• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HORACIOJednokolka
    MIKYNZ
    MIKYNZ --- ---
    tak v první řadě se naučit jezdit, pak hopsat..
    SONIC
    SONIC --- ---
    no jasne ze to za to stoji..a co by si na nem chtel delat ? :)
    MIKYNZ
    MIKYNZ --- ---
    ..žije to tu ještě??? chtěl bych si nějaký jendokolo pořídit, jen bych se s tím rád předem seznámil, jestli to za to stojí.. :-)
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    Unicycle Caving --> http://vimeo.com/66668134
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    ORISKOVANUTELA: Brno je plný jednokolkařů. Ale bohužel jim už dlouho nejdou stránky. Tak zkus Vaška (Changey) jestli maj ještě srazy nebo ať Tě na někoho odkáže ;-)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Já kdysi zkoušela jezdit podel zdi na dlažbě, a pak za pomocí dlouhejch hůlek na běžky:D (pokud je někdo nemehlo, tak nedoporočuju, bolí:D)
    Nejste někdo z Brna, že bych tu jednokolovou potvoru po dlooouhý době vytáhla?
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    King Charles Unicycle Troupe - juggling videos hosted @ Juggling.tv
    http://juggling.tv/11547
    SONIC
    SONIC --- ---
    tak co drtite nekdo snih ? byl sem pojezdit v nedeli a je to paradicka..jenom problem z botama..se zimnima to nejak nejde tak klasika kecky..v tom snehu ne moc idealni..
    HORACIO
    HORACIO --- ---
    Já jsem se třeba učil na běžecký dráze. Kolem hřiště (umělky) je vysoký plot a kolem je běžecká dráha a uplotu se drží opravdu nejlíp... Jako web pro nákup doporučuji bikeprod.cz já tam před 2 lety koupil Koxx-One Monster 24'' a byl jsem s ní naprosto spokojen. Byl, protože mám špatný kolena a už nejezdim. Rok už leží doma bez povšimnutí. Kolena se nelepší. Nabízím prodej, kdyby měl někdo zájem, cena domluvou. Prodám případně i s brzdou.
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    FLUMO: a na jakym povrchu to zkousis?dost lidi co to zkousej maj tendence to delat nekde na trave aby se nerozbili, ale to je mnohem tezsi, idelane rovnej tvrdej povrch...

    jinak jak pise SSTTAANNAA tak to zkus s oporou, ale zkousej i bez co ti pujde lip, me to slo treba lip bez...

    jinak ze se nejses schopnej naucit na tom ani stat neni nic divnyho stat je totiz mnohem tezsi nez jet a ani se na tom vylozene jenom stat neda...

    imho nejlepsi je proste ze zacatku se ucit to rozslapnout jakmile udelas treba dva tri slapy, tak uz to pak muzes drtit porad dokola a furt se to lepsi...v momente kdy uz ujedes treba deset metru tak ses zavodou a uz jenom prodluzujes.]
    timhle zpusobem sem videl kazdyho kdo to zkusil a dal tomu dve tri hodiny ujet aspon 5 metru..
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    SSTTAANNAA: dik za podporu, budu to zkouset, ale ted mi to prijde nemozny
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    FLUMO: chce to trpelivost, ja se to tyden ucil jen u zdi v pokoji a pak jsem teprve zacal jezdit trosku po chodbe, ale furt podel zdi abych se mohl chytat
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    tak to je v pytli: koupil jsem nakonec tohle http://www.unicycle.com/club-26-inch-freestyle-black-unicycle.html/ z dojclandu, ale vubec na tom nejsem schpnej se naucit ani stat (zkousim nekolikaty den):/
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    Stars of Beijing's Circus - Bowls Unicycle act - The world greatest Cabaret - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ZeYElDkpDSQ
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    SONIC: ono je kurva a kurva :-D Ale jinak souhlasim :-)
    SONIC
    SONIC --- ---
    chotouchovak..26 i na kurwa daunhill jenom se nebat do toho dupnout.. :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    Zdar.. pro zajemce tedy www.vella.cz jedinej autoryzovanej dylos quaxek v CR...pokud je zajem o qx edici s kotoucem tak ji nenajdete ani v eshopu ani v jejich katalogu ale po par emailech ji mate doma..
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: jj kazda ma svoje, jdu do ty 26 taky ale 20ku si urcite nechavam na blbnuti(i treba teren v lese me s ni bavi vic nez treba s 24), tohle byl jen muj prvni dojem z prvniho svezeni na 26..kurva to jede!!.]

    jj bylo to 8,5k i s kotoucovkou, muzu se zeptat kde to kupoval rikal prave ze to tam meli docela levnejs nez vsude jinde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam