. :)

    Mno, uvidime, ci sa sef ozve, ze mame nejak nezvyklo velky ucet. Kolko to tak moze byt radovo korun za hodinu? Plny prud..
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SHARKIE: There there :(
    Clovek sa moze utesovat, ze kym nic nepodpalil (sa mi uz povedlo) tak furt dobre.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Krucinal uz... Polievala som v praci kytky, hodila konvicku do dresu, nech sa naplni a zatial odbehla spravit nieco ine. Teraz som ju nasla. Ci ta voda tiekla 2, 3 alebo 4 hodiny, netusim. Ale malo to nebolo.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    OCTOPUSS: no, ono priznaky traumy a adhd sa dost prekryvaju a odbornik mohol naznat, ze si traumatizovany (co moze byt i dovod preco si to nepamatas).
    ale dost si vymyslam.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MART1NKA: Škoda, že si z dětství prakticky nic nepamatuju (obecně mám paměť huliče v důchodu), mám nahovno verbalizační schopnosti, a moje matka je totální retard, takže by na diagnostice nikomu nedokázala dát žádný kloudný info :(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MAR_TINA:
    MAR_TINA: Omrzel tě život?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam