• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    omg :D

    a ja na novej dil uplne zapomnela, to uz je vazny .))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    zlo
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tyvole posledni dil GG a chuck v overalku ala agata hanychova. tohle uz je fakt konec vazeni :D

    skoda ze to tady neni videt cele
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    aneb blair sukala s danem, svet uz nebude nikdy stejny ... ;))

    nevim, nuda desna a tohle teda dost nechutny :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ja jsem ztracena uz ted
    Jedu s tim, co je na prime
    Tze serenina matka priznava krivou prisahu a blair polibila dana.. Par dilu predtim jsem videla jen tak 10 min, tze v tom mam uz zmatek:))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ;)) to ja ne, ale zrovna u tehle dvou scen jsem si rikala, ze jsou docela strasidelny
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    tak já to teda taky nechápu...ale docela mě štvalo kolik filmových klišé opakovaných do bezvědomí museli nacpat do jednoho dílu
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ENTENTYKY: fakt? aha, tak to se na to teda fakt musim podivat.)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ANNYSEK: aha - tak to ti muzu akorat rict, ze kdo je A se porad nevi :D Mona to neni.
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ENTENTYKY: ja jsem ten posledni dil ejste nevidela, ale omylem jsem si precetla nejake spoilery, tak uz vim, kdo je A.

    a Jenna podle me videla az po te operaci..
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    muj nazor viz niz :D

    nejen, ze jsme se nedozvedeli nic, ale ja jsem z toho deje navic jeste desne zmatena a vubec to nepobiram - hlavne tu zapletku s doktorkou, jak ji toby tak najednou kontaktoval a vubec cely
    a uplne nejvic nechapu, co z toho ma nakonec vylizt - protoze to vypada na naprosto desnej komplot (a ne jen jednu vysinutou pubertaku), u kteryho postradam smysl toho, proc vydirat naky ctyri holky ... jakoze PROC? co z toho?


    a slepou jennu taky nechapu - to videla celou dobu? nebo az po ty operaci?
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    tak co, jak se vam libi, kdo je A?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    uaa!
    to at dou dobre do prdele :D
    jako bych to nerikala, ze se dozvime se leda houby, kokoti
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BOO: tak to uz pekne dlouho nebyl novy dil v tom pripade..
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BOO: prosimte, co to je za dil (cislo), uz se v tom nejak ztracim. posledni co jsem videla bylo to, jak charlie vypakovala rufuse a lili z bytu
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak kdo si myslite, ze je A? pac ja uz treba fakt nevim, co si myslet :D

    prijde mi nemozny, aby v jedny epizode vysvetlili vsechno, co se doted udalo ... ze by to byl nekdo od zacatku podezrelej by bylo divny ... a pokud jedno z dvojcat zemrelo (podle ty storky), tak kde se tam ted najednou vzalo? .. no a nakonec me napada jen jedno velky PROC? proc vlastne cela ta kalvarie, pokud by alli byla ve skutecnosti nazivu .. jo, tou posledni epizodou me spis zmatli nez co jinyho :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    melissin bejvalej je dobrej no :) takovej roštomilej

    ale nerikej mi, ze se ti libi blair s danem? vzdyt to je uchylarna prvni tridy, jak kdyby spolu byli sourozenci
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nasla jsem info jen o te treti
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ENTENTYKY: já si říkala, že nás zase budou tahat za fusekli, ale stejně ta naivka ve mě doufala, že už bude konec závislosti :) Už řekli definitivní počet sérií?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    25. epizoda se jmenuje UnmAsked
    takze bych vzhledem k asked dost pochybovala, ze dostaneme jednoznacnou odpoved :D spis to od nich bude nejakej vosklivej napinak k dalsim dilum
    navic, co by resili ve treti sezone, ze jo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam