• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jj, to bylo v tom poslednim dile nez nastvane zmizel

    jako toby neni A, vzdyt rikam, ze meli natoceny tri ruzny konce, kdo se ukaze na konci v kapuci (jeste Caleb a Paige) a koho vyberou bylo tajemstvi az do odvysilani ... vybrali Tobyho, imo dobre, protoze to byl zdaleka nejvetsi sok a dobrej tah, PPL se po tomhle dile tim staly nejvic komentovanou show na socialnich sitich ;)
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    slysela jsem dobrou teorii, ze pry jednou toby rekl spencer, ze pokud mu neco nerekne (jejich tajemstvi), tak si to zjisti sam.. takze je ted soucasti "A-teamu", ale je tam jako spion
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    vubec, to zas bude nejakej vtip
    (navc ty konce byly tri a vybrali jeho)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    *priste
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ELODY_MELODY: nevim, na abc byla nejaka celodenni rekapitulace, bo co, vic jsem to nezkoumala
    novej bude proste
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ENTENTYKY: jak to, ze nebyl? sakra ja uz chci dalsi a hlavne chci odpovedi!!
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ENTENTYKY: hm tak mozna mas recht, me ten zacatek dvojky prave nejak nebral, tak jsem na to prestala koukat, protoze me nastvali, ze se to po prvni serii akorat zamotalo.. ale mozna tomu teda dam jeste sanci kdyz nic jinyho ted nedavaj:D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    bejt tebou tak to stahnu, vzdyt je to super :))) ono takhle o dost prijdes, kdyz se ti to jen ve strucnosti popise, zalezi tam na detailech a chce to videt

    jako ve strucnosti - skoro nic se tam nestalo (krome posledniho dilu druhy serie) a porad se nevi, kdo je A ... no, dalo ti to neco? :D

    tyjo, kez bych mela serii na zkouknuti :) ja tady trpim, ze vcera nebyl :D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    nechcete mi zrekapitulovat nekdo druhou serii? dokoukala jsem prvni, pak uz mi to prislo jako sileny chaos, tak se mi nechce stahovat celou dvojku a zacla bych normalne koukat ted na ty novy dily.. :)
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ENTENTYKY: já to četla někde na wiki answers, takže jedna paní povídala. Taky jsem četla rozhovor s producentem, kde přiznal, že PLL neni materiál na never-ending story, ale zase na druhou stranu - peníze nesmrdí. Je tu velká fanouškovská základna a určitě z toho budou chtít vytřískat co nejvíc, ale potěšili by mě, kdyby to utnuli v tom nejlepším, tedy skončili 3. sérií. V tom rozhovoru také říkal, že vždycky mají jasno jak ta série skončí a zápletky děje vymýšlejí retrospektivně, takže tu šance pořád je. Bylo by mi líto, kdyby PLL pro mě skončily jako GG - pár dílů mě to otravovalo, dala jsem tomu šanci a pak už jsem se prostě na další zapomněla podívat a už mě to nezajímá...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ELODY_MELODY: 5???? ja pocitala ze budou jen tri - ze puvodne mely bejt dokonce jen dve ..

    ale to rozreseni uz bych taky naky brala - sice nechci, aby ten serial skoncil, ale predstava, ze nebudu nic vedet jeste dva roky? no to at si trhnou :) z tohohle pohledu by mi vubec nevadilo, kdyby nabrali styl zoufalek - jedno se vyresi, novy vznikne, klidne deset let dokola ;)
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ENTENTYKY: tak domeček mi utekl :) sakra doufam, že už to brzo rozseknou, protože už to šmodrchaj trochu moc... nevíš kolik bude sérií? Někde jsem četla, že maj smlouvu na 5, ale tak nějak jsem doufala, že by to třeba mohli utnout už teď...ale asi jsem naivní
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ELODY_MELODY: dik za rekap :) videa si samo pamatuju (nebo pamatuju, kdyz je porad omilaj, tak to ani jinak nejde), akorat jak k nim dosly vubec :D

    ale pustila jsem si ten halloween dil aspon a vsimla si, ze v tom baraku stoji i ten domecek pro panenky, co je pak videt v "a´s lair"
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ENTENTYKY: alison se vrati "od babicky" a priveze darek emily - snehovou kouli, jak kdyz s ni zatrepes, tak v ni snezi...rika, ze je mnohem cennejsi nez vypada a ze je to darek jen pro ni, protoze ji ma nejradsi. pozdeji v ni emilz najde klicek od nejakeho skladu, tam najdou bednu a v ni je flashka a na ni jsou videa - to co natacel ian s garettem a nad i jennou...uz si pamatujes? je tam to posledni video, kdy do alisoninyho pokoje vtrhne melissa a zarve " tak kde je"

    ale mas pravdu, ze uz je to tak zamotany, ze uplne zapominam co se vsechno stalo a doufam, ze se priste neco dozvime
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    s tim autem to je dobra poznamka

    jinak ja si toho asi budu muset pustit vic, protoze si vubec nevzpominam jakej klic a k jakejm videim
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    koukala jsem na halloweensky dil znova a: emily si tam u tobyho auta prohlizi snehovou kouli, ktera patri jenne - byl na ni asi dvousekundovy zaber a pak najde v kouli klicek od tech videi... ten samy klic hledala i jenna a podplatila caleba, aby ji pomohl s hledanim...take u toho opusteneho domu stoji auto z radley - cvokhaus ve kterem je ted mona, jo a aria v tomto dile omylem narazi na ezru na chodbe, kdyz jde navstivit svoho tatu v kabinete... v tomhle dile se i seznami mona v kostymu kococi zeny s jennou - mona rika alison ted me neznas, ale jednou poznas. a vlastne i lucas ji tam tak trochu vyhrozuje, ze se ji jednou dostane co zaslouzi...

    v minulem dile se jenna neprimo priznala, ze ji nekdo takz vyhrozuje - A?? uprimne si myslim, ze zapletka s dvojcatama bude nejak pouzita. myslim si, ze alison je nazivu a mona s ni spolupracuje. nevim jak tam ted funguje lucas a ani nevim co si myslet o ezrovi...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jasny no
    doufam, ze to udelaj jinak .. nebo to nejak vysvetlej
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ENTENTYKY: no tak takhle to bylo v tech knihach:)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no to je dost divny teda :D a zni to celkem jako kravina :D
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ENTENTYKY: POZOR SPOILER ohledne knih, kdo nechce, nectete:) - dozvedela jsem se o tech dvojcatech, to jsem teda uz vedela.. ale ze celou dobu oni vlastne kamaradily s tim "silenym" dvojcetem courtney a ta "hodna" allison byla v blazinci.. akorat pak vsechny pozabijela ona (vsetne courtney), takze asi tak hodna nebyla, divny:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam