• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    TILIO: Nase dite vypozorovalo, ze davam telefon na divny mista a zasadne ho hleda tam, kam by ho nikdy nikdo nedal. Jen ja. A vzdycky mi ho najde. :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Telefon neztrácím, protože ho mám neustále přilepenej k ruce (ehm), ale DND a tichej režim mám permanentně a na noc se mi ještě automaticky zapíná noční režim (nezobrazují se ani notifikace), což oceňuju zejména v případech, když mi po nocích vyvolává přítelkyně, že se v Sarajevu rozešla s nejlepší kamarádkou a druhý den si bude muset shánět vlastní ubytování nebo že se uprostřed noci ztratila (tamtéž).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TILIO: mám to tak. Ale mám náramek s tlačítkem find phone. Blbý je, když se náramek odpojí a telefon nevidí.
    TILIO
    TILIO --- ---
    Kdyz uz jsme u toho zapominani... manzel onehda z frustrace vygooglil, ze ND lidi delaji zejmena to, ze:
    - neustale po byte ztraci telefon, a
    - maji neustale silent mode, takze je nejde prozvonit a ten telefon jim najit.

    Ehm.
    KIA
    KIA --- ---
    KIA: Ale budu rebel. Domů se kvůli tomu nevracím :D bude to mít zas vtipnej efekt - bez brýlí se mračím, takže si okolí mysli, že mě nas..lo :D
    KIA
    KIA --- ---
    Dnešek začínáme s vysokou laťkou.
    Že jako různě zapomínám věci, ať už vyřídit a nebo je prostě někde nechám a hledám, hlavně v bytě - na to jsem si jako už zvykla.

    Ale že si zapomenu brýle, bez kterých úplně komfortně nic nevidím a dojde mi to až ve chvíli, co se divím (o dost později), že dneska je ten svět nějaký rozmazaný… tak to je pro mě nový level :D

    Hezké pondělí všem :D
    BRUNA
    BRUNA --- ---
    MART1NKA: ja si takhle malem koupila stejne sandaly, ktere jsem mela z lonska. Uz jsem je mela v online kosiku, ale furt jsem jaksi otalela a pak nahodne ve skrini objevila ty same. ADHD asi spis nemam, mozna minimalni naznaky.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MAR_TINA: tie mavam viackrat naschval. nie preto, ze som si nespomenula, ze som to uz kupila. ras som mala v lednici asi 5 masiel, z toho clovek aspon nieco upece. :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MART1NKA: i drahý krém na obličej a řasenku mám občas dvakrát. Řasenku js měla i třikrát.
    Naštěstí se nezkazí před otevřením.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TRISSIE: som zasa rada, ze som sa utvrdila v spravnom vybere saponatu na podlahu :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MART1NKA: pche, nemam ADHD a uz jsem zvladla koupit behem jednoho nakupu misto 4 baleni syra osm,bo jsem kolem regalu prosla dvakrát a pokazde si vzpomnela, ze potrebuju platkovy syr.
    Ocet, prasek do peciva nebo jedla soda koupena trikrat po sobe, naprosto bezne.

    Neschopnost myšlenku uchopit a neschopnost myslenku pustit ;-)
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    MART1NKA: to je úplně v pohodě, to spotřebuješ. Já si po dlouhém vybírání koupila knížku, co už jednou mám a dokonce jsem ji četla. Není to teda měsíc, ale třeba dva roky.
    ILTU
    ILTU --- ---
    MART1NKA: Naprosto bdz problému. Naposled jar.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA: S odstupom asi 2 tyzdne az mesiac. Niekto to do tej policky dat musel. Byvam sama, urcite som to bola ja.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Jesus Christ tiez sa vam obcas podari si kupit nieco dvakrat az sa fakt divite, ze ste dvakrat presli celkom zdlhavym procesom vyberu artiklu a nechapete ako je mozne, ze ste si to nepamatali?

    KIA
    KIA --- ---
    Všeobecně se mi blbě dělá, když je těžký vzduch a nebo vedro, či tlak. A nebo kombinace. Ale těžší vzduch, to je vražedná věc
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tady není vedro, mam dobře zastíněnej byt, ale vzduch by se dal fakt krájet.

    Já to lámu na sílu, ale je to děs.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Z jedné láhve piji a druhou mám v ledničce. Před pár lety jsem koupil na Alze tiché velké větráky. Když je nejhůř, pospim si přes den a dohoním v noci.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Sry v tomhle vedru nic nula zero nada
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Zase totální výpadky, kde ten ritalin ani nepocítím.
    Možná blbej tlak?
    Polomozkomlha. Není to ta extrémní, ale vyplodit nějakej text nebo se vzmoci k.. co vím, třeba k procházce nebo čemukoliv je prostě nadlidský.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam