• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_MAGIQUENEHTY - přírodní, umělé, nehtová modeláž, nail-art... aneb klub přátel pěstěných rukou
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    deborah ma krasne veci, ja ted koupila Ants in my pants ktery by mel jednomu z jejich laku byt podobny a je to parada
    SASH
    SASH --- ---
    moje vesmirny
    SASH
    SASH --- ---

    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    MUI: Tak záleží, jeslti to chceš řešit nějak dlouhodobě nebo ne. Protože pokud si na své nehty dáš gelovky, případně akryl, který v mnoha případech drží lépe, po sundání bude situace ještě několikrát horší. Může to být pak i docela bolestivé. Ze své zkušenosti znám případ jen jedné zákaznice,které se pod gelovkama zpevnily nehty, ale to je skutečně výjimečný stav.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MUI:
    genetika je jedna věc a využití genetického potenciálu je věc druhá
    Ve většině případů je ještě prostor "nějak to vylepšit".
    To je jako s výškou u lidí - geneticky máme dáno dorůst do nějaké výšky, ale vlivem výživy a nemocí často tento potenciál nevyužijeme a jsme menší.
    Jasněže ti methionin z jemných vlasů neudělá afro, ale může jejich stav aspoň trochu zlepšit. A to samé u nehtů...
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MUI:
    taková víceučelová serepetička - výživa a zároveň podlak
    Buď to zavedeš jako léčbu - každý den napatláš jednu vrstvu a jednou za týden to odlakuješ a jedeš nanovo (90 dní). Nebo na běžné používání jako podlak a prý by to šlo i jako nadlak.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MUI: ESSIE Trillionails
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    MUI: Mám skvělé zkušenosti s produkty LCN. Na slabé nehty je výborný Nail Builder - je to takový hustý hnědý olejíček, který se natírá na nehty i kůžičku a jemně se vmasíruje. Je dobré ho používat večer před spaním, protože jsou po něm nehty někdy docela citlivé (zvlášť třeba po sundané modeláži, když jsou nehty hodně ztenčené a slabé). Ale při každodenním používání jsou nehty za 2 týdny nádherně pevné. No, ta doba záleží na tom, jak moc jsou nehty slabé nebo poškozené... Ale nemůžu si ho vynachválit.

    Seženeš v obchodech s nehtovými přípravky, v lepších nehtových studiích nebo na netu.
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    MAJKLA: No, puntíky si sice sama doma uděláš lakem, na to pevná ruka zas tak potřeba není, ale taková velká kapka laku schne půl dne a pak to stejně někde utřeš:-/ Neříkám, že je to nemožné - ale kolikrát je to o nervy... Nejjednodušší způsob je nechat si udělat gel nebo gellak (shellac). Pokud nemáš ráda umělé nehty ani gellak, tak můžeš vyzkoušet samolepky na celý nehet. Nalepí se na odmaštěné nehty a jen se přelakují průhledným lakem. Je jich spousta vzorů. A dají se koupit všude možně - u vietnamců :), ve specializovaných obchodech na nehtovou modeláž a péči o nehty nebo na netu:
    Fólie na celý nehet - Fólie na celý nehet | Gelové nehty - Enii-nails
    http://www.enii-nails.cz/folie-na-cely-nehet-eanEI+11-96168-skup5700.php
    http://www.asos.com/...l-Rock-Black-Polka-Dots-Nail-Wraps/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2069329&cid=5607&sh=0&pge=0&pgesize=-1&sort=-1&clr=Black+polka+dots)
    A mám pocit, že jsem je viděla i v HMku;)
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    LA_MAGIQUE: uplná pecka :) daj se ty puntíky udělat normálně "sama doma" - jak? hlavně neřikejte, že stačí trpělivost a pevná ruka, to mi totiž chybí :)))
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    Nevíte, kde by se dal sehnat? Údajně se ten odstín jmenuje Paparazzi, ale na stránkách OPI není. Asi to byla jen nějaká limitovaná verze...

    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    A puntíky na všechny způsoby:)







    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    Inspirace pro letošní podzim: kombinace lesku a matu a samolepící fólie - líbí se vám?


    LIQUORBRAND
    LIQUORBRAND --- ---
    Mohl by mi nekdo doporucit dobrou nehtarku v centru Prahy.Dekuju
    BART77
    BART77 --- ---
    Ahoj, vše si můžete udělat samy doma díky http://www.nehty-profesional.cz/ a http://www.velkoobchod-nehty.cz/

    Ceny jsou bezkonkurenční, pro velkoobchodní odběry ještě víc, tak mrkněte holky.. ;)
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    aha, mm, tak v tom případě tedy asi bude potřeba modeláž. Ale myslím si, že stačí je prodloužit na šablonu. Tzn. že se nelepí na nehty typy, ale nehet se prodlouží přímo gelem nebo akrylem.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    LA_MAGIQUE: už jsem je jednou měla, ale moje práce nedovoluje mít dlouhé nehty, aniž bych ublížila sobě nebo druhé straně.
    U toho gellaku a sehllacu nějak nevidím, že by se tím nehty daly i prodloužit? Moje nehty jsou momentálně z nervů ohryzané a vypadá to opravdu ošklivě...:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam