• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no presne :) - u tyhle sceny jsem si rikala, ze to uz snad je nejaka parodie

    nejvic me prudi, jak blair uplne znudnili a udelali z ni temer nesvepravnou pizdu - "miluju louise; miluju chucka; miluju chucka - uzavrela jsem slmlouvu s bohem; miluju sice chucka, ale necham se olibavat od dana (*kde je blici smajlik*)"
    pristi dil bude urcite - "miluju dana"
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    když jsem viděla, jak má Gorgina podplacený všechny ty lidi, tak už jsem se musela smát... a ta zápletka s tou Charlie? vážně uvažuju, že se přestanu dívat :-))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    Heres hoping Chuck wakes up from his coma and this has all been a nightmare!


    velmi vystizne
    ty scenaristi uz si musej delat prdel nebo nevim
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ;))

    co nabidka? ja tam jeste nebyla, pac mam chodov z ruky a kamoska mi sdeilila, ze tam toho maj pet a pul, tak se mi tam ani nechtelo tahnout
    ale bylo to po otviracce, tak treba se uz zlepsili ..
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    BOO: doufam nekde daleko .DD
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    BOO: sem si to cetla na csfd, nejak me to nechytlo .. ale recenze to ma dost dobry
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ANEJET: prave :/ ... ale cumimna to furt, jestli se jako nakonec neproberou a nezacnou bejt zas zabavny :/
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    mně už to ani nebaví, a to jsem každej díl vždycky hltala.... :(
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    s tou GG uz si musej delat srandu jako .. dil od dilu vetsi a vetsi blbost a traparna
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    vubec nevim a bojim se, ze toho vyleze nakonec nejaka kokotina :D

    a tobe se fakt libi? mne prijde tak nejak vychrtlej s kostnatou hlavou (vyraz kostnata hlava jsem jeste v zivote nepouzila :D)

    snad ne - jedinej peknej kluk tam .))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    BOO: nejakej fight club? ;) ezra asi zustane, moc se mi nezda, ze by se tyhle dejovy linky chteli zbavit ..
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    pll dobry, GG hroznej unreal ... ti fakt s tim scenarem uz nevedej kudykam
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    to sem nak nepochopila, mno ;) rychlej prerod
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nesnasim celou tu grupu sislu :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    :DD vidis, to me ani nenapadlo
    aleze ty evropani jsou zvraceny ... hruza .))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak v GG se uz jaksi prestavat orientovat, ten predposledni dil byl WTF, tenhle s tequilama vtipnejsi, ale i tak slabota. nicmene monacky farar vypada jak id glacier :))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    na csfd to nema moc dobry hodnoceni totiz ... a sice tam nekdo pise, ze to je jako GG, ale jiny zas, ze vubec :D a venku je uz 90 dilu tak se mi to moc nechce zkoumat ... no, treba az se budu jednou nudit ;)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    na 90210 nekoukam, si rikam, ze to musi bejt uplna blbost ... nebo?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    to ja doufam, ze holden ma neco vic zajimavyho

    ale v tomhle dile bylo uplne ukazkove videt, jak napinaj a pak skutek utek a vyleze z toho neskodnej dlouzek ;) no stejne je miluju :)


    jinak GG fakt zklamani ... asi nejvic sracko dil, co jsem videla, jak dialogy, tak zapletka, tak ztvarneni ... a jako s tim bohem, to uz jsem se chytala za hlavu
    kazdopadne jak jsem rikala uz kdysi, dite proste v planu nebylo (aspon ale blair mohli na lehatku to bricho snazit trochu vycpat .)))
    pozitivni na celym dile byla jen zaverecna wicked games
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jo, to me taky, sice je to takovej nudne klasickej krasavec ;)) ale i tak se na nej kouka dobre
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam