• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    s tim autem to je dobra poznamka

    jinak ja si toho asi budu muset pustit vic, protoze si vubec nevzpominam jakej klic a k jakejm videim
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    koukala jsem na halloweensky dil znova a: emily si tam u tobyho auta prohlizi snehovou kouli, ktera patri jenne - byl na ni asi dvousekundovy zaber a pak najde v kouli klicek od tech videi... ten samy klic hledala i jenna a podplatila caleba, aby ji pomohl s hledanim...take u toho opusteneho domu stoji auto z radley - cvokhaus ve kterem je ted mona, jo a aria v tomto dile omylem narazi na ezru na chodbe, kdyz jde navstivit svoho tatu v kabinete... v tomhle dile se i seznami mona v kostymu kococi zeny s jennou - mona rika alison ted me neznas, ale jednou poznas. a vlastne i lucas ji tam tak trochu vyhrozuje, ze se ji jednou dostane co zaslouzi...

    v minulem dile se jenna neprimo priznala, ze ji nekdo takz vyhrozuje - A?? uprimne si myslim, ze zapletka s dvojcatama bude nejak pouzita. myslim si, ze alison je nazivu a mona s ni spolupracuje. nevim jak tam ted funguje lucas a ani nevim co si myslet o ezrovi...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jasny no
    doufam, ze to udelaj jinak .. nebo to nejak vysvetlej
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ENTENTYKY: no tak takhle to bylo v tech knihach:)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no to je dost divny teda :D a zni to celkem jako kravina :D
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ENTENTYKY: POZOR SPOILER ohledne knih, kdo nechce, nectete:) - dozvedela jsem se o tech dvojcatech, to jsem teda uz vedela.. ale ze celou dobu oni vlastne kamaradily s tim "silenym" dvojcetem courtney a ta "hodna" allison byla v blazinci.. akorat pak vsechny pozabijela ona (vsetne courtney), takze asi tak hodna nebyla, divny:)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    btw. mne osobne tam zacina bejt podezrelej ten anglan (doktor), ted jak naposled zminoval toho otce v blazinci ... hm ... co kdyz se tam pri navstevach seznamil s dvojcetem blaznem? ;)

    jinak totiz nechapu, proc si tam tuhle postavu drzej, nevidim u ni zadnej jinej prinos do deje
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jj, bude i v lete
    ale zatim jsou skoupy na nejakou zapletku a trochu se to mota v kruhu, sycaci

    a co ses dozvedela? kdo nechce cist, tak to preskoci
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    to uz je treti serie PPL? hura, aspon nejaky serial, co by mohl bezet v lete :)

    jinak ted jsem koukla na nejake video o knihach na YT, tak jsem zvedava, jestli to bude taky tak jako v knihach
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ale zaverecna scena serena ve vlaku me pobavila velmi :))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    hm, tak se zda, ze scenaristum to nakonec doslo, odmazali posledni tri roky, ktery nestaly za nic a jsme zase na zacatku tam, kde to jeste bylo zabavny - a ani nepotrebovali chucka ve sprse
    jako LOL

    ale musim rict, ze to blair&chuck mijeni uz me celkem nudi
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ANEJET: nejvic! :D presne to, o kterym pise
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    taky vas tak pobavilo to haro co mel dan v poslednim dile jak vylezl ze sprchy?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ENTENTYKY: ja teda prestala nekdy ani nevim kdy.. vypadlo to nejak... a pak jsem se k tomu uz nevratila.. tze vubec netusim... skoncila jsem nekde, kde chuck s nejakou cernoskou uz nebyl, ona byla s natem.. asi? a vic uz nevim.. ani nevim radu
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    tak mě by to už nepřekvapilo ;)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ANEJET: :DD
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    ja jsem to vedela!! rikala jsem si, sakra co v tom pokoji je??? a pak mi bylo jasny, ze Bart :-))) doufam, ze se ukaze, ze on je Chuckova matka...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no bart uz je moc :D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    myslim, ze aktualni GG dosahl vrchol nepochopitelnosti :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam